McLeodovy dcery

McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter E-mail

Svatba

Na poslední chvíli před svatbou se najednou objeví Kevin. Jeho příjezd ovšem není až tak vítaný. Meg je rozmrzelá, Terry ho nenávidí a Jodi si uvědomí, že tu pro ni vlastně nikdy nebyl. Tess se dozví pár novinek o Davevovi a začne se jí i líbit. Svatba začala a Jodi nevypadá zrovna nadšeně. Její sny o jejím budoucím životě jsou přece jen trochu jiné.

Večer se holky chystají a ráno začíná svatba. V noci najednou přijede Kevin.
Po velké bouři Meg uklízí s Kevinem škody, a ten řekne, že Jodi odvede k oltáři, ať to řekne Terrymu. Jodi vyběhne hystericky z domu, že nefunguje proud. Chtějí si půjčit generátor od Killarney, ale tam také nefunguje.
Na cestě k Drovers spadl elektrický sloup a tak se tam všichni musí vypravit, aby ho odstranili a zprůjezdnili cestu – chlapi v oblecích, ženský v šatech. Nick uvidí Davea a ptá se ho, co ten tady dělá – odvětí, že ho Tess pozvala. Kevin provokuje Terryho a ten si to nechce nechat líbit, tak mu skoro jednu vrazí. Sloup se podaří odstranit a může se pokračovat.
Tess se při jednom rozhovoru dozví, že byl Dave 2x ženatý a že doufá, že se štěstí obrátí.
Becky konečně opraví generátor a elektřina funguje.
Alberto má plány, jak bude pracovat na poli a tak a Jodi mezitím vypráví holkám, jak budou cestovat po světě.
Kevin opět mluví s Meg a omlouvá se, že ji opustil. Ona nechce nic slyšet a odejde. Kevin přinese potom Jodi její malé botičky z dětství jako dárek, ale Jodi se nelíbí, že si vždycky přijede jen kdy chce a že tu pro ni nebyl celý život.
Svatba začíná a Jodi jde k oltáři v doprovodu s Meg. Obřad pokračuje a Jodi vypadá dost vyplašeně. Alberto řekne, že si Jodi bere a když se zeptá žena Jodi, odpoví také ano. Začnou říkat své sliby. Po obřadu vypadá Jodi dost sklesle.
Tess se baví opět s Davem a ten řekne, že prví žena, taky dobře vařila, ale že se brali moc mladí, uvědomili si to a pak se v klidu rozešli. Tess se zeptá na jeho druhou a on odpoví, že tragicky umřela při autonehodě.
Když má Jodi podepsat svatební listinu najednou se zasekne a nemůže dál – uteče pryč. Jodi nasedne na koně a ujede. Alberto dojede za ní – zeptá se jí, co se děje. Ona, že není připravená. Že si chce ještě užít a že nechce být jen tady, mít děti a žít poklidným životem. Alberto se zeptá, jestli má někoho jiného. Začne na ní křičet, ať s ním jde domů. Jodi řekne, že ne. Alberto tedy odejde sám. Vrátí se zpátky a začne ničit jejich nahrané pásky ze svatby.
Meg po řeči s Jodi smutně oznámí, že sňatek bude anulován. Becky dojde pro Jodi, ať netrucuje a jde mezi ně. Omluví se všem a zeptá se, kde je Alberto. Ten je u olivovníků, řekne, že chce, aby Jodi byla jeho ženou a že to chce nejvíc na světě. Jodi mu ovšem vrátí snubní prsten. Alberto sundá tedy i ten svůj a odchází pryč.
Meg se rozhodne, že o vztahu s Terrym všem řekne a tak si dají spolu takový malý slib. Řeknou si, že se milují a přede všemi se políbí.
Jodi utíká za Albertem, ale ten už sbalený nasedá do auta a odjíždí pryč. Odpoledne tedy zahrabe jejich prsteny do země k olivovníkům.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Nany