Frequency

Frequency (Frequency) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter E-mail
Avatar uživatele
Liborias

14. října 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Skvělé, ale pro špatné publikum

Naštěstí Frequency je tuším zamýšlena spíše jako mini série, takže i když ji zruší, bude uzavřená. Její smůla je možná v tom. Naštěstí se trochu liší, takže si to dokážu hodně užít. Obecně ten seriál doplácí na trend, kdy remaky nemají zrovna velký úspěch, což bohužel kravaťáci z Hollywoodu ještě nestihli pobrat. Myslím si, že by studio udělalo lépe, kdyby scénář zcela změnilo a vytvořilo něco, co případně vytvoří trvalejší koncept, takto je to jednohubka. Další smůla je v tom, že CW si vychovalo svou pubertální základnu mezi komiksáky, což je z velké části dost pubertální osazenstvo a v téhle sérii nikdo nenosí škrabošku. I přes svůj věk mám komiksy rád, ale dobré Sci-fy radši. Takže za mě je to jedna z nejlepších věcí této stanice, ale očividně druhá řada nebude :-(

Avatar uživatele
Nikolina

10. ledna 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Frequency

Seriál Frequency a Timeless som pozerala v podstate spolu, resp. hneď za sebou, pretože sú to v podstate konkurenčné seriály s podobonou tematikou. Najprv som si myslela, že sa mi bude viac páčiť Timeless a tak som si ho pustila ako prvý. Avšak Frequency je o kus lepšie.

Z môjho pohľadu je Frequency jeden z najlepších seriálov roku 2016. Seriál vás chytí už v pilote a nepustí vás bez toho, aby ste si pozreli všetky doposiaľ vysielané diely (ja som ich videla 9). V podstate je to jedna veľká rýchla napínavá jazda.

S Timeless toho v skutočnosti veľa spoločného nemá, možno tak to, že v oboch seriáloch platí, že je možné zmeniť minulosť, a to sa prejaví v budúcnosti a nemusí to byť vždy len v dobrom. A o tom vlastne tento seriál je. Hlavnej hrdinke sa podarí síce zmeniť istú vec v minulosti, no nič nie je zadarmo. Táto zmena totiž spustí kolobeh ďalších zmien, ktoré nie sú vôbec dobré (nechcem moc spoilerovať ale ide o smrť blízkej osoby). Je však na nej a na jej otcovi, aby zabránili tomu, čo sa má stať.

Frequency má mať len prvú sériu, čo je vlastne dobre, pretože si neviem predstaviť, o čom by mohla byť druhá séria po ukončení tohto príbehu. Seriál (po zhliadnutí 10-tich častí) hodnotím na 90% - 95%, možno svoje hodnotenie ešte zmením po ukončení, uvídme.

Avatar uživatele
eliska.musilova

11. listopadu 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Srovnání na výbornou

Trochu jsem měla obavy, že budu srovnávat s filmovou předlohou a neuměla si představit, že rozvinou příběh na celou sérii. Ale povedlo se to na výbornou. Z taťky hasiče udělali poldu a hned to nabralo jiný a svěží směr. Spolupráce otce s dcerou, řešení rodinných problémů a honění se za vrahy v čele s tím nejobávanějším, který našim hlavním hrdinům nejvíc změnil život... Seriál mě moc baví a jsem ráda, že se můžu podílet i na jeho překladu :)

Avatar uživatele
Atticus

10. října 2016

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

A můj názor je ...

První díly mě naprosto uchvátily. Nevěřil jsem tomu, ale stalo se tak. Každým dalším dílem si herce - postavy - zamilovávám a těším se na ně. Zde hrátky s časem fungují lépe než třeba u letošního Timeless. Příběh má spád a zaujme vaší pozornost.Uvidíme, jak se to bude dál vyvíjet. Zatím spokojenost.

Avatar uživatele
arborad

10. října 2016

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Myslel som, že nezaujme, ale mýlil som sa

Zo zvedavosti som si pozrel pilot a musím povedať, že ma milo prekvapil. Čo som čítal, nápad sa mi zdal zaujímavý, po zhliadnutí som si len potvrdil, že je fakt zaujímavý. Dej sa v prvej časti rozbiehal pomaly, ale o to dôkladnejšie, záver šokoval, takže pokračovanie má u mňa isté. Pekne sa to zamotalo, proste hrať si s minulosťou znamená vždy len problémy :)

Avatar uživatele
matus alem

8. října 2016

25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Nekvalitné titulky.

Prvá epizóda seriálu je nedorobok. Nepreložené texty, spojené titulky zbytočne kazia dojem zo seriálu. Hanbil by som sa pod to podpísať ako korektor. Za seriál 90%.

Avatar uživatele
Veronika K

14. října 2016

20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

FILM vs. SERIÁL

Film mám hodně ráda a seriál také nezklamal, pár věcí je jinak, ale hlavní zápletka zůstala, což je dobře.
Herecké obsazení taky fajn, takže za mě spokojenost.

Preacher