Láska ve hvězdách

Láska ve hvězdách (Star-Crossed) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Diskuze: Konec Star-Crossed po 1. sérii?!

Eleanor Mikaelson

Cool level: 4
Vince Masuka

OFF-LINE
Konec Star-Crossed po 1. sérii?!
9.5.2014 / 21:12:22 (před 175 týdny)
Všude plnej net o tom, že S-C nedostane 2. sérii... co si o tom myslíte? Můj názor na to je dost kritický, jelikož je to až přes čáru nespravedlivé. Doufám dál... naděje umírá poslední.
bajam1

Cool level: 5
John A. Zoidberg

OFF-LINE
Bez nadpisu
13.5.2014 / 09:41:07 (před 175 týdny)

Eleanor Mikaelson napsal(a):

Všude plnej net o tom, že S-C nedostane 2. sérii... co si o tom myslíte? Můj názor na to je dost kritický, jelikož je to až přes čáru nespravedlivé. Doufám dál... naděje umírá poslední.

jsem pěkně naštvaná, zrovna jsem viděla poslední díl a vůbec to není uzavřené :( To teda nedomysleli, když už to chtěli ukončit komplet, tak to aspoň měli nějak dokončit :(

Kača
Sonja

Cool level: 3
Alexandr 'Lexa' Bůček

OFF-LINE
To si dělaj srandu?
15.5.2014 / 13:35:08 (před 174 týdny)
Konečně zajímavý seriál a teď to předčasně ukončí? Zrovna když to začínalo bejt fakt napínavý. Chjo! To mi otrávili celej den.
Sonja
Eleanor Mikaelson

Cool level: 4
Vince Masuka

OFF-LINE
Bez nadpisu
15.5.2014 / 16:27:17 (před 174 týdny)
Jop, přesně... když už to chtěli ukončit, tak ať dobře a ne s otevřeným koncem. :/ Strašně mě to vytočilo... četla jsem na Edně, že aby S-C pokračovalo, museli by zrušit i Beaty and the Beast. A jako popravdě řečeno, BatB jsem jeden čas sledovala, ale bylo to nudný, a pro mě, neporovnatelné s S-C. Prostě pořád doufám.. díky S-C jsem si odvykla od tolika sériálů, nemůžou to prostě zrušit. (Carrie Diaries myslím taky začali točit později potom, co řekli, že žádná S2 nebude..ha, a byla)
Lill

Cool level: 32
Debra Morgan

ON-LINE
Bez nadpisu
15.5.2014 / 18:44:56 (před 174 týdny)

Eleanor Mikaelson napsal(a):

Prostě pořád doufám.. díky S-C jsem si odvykla od tolika sériálů, nemůžou to prostě zrušit. (Carrie Diaries myslím taky začali točit později potom, co řekli, že žádná S2 nebude..ha, a byla)

Ale keď stanica vydá vyhlásenie o zrušení a následne pripraví celý budúcoročný program, tak to proste už nemôžu znovu zmeniť. Čiže Star-Crossed je zrušené, dúfať nemusíš už naozaj v nič :D

Locke

Cool level: 26
Ally McBealová

OFF-LINE
Bez nadpisu
15.5.2014 / 19:02:22 (před 174 týdny)

Lill napsal(a):

Ale keď stanica vydá vyhlásenie o zrušení a následne pripraví celý budúcoročný program, tak to proste už nemôžu znovu zmeniť. Čiže Star-Crossed je zrušené, dúfať nemusíš už naozaj v nič :D

Ale tak jsou seriály, který byly zrušený a pak natočili ještě další řadu ( třeba The Killing, Unforgettable ... ). Ale Star-crossed asi nebude tento případ, moc bych s tím nepočítal :)

Hold the Door!
Bersaba

Cool level: 10
sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger

OFF-LINE
Bez nadpisu
15.5.2014 / 21:21:55 (před 174 týdny)
Taky mě to naštvalo, seriál se mi líbil, ale před chvílí jsem viděla finále a musím říct, že ještě víc by mě naštvalo, kdyby chtěli na tohle zakončení navazovat. Ten konec mi totiž vlastně sedí, připadá mi logický, protože jsou si lidé a Atriané tak moc podobní.
Kkkacikkk.S

Cool level: 3
Alexandr 'Lexa' Bůček

OFF-LINE
Bez nadpisu
15.5.2014 / 22:26:39 (před 174 týdny)
Ahojky musím se k vám přidat a mám asi tak dalších šest lidí co na to mají stejný názor.Pěkně mě to štve ,že to neprodlouží,jak říkáte naděje umírá poslední.No jo jenže to by se museli fanoušci vzbouřit,tak jako u těch ostatních seriálů,proto byli nakonec prodlouženy i když neměli být.Je to smutné
gejby89

Cool level: 2
Jake Harper

OFF-LINE
Čože?!!!!
15.5.2014 / 22:53:21 (před 174 týdny)
Sem som ani nemala ísť, to vážne nebude druhá séria? Konečne seriál, ktorý bol o niečom! To akože keby už radšej tie trápne Upírske denníky, ktoré len zbytočne naťahujú a je to o ničom zrušili. Ale toto? A ten koniec? Čo? Omg! Som sklamaná, nahnevaná a fakt smutná z toho. Dovolím si tvrdiť, že lepší seriál, ako je toto, som nevidela. Zo začiatku Supernatural - ten som milovala, a btw: keby ten zrušili, nehnevala by som sa, zbytočné naťahovačky. Úplne opačne to robia, to čo už by si zaslúžili zrušiť po 5 sériách, naťahujú aj na 9-10 a tu nám nedajú ani druhú?! Ach :(. No čo, ešteže máme dosť iných seriálov na pozeranie, nie? Ale aj tak ma to štve! Fakt ma to bavilo!
Gejby
Editováno: 1x | Naposledy: 15.5.2014 / 22:53:42
dalibor.durcak

Cool level: 7
Manny Bianco

OFF-LINE
Naivky..
16.5.2014 / 04:50:24 (před 174 týdny)
Vy jste tady pěkně naivní :)) Serial je zrušen a tím to končí. Více neuvidíme. A je to možná dobře. Byla to jen taková sci-fi telenovela s řadou přehmatů a nelogičností. Chybět nebude...