Letiště

Letiště (Letiště)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter E-mail

Štvanci

Za Robertem (Pavel Řezníček) přichází na hotel Ivana (Vanda Hybnerová). Pokouší se ho opět svést. Robert ji odmítá. Ivana ale má trpělivost. Sexu s bývalou manželkou neodolá.

Večer věnuje Karel (David Matásek) Petře (Zuzana Norisová) dárek – erotické spodní prádlo. Protože v APC už nikdo není, Petra chce Karlovi udělat radost a prádlo si hned vyzkoušet. Odbíhá se převléct. Nečekaně se u Karla objeví jeho snoubenka Anna (Anna Šišková). Má pro Karla svatební oznámení a hned mu je chce ukázat. Karel je hodně nervózní. Každou chvíli může do kanceláře vejít Petra

Anna přichází za svým otcem. Ten má v bytě velkej nepořádek. Anna mu přinesla svatební oznámení. Jaroslav (Alois Švehlík) opět vstupuje do konfliktu – k oltáři Annu nepovede, protože zabila svou matku. Anna kontruje – Jaroslav ji utrápil.

Karel s Petrou společně odcházejí z letiště. Petra si uvědomí, že zapomněla u Karla v kanceláři krabičku se spodním prádlem. V hale je vidí Lucie (Petra Špalková), hrozí Karlovi pěstí.

Anna vyčítá Karlovi, že se vůbec nezajímá o jejich svatbu. Navíc je podrážděná z permanentního konfliktu s otcem a Karel ji to nijak neulehčuje.

Tomáš (Vojtěch Dyk) s Václavem (Maroš Kramár) nemůžou pochopit, že si Anna chce vzít Karla. Je pro ně naprosto nepřijatelnej . Veronika (Kristýna Nováková) se Karla zastává.

Lenka s Robertem letí na víkend do Barcelony. Lenka v letadle potká Táňu (Alice Bendová) – svoji klientku. Táňa se živě zajímá o Roberta. Vsadí se s Lenkou, že se jí podaří Roberta svést. Lenka Robertovi věří. Proto chce, aby Táňa přinesla důkaz – něco, co patří Robertovi.

Karel čeká na Annu v příletové hale. Spolu s ním tam jsou ještě Fila (Bob Klepl) a Lucie. Oba chtějí Anně sdělit to sladké tajemství ohledně jeho nevěry s Petrou. Karel je prosí o slitování. Slibuje, že vše napraví.

Veronika jde za Václavem a říká mu, co se dověděla od Terezy(Zuzana Bydžovská). Karel Annu podvádí čtrnáct dní před svatbou. Václav se rozhodne situaci řešit.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

184268