MacGyver

MacGyver (MacGyver) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter E-mail
Avatar uživatele
podema

14. listopadu 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

MacGyver nová verze

Mě se ten seriál líbí, herci jsou moc fajn a humor je super plus. Já tomu dávám šanci, originál neznám a stejně bych to podle něj neposuzovala. Nemůžete porovnávat seriál, co se natočil před několika dekádama s novým, to je blbost. Aspoň podle mě. Nový MacGyver šanci zaslouží.

Avatar uživatele
imfine

5. října 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Tak jak teda

Tak úplně si nejsem jistej, jak tento počin ohodnotit. Jasně, původní Macgyver z let 80. je dneska výbornou klasikou. Tento pokus o reboot sice má něco do sebe, ale ten drajv, co měl původní Mac, ten tam prostě není. Zatím jsem viděl jen pilot, takže na nějaké objektivnější hodnocení je ještě brzo, ale pokud si během dalších dílů nezvyknu na obsazení a celkovej look seriálu, tak holt poputuje do ignorovaných, a bude víc času na něco jiného, smysluplnějšího.

Avatar uživatele
misiacik0308

8. ledna 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

pokus 2,0 alebo keď to nejde

No ako začať. Patrím ku tej generácii, čo fičali na McGyverovi. A áno, myslím si, že po vzhliadnutí prvých troch častí tohoto remaku, som už ku štvrtej nepokračoval. Verím, že Tí , ktorí pôvodného nevideli, možno im sa to bude páčiť, ale vážne , my čo sme pôvodného videli, dá sa to pozerať? Podľa mňa, pri tom množstve sriálov a hodne ich je aj kvalitných, toto nie je seriál kde som ochotný ďalej obetovať svoj čas. Hold. Richard Dean Anderson a McGyver môžu byť len jeden

Avatar uživatele
assbest

26. září 2016

89 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Ne.

Ze ma MacGyverovska dynastie pokracovatele je sice hezke, ale na pravidelne koukani je to pro me malo.
Hned prvnim dile bylo tolik klise, ze jinym serialum to vystaci na celou serii.
Mladej McG me taky nenadchnul, takze dekuji ze si nemusim rozsirovat svoje portfolio sledovanych serialu o dalsi.

BTW: na druhej dil se jeste mrknu abych se ujistil...

Avatar uživatele
Klik

2. října 2016

83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Čakala som horšie

Osobne na tom nevidím nič také zlé, ako ostatný. Možno mám zlý vkus, ale pre mňa to je jeden z ďalších seriálov. Áno, nevidela som pôvodný seriál a úprimne povedané, je mi to jedno, pretože na tom vôbec nezáleží. Aspoň budem mať objektívny názor, pretože nečakám či bude lepší ako pôvodný alebo nie.
Aby som začala, obsadenie sa mi páči. Sympatický chlapec, aj keď až veľmi mladý na to, čo si prežil. Aj ostatný malí nejaké kúzlo, okrem Nikki, tá je mi absolútne nesympatická, čo asi mal byť aj jej účel, takže zatiaľ to očakávanie splnilo.
Čo sa týka efektov a trikov, možno povedať, že niektoré sa mi zdali celkom nereálne, ale je to seriál, takže čo si budeme nahovárať a budeme úprimný. V ktorom filme je všetko reálne a podľa skutočnosti? Má to byť seriál zameraný presne na to, aby nás to trošku odtrhlo od reality a šokovalo. Čo si myslím, tak na polovicu zatiaľ spĺňa. Navyše je zameraný na mladšie publikum, súdiac podľa obsadenia. Efekty sú také typické a presne na ten štýl, ktorý tento žáner vyžaduje.
Páčila sa mi improvizácia a ako sa pekne pohrali s tým, že všetko čo robí. má vysvetlenie. Vynáša to istý efekt a pocit reálnosti. Fajn, naskočenie do podvozku lietadla nevnáša práve ten pocit, ale je to MacGyver, zmierte sa tým, musí tam byť niečo čo robí seriál, seriálom.
V konečnom dôsledku, je to celkom fajn seriál, presne na americký štýl a ak by to nebol MacGyver, ale Jožko Mrkvička, ktorý skáče na podvozok lietadla, každému by to bolo jedno. Pretože nieje natočený podľa dobrého seriálu, ktoré si vybudovalo meno ale celkom dobrý akčný seriál, natočený ako ostatné.

PS: Aj keď na tých efektoch, by som vážne ubrala..

Avatar uživatele
justynajohnson

1. října 2016

78 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Hrůza

Nečekala jsem žádnou hitparádu,ale co je moc,to je moc.Od obsazení,přes dialogy,prostě všechno špatně.Richard Dean Anderson se musí chytat za hlavu,protože takhle zprznit původní seriál....to se jen tak nevidí.Těch deset procent je za snahu...i když vyšla v niveč.

Avatar uživatele
sankakofik

26. září 2016

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

tragédie

Herci jsou absolutně nesympatický a dialogy nedávají hlavu ani patu. Tvůrci se zjevně snažili i o nějaký ten vtip, ale moc se jim to nepovedlo. Místo smíchu jsem jen nevěřícně kroutil hlavou nad tím, že tohle mohl někdo vůbec vypustit do světa. RDA sedí doma v temném koutě, ustavičně brečí a mlátí hlavou do zdi.

Avatar uživatele
Matezz

17. října 2016

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Oddech

Když přijdu domu po těžkým dnu v práci,
s tím, že konečně zažiju ňákou legraci,
rozvalím se do křesla a pustím televizi
s nadějí, že všechna únava rychle zmizí.
...
.
...
Tak dobrá. Na MacGyverovi jsem vyrůstal. A tenhle seriál je slušný nástupce. Krásná osmdesátková klišé, v moderním hávu, hláška přes hlášku. Prostě oddech, zábava a vykroucený krk. Viz výše, po práci si tohle pustit a vypnout.
Na složité zápletky a hluboká dramata si najděte něco jiného.

Avatar uživatele
arborad

4. října 2016

60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

To snáď nemyslia vážne

Zo zvedavosti som si pozrel prvú časť, ale toto snáď nemyslia vážne. Už fakt nevedia natočiť seriál bez tých absurdných "techník"? Je jasné, že cieľová skupina nebude tá, ktorá si pamätá starého, dobrého MacGyvera v podaní R. D. Andersona. Záver prvého dielu bol pre mňa klinec do rakvy pre tento seriál. Neodvážim sa pozrieť druhú časť. Dúfam, že tento brak skončí hneď v prvej sezóne...

Avatar uživatele
EmmiaPalmer

24. září 2016

25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Young MacGyver

Žádný seriál nemůže mít 100%. Takže je samozřejmostí, že většina lidí, která zná a viděla "starého" MacGyvera tak nechce dát šanci této nové verzi.
Ale já osobně myslím, že to stojí za to. Nejen obsazení je sympatické. Hlášky stojí za to, ale i mě baví, když Mac improvizuje. Takže já vřele doporučuji :)

Avatar uživatele
forps

18. února 2017

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Oddechovka

Viděla jsem starého MacGyvera a moc se mi líbil,tohle je podle mě úplně jiný seriál,který nemá s starým nic splečného,ale za mě super!!!!Perfektní oddychovka,super hlášky!!