Eleventh Hour

Eleventh Hour (Eleventh Hour) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter E-mail

Subway

Dr. Hood vyšetřuje případy otravy nervovým plynem...

Philadelphia, Pennsylvania

Několik lidí, kteří nemají nic společné, ve Philadelphii bylo otráveno. Příznaky jsou divná pachuť v ústech, závrať, slinění, slzení doprovázené ztrátou kontroly močového měchýře a střev. Další oběť se zničehonic vznítila. První hypotézy ukazují na otravu organofosfáty.

Dr. Hood musí zjistit, co měli oběti společného. Každý bydlel v jiné části města a pracoval na opačné části města od bydliště. Ten den nikdo nepoužil auto. Přijde na to, že všichni jeli do práce metrem a mohli se společně setkat na stanici metra City Hall. Problém je v tom, že je to nejrušnější zastávka ve městě. Nakonec se podaří pomocí kamer najít místo, kde se všichni mohli potkat. Na záznamu je vidět i mladík s baťohem a kolem sebe vypustil nějaký sprej zrovna v okamžiku, kdy tím místem procházely všechny oběti. Mladíka naleznou zanedlouho v jednom z protiatomových krytů metra mrtvého. Ze sprejů, které měl u sebe vytéká neznámá látka, mladík má na těle velké mokvající puchýře. Z neznámé látky se vyklube nervový plyn.

Jde o čas, protože je jasné, že tu máme co do činění s dalšími čtyřmi teroristy, protože jak se náhodou podaří zjistit (u mrtvého z metra začne zvonit mobilní telefon a poté co ho Dr. Hood zvedne zjistí, že teroristů je víc), nebyl sám. Cílem teroristů nebylo metro, ale divadlo na Broad Street. Zásahové jednotce se podaří zneškodnit tři z nich, ale poslednímu, šéfovi teroristů se podaří utéci s lahví nervového plynu a vzít sebou rukojmí. Směřují do nejbližšího vstupu do metra...
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon