McLeodovy dcery

McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter E-mail

Vítej doma

Na Drovers Run přijede Tess, která si jede pro dědictví po smrti jejího otce Jacka. Ten ovšem měl ještě jednu dceru - Claire a ta právě šéfuje na Drovers. Tess se pozná se všemi z farmy a dokonce i se sousedy z Killarney.

Na jedné straně vidíme Claire, která mává na Alexe ve vrtulníku a začínáme se seznamovat s Drovers Run.
Na druhé straně vidíme město, kde poznáváme Tess. Zjistí, že zdědila část Drovers Run a tak se na něj vydá. Tess je nadšená, že opět vidí Claire, ale ta moc radosti nemá. Tess se potká i s Meg a oznámí, že její matka umřela týden před Jackem (otec Claire a Tess). Tess chce rovnou mluvit o vypořádání majetku, ale Claire jde radši dělat svou práci.
Dál se seznámí Tess i s Jodi, dcerou Meg, která studuje a je na intru.
Claire je novým šéfem na Drovers a samozřejmě, že chlapům se moc nelíbí, když jím velí ženská. Mezitím se Alex zastaví s vrtulníkem na farmě a potká se s Tess. Hned si padnou do oka.
Na Drovers přijede i Becky, která se rovnou nepředstaví tím nejlepším způsobem. Vyhrne si hnedka tričko před chlapama.
Claire neví jak se k Tess chovat, nelíbí se jí, že zrovna přijela v tento čas. U večeře konverzace vázne a tak Tess vybalí, co tedy bude s dědictvím. Claire vyčte Tess, že dvacet let ona a táta makali na farmě a Tess si odjela s Rút někam pryč. Ať je nechá být.
Večer se jde Tess projít a uvidí chlapy jak si čerpaj naftu do svých barelů. Ráno všichni zjištěj, že krávy na odvoz jsou pryč – bez nich ovšem Claire nebude mít dost peněz. Claire zjistí, že když byla Tess v noci na procházce, nechala otevřené vrata. Do prodeje zbývají 2 hodiny, tak je musí stihnout rychle nahnat. Tess zjistí, že Drovers na tom není zrovna finančně nejlíp.
Když Ian odváží ukradený benzín nedívá se na cestu a na poslední chvíli uvidí krávy. Strhne volant, ale pár krav srazí a auto vybuchne. Z Killarney jim přijedou také na pomoc. Claire samozřejmě přijde na podvod chlapů, že jí chtěli okrást o její zásoby. Tess je napráská, že je viděla. Claire dá všem padáka.
Claire se nakonec s Tess usmíří a přece jen najdou společnou řeč.
Na Killarney zrovna drbou, jak Claire všechny vyrazila a Harry otec Nicka a Alexe, už uvažuje o koupi Drovers.
Claire a Tess se po dlouhé řeči domluví, že Tess zůstane. Dokonce se přidá i k práci na Drovers. Becky, Meg i Jodi jim taky pomůžou, takže nová síla na Drovers začíná.

HUDBA V EPIZODĚ

Theme song (Rebecca Lavelle)

Úvodní píseň.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Nany