Komisařka Diana Carrová

Komisařka Diana Carrová (Diane, femme flic)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter E-mail

Pod špatným vlivem

Dva lupiči na motorce vykradli klenotnictví, klenotníka Ferriéra zastřelili. Komisařka Diana je v době činu nedaleko a pronásleduje se svým autem dva mladíky ujíždějící vysokou rychlostí na motorce - jeden z nich je Axel Frasson, nevlastní syn prokurátora. Arogantní mladík popírá, že by se dopustil čehokoli kromě překročení rychlosti, a prokurátor si hned podá policejního ředitele a Dianina manžela. Klenotníkova o mnoho mladší krásná manželka Patricia se zdá zničená žalem, ale chová se dost podivně. Především stále omlouvá chování svého bývalého manžela Yannicka Gaudina, který ji navštěvuje a neustále obtěžuje.

Diane je Yannick silně podezřelý, má tušení, že měl v loupeži prsty. Ale ani s Patricií není vše v pořádku, vzala si po loupeži náhrdelník, který nahlásila jako ukradený, navíc policie zjistí, že kradla i ve svém bývalém zaměstnání. Diana ale nepřestává sledovat ani Axela, a tak zjistí, že se zná a stýká s Yannickem, a že plánuje další loupež: tentokrát v klenotnické dílně. Celá parta je pak přímo při činu zatčena. Klenotníka Ferriéra zastřelil Gaudin, který se zúčastnil předchozí loupeže. Byla to pomsta za to, že mu přebral Patricii.

V manželství Carrových to skřípe, hlavním důvodem jsou spory při výchově dětí: dcerky Zoé a syna Thomase. Zoé je přistižena v nákupním středisku při krádeži zápisníku, Thomas zase tajně koupí od kamaráda kradený přehrávač MP3.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

naninka358