McLeodovy dcery

McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter E-mail

Den otců

Na Drovers přijde oznámení, že Peter chce Charlottu do vlastní péče. Tess nevěří svým očím a okamžitě jede za Alexem. Ten rozhodne, že zavolají Bryce, aby jim u soudu pomohl. Charlotta má první narozeniny a Tess pro ní tedy uspořádá oslavu, ovšem vše neskončí tak jak by právě mělo.

Charlotta má první narozeniny a na Drovers přijede policista a předá Tess nějakou obsílku. Ta v ní najde, že Peter chce Charlottu do své péče. Jede za klukama a Harry řekne, že se o to postará, Alex ho předběhne a řekne, že poprosí Bryce. Ten tedy přijede na Killarney a seznámí se s Harrym.
Tess zajede za ním domů a chce si promluvit. Peter řekne, že je její táta a že patří ke své rodině a že jestli něco chce, ať zavolá právníkovi.
Bryce s Alexem přijede za Tess a Bryce řekne, že musí soud přesvědčit, že oni jsou ti nejlepší „rodiče“ Charlotty. Chtěl by to něčím podepřít a Alex mu řekne, že byl s Claire a přitom ženatý. Tess nechce zacházet do detailů, ale Bryce řekne, že potřebujou něco víc. Řekne, že je čeká hodně tvrdý boj.
Harry se ptá Nicka, co si myslí o Brycovi a Nick mu popravdě řekne, že si myslí, že je to zmetek.
Tess potká Petera a řekne, že nechce, aby se hádali. Pozve ho na odpolední Charlottinu oslavu a že s sebou může vzít i své holky. Peter rád přijme.
Bryce řekne Alexovi, že se prozatím musí držet stranou, že vlastně žádný pořádný nárok na Charlottu nemá.
Oslava je v plném proudu a dorazí tedy i Peter s holčičkami. Na oslavu přijedou i Nick s Alexem. Alex neví, že na oslavě bude i Peter a když ho uvidí, hned se ho zeptá, co tady dělá. Hned si vezme Charlottu a jde jí ukázat svůj dárek. Nick přivede malého krásného poníka. Peter přijde a řekne: „A teď bude vědět, který táta jí má rád víc. Myslíš si, že tě nechám vychovávat svojí dceru?“ Alex se jen otočí a vyjede po něm a zařve, že jí nikdy nedostane. Peter řekne, že teď už ví, proč jí chce k sobě.
Peter okamžitě zavolal právníkovi a požádal o soudní zákaz styku s dítětem. Bryce řekne, že je Alex pěknej pitomec. Alex řekne, že už toho má dost, že pojedou do Fischeru, vyhrabat na Petera špínu. Zajedou k němu domů a sledují ho. Ovšem nevidí nic jiného než šťastnou rodinu.
Alex přijede za Tess a moc se jí omluví, co udělal. Přemýšlel jak to napravit, a rozhodl se, že se s Tess vezmou, adoptují Charlottu a nikdo jim ji nevezme. Tess řekne, že to takhle nepůjde.
Druhý den zajde Bryce za Tess a zeptá se jí, zda něco ví na Petera, jsou na hodně nejisté půdě. Že jejich život na Drovers, je prostě neporazitelný právníkovými argumenty a že pokud na něco nepřijdou, o Charlottu přijdou.
Tess sbalí Charlottiny věci, dá jí do auta a rozhodne se odjet. Holky si všimnou, že jsou obě pryč. Po cestě potká Tess Nick, ale ta ani nezpomalí a jede dál. Troubí na ní, ale ona nezastavuje. Nakonec ji předjede a zastaví. Zeptá se co dělá a ona se rozpláče, že Claire slíbila, že se o ní postará a že oni ji ji teď chtějí vzít. Nakonec se vrátí zpátky domů.
Nick nakonec seřve Bryce, že Tess dal tak malou šanci, že se o Charlottu bála a utekla. Všichni se na něj vrhnou a Bryce řekne, že Alex se chovaj jak idiot. Harry zařve, ať takhle o jeho synu nemluví a Alex řekne, ať Bryce odejde, že už ho nepotřebují.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Nany