Misfits: Zmetci

Misfits: Zmetci (Misfits) — 5. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter E-mail
Hodně lidí si myslí, že se Lauren Socha (Kelly) svůj akcent kvůli svojí roli naučila, ale ve skutečnosti je to její pravý přízvuk. Narodila se v Midlands ve středu Anglie.
Vložila: Zuzatko
Venkovní natáčení se odehrávalo v Londýně, ve čtvrti Thamesmead.
Vložil: davulamedula
Přestože se seriál natáčel v Londýně, tvůrci místo natáčení nechtěli odhalit, a tak až do začátku třetí série nebylo vůbec jasné, kde se natáčení odehrává. Vzniklo tak mnoho fanouškovských teorií, kde by ony čtyři paneláky mohly stát. Mnoho fanoušků tipovalo i Černobyl.
Vložil: Seraphine313
Původně se měl na konci první série Simon obrátit ke zlu, ale herec byl divákům tak sympatický, že jeho postava byla přepsána.
Vložila: SimonQa14
Londýnskou čtvrť Thamesmead, kde se seriál odehrává, využil rovněž Stanley Kubrick pro slavné scény ve snímku Mechanický pomeranč (1971). Mnoho interiérů se pak točilo v kampusu Brunel University nebo v blízkosti jezera Southmere.
Vložila: katy879
Třetí série má nultý díl, který nese název "Vegas, baby" a který byl odvysílán pouze na webových stránkách televize E4. Jeho obsahem je zejména Nathanův (Robert Sheenan) odchod ze seriálu.
Vložila: katy879
Pro propagaci první série byl využíván virální marketing. Na Facebooku a Twitteru si postavy dopisovaly a přidávaly tak k ději další materiál. Objevily se rovněž bonusové klipy, jež byly natočené přímo pro server YouTube.
Vložila: katy879
Lauren Socha, která v seriálu ztvárnila ráznou postavu Kelly, byla 2. května 2012 odsouzena ke 4 měsícům vězení s odkladem na jeden rok za rasově motivovaný útok na taxikáře. Navíc dostala - paradoxně stejně jako v seriálu - 80 hodin veřejně prospěšných prací. Na její odchod ze seriálu to však prý nemělo vliv.
Vložila: katy879
V rámci třetí série byla kromě nulté epizody s názvem „Nathan Goes To Vegas“ také odvysílána webepizoda „Erazer“, která se dočkala uvedení pouze na stránkách televizní stanice E4.
Vložila: katy879
Joseph Gilgun se v seriálu objevuje po boku Lauren Sochy. V dalším seriálu Taková je Anglie (od r. 2006) zase hraje s Michaelem Sochou, což je Laurenin starší bratr.
Vložila: katy879

Filtr epizod

SPECIÁLNÍ KATEGORIE