Jedna noc

Jedna noc (Night Of, The) — 1. série
sledovat na
HBO GO
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
jin69

11. ledna 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Parada

Dlouho jsem tenhle serial odkladal, videl jsem asi pul dilu a odlozil jsem ho k ledu, nejak mi to nesedlo. Asi po roce jsem se do nej znovu pustil a uz jsem se od nej az do konce neodtrh. Je to to nejlepsi co jsem za posledni roky videl, minimalne v kategorii dramaticky serial. Tolik vynikajicich hereckych vykonu najednou. vyvoj postav, atmosfera...parada.
Jo a Turturro je buh.

Avatar uživatele
2.S.B.8

13. ledna 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Najväčšie prekvapenie

Jedno slovo ,,nádhera". Nečakala som to, ale bolo to pre mňa seriálové prekvapenie :))

Obsadenie hercov výborné, tá jeho hnusná noha ( ešte teraz mi je z nej zle ) ale skvele zahrané. Fakt som im tie charaktery postáv verila.

Krásne je poukázané ako sa manipuluje s vecami, ako sa dá okašlať systém jednoducho ako to v našom skazenom svete funguje.

Uvítala by som viacej takýchto prekvapení.

Avatar uživatele
kimoli

10. srpna 2016

83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Dokonalost

Seriál nemá chybu. Nejdříve jsem očekával, že se bude vše točit okolo vyšetřování vraždy. Seriál se však také věnuje životu ve vězení, právnickým intrikám atd. Vše jede ve velmi pomalén tempu, přesto, já sem zatim nenašel žádné hluché místo. Příjemní herci (Turturro dokonce výbornej). Napínavá, tísnivá a realistická atmosféra. Další z mnoha perfektních projektů od HBO :)

Avatar uživatele
Brian&Justin<3

19. října 2016

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Prostě nevím...

Sakryš, já ani nevím, co k tomuhle seriálu napsat. Líbil se mi nebo ne? Já vážně netuším! Od chvíle, co jsem na něj narazila, mě šíleně zajímal, já tyhle žánry ráda a příběh zněl báječně, ale když jsem se na něj nakonec koukala, tak jsem z něj byla taková zmatená… na jednu stranu jsem s hlavní postavou hrozně moc cítila a bylo mi ho líto, že zažil něco takového, prostě mě to dostalo, vidět, že někdo trpí, aniž by za něco mohl, o to víc mi bylo líto, jak nakonec skončil :( Ale když jsem nad tím seriálem přemýšlela zpětně, tak krom smutného příběhu, co zastihl hlavní postavu, mě to nijak zvlášť nenadchlo, myslím si, že seriál mohl být zvládnutý o něco lépe. Zkrátka jsem dlouho nenarazila na seriál, s kterým bych si takhle moc nevěděla rady, takže pro mě zlatý střed 50%

Prison Break