McLeodovy dcery

McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter E-mail

Víkendová škola rodea

Na Drovers pořádá Alex se Stevie víkendový kurz rodea. Stevie se všema nemá dostatek trpělivosti a je nepříjemná. To se žákům nelíbí a tak chtějí jenom Alexe. Mezi studenty je jeden kluk, který stále nadbíhá Kate. I když ho odmítla, nedá si říct a stále se o ní pokouší. Kate se začíná bát a tak to všem řekne, ale vypadá to, že si to bere až moc k srdci a že je to vlastně moc hodnej kluk.

Na Drovers se rozjel první kurz rodea a Kate se snaží vše zorganizovat. Alex má úvodní řeč a tak můžou začít.
Tess se zastaví za Nickem pro lana a zjistí, že je nemocnej, ale on stále maká. Domluví mu, aby si šel lehnout.
Stevie s Alexem mají hodinu a říkají základní věci, všichni se na něco ptají a oni zjišťují, že to neumí vysvětlit. Prostě to umí a je to v jejich intuici, ale jak poradit ostatním? Stevie se nelíbí, že to jde všem tak špatně a je dost netrpělivá. Paul, který se také učí na rodeu, dost flirtuje s Kate a očividně se mu hodně líbí. Paul ji nakonec řekne, že je rád, že ji potkal, obejme ji a odejde. Kate to řekne Jodi a je z něj trochu vyjukaná. Když ho opět potká, snaží se radši odejít. Ale on jí opět najde a zeptá se jí, zda půjde do kempu na večeři. Kate řekne, že ne a že nehledá žádný vztah. Paul řekne, že v pohodě.
Tess uvařila nějaké jídlo a rozhodne se s tím zajet za Nickem. Najde ho v posteli s horečkou a on jí řekne, že je krásná a usne. Tess mu dá jídlo do ledničky a na ní uvidí fotku ona, on a Sally.
Doma se ptá Stevie, co si myslí, že to znamená. Na jaký je pozici. Stevie jí poradí, ať se zeptá sama.
U ohniště vypráví Alex historky ostatním a když přijde Stevie všichni ztichnou, nemají jí moc v oblibě, protože je na všechny dost nepříjemná a protivná.
Paul další den zajde opět za Kate a dá jí náramek, co vyrobil. Hned jí ho uváže i když je to Kate dost nepříjemný. Tak vezme práci Jodi a ona naopak její.
Alex nakonec řekne Stevie, že vůbec neumí učit. Stevie odjede a řekne, že jsou banda chcípáků. Alex za ní nakonec zajde a řekne jí, ať si vzpomene, jaký to bylo, když začínala a ať jim to zkusí trochu usnadnit. Stevie se nakonec vrátí a snaží se být lepší učitelkou.
Paul si opět najde Kate a řekne, že mu chybí. Kate odchází, ale Paul jí zastaví. Zjistí, že nemá náramek a ona mu ho vrátí a uteče. Kate pak vidí Davea, tak za ním hned jde a Paul je uvidí.
Když spolu domluví, Paul jde opět za Kate, že si našla brzo nového přítele a že se mu to nelíbí.
Kate pak zajde za Tess a řekne jí, co se děje a že se začíná bát. Tess pak zajde za Alexem a Stevie. A Kate na Paula útočí, obviní ho, že jí sebral prádlo, ale on se brání a dělá ze sebe svatouška. Kate radši odejde. Prádlo nakonec najde Dave, který strhla kráva Madonna ze šňůry. Kate se pak Paulovi omluví.
Paul pak jde za Davem a zeptá se ho, jestli má něco s Kate. Dave řekne, že ne – ale ať nechá Kate na pokoji, že nemá zájem. Paul odejde jako že v pohodě.
Paul na konci výuky pozve Kate na rande, ale ta mu řekne, ať už jí dá pokoj. Paul se vzteká, že má něco s Davem, ale pozdraví a jde pryč.
Všichni odjedou do města na večeři a jenom Kate zůstane doma. Daveovi to při cestě okolo Drovers nedá a jede tam. Mezitím se Kate jde vysprchovat a najde tam náramek. Utíká ze svého pokoje, ale Paul jí dožene. Ona mu jednu vrazí a utíká do auta. Paul jde za ní a ukáže jí hadičku, kterou vymontoval. Paul jí vytáhne z auta a začne jí říkat, co mu má říkat: „Miluji tě“, chce to zopakovat. Kate tedy rukou chmátne do auta pro tyč a praští ho s tím. On upadne a ona začne utíkat. Běží k telefonu a najednou tam vejde Dave. Kate brečí a Dave jí obejme, že už je všechno v pořádku. Paula nakonec odveze policie.
Nick se zastaví za Tess s poděkováním za polévku a ona mu dá dárek na ledničku. Je to fotka jí a Charlotty. Nick řekne, že tam na ní udělá místo.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Česká premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Odkaz na IMDb
 • Víkendová škola rodea
 • Every Breath You Take
 • 4. série, 17. epizoda (celkově 91. díl)
 • 28. července 2004
 • 25. června 2008
 • 2003
 • 45 minut
 • www.imdb.com/title/tt0645006/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Nany