Mistři českého animovaného filmu

Mistři českého animovaného filmu (Mistři českého animovaného filmu)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter E-mail
1. série
1. Krtek, Medvěd a ti druzí (Krtek, Medvěd a ti druzí) 11. 1. 2004
2. Týrlová - Zeman - Trnka (Týrlová - Zeman - Trnka) 18. 1. 2004
3. Bratři v triku (Bratři v triku) 25. 1. 2004
4. Studio Jiřího Trnky (Studio Jiřího Trnky) 1. 2. 2004
5. Kde se narodil Pan Prokouk (Kde se narodil Pan Prokouk) 8. 2. 2004
6. Švejk Jiřího Trnky (Švejk Jiřího Trnky) 15. 2. 2004
7. Vzhůru do pohádky (Vzhůru do pohádky) 22. 2. 2004
8. Trnka - Brdečka (Trnka - Brdečka) 29. 2. 2004
9. Josef Lada (Josef Lada) 7. 3. 2004
10. Trnka - Werich (Trnka - Werich) 14. 3. 2004
11. Hvězdy Večerníčku (Hvězdy Večerníčku) 21. 3. 2004
12. Macourek - Born - Doubrava (Macourek - Born - Doubrava) 28. 3. 2004
13. Velká sýrová loupež (Velká sýrová loupež) 4. 4. 2004
14. Pojar - Trnka (Pojar - Trnka) 11. 4. 2004
15. Inspirace loutkovým divadlem (Inspirace loutkovým divadlem) 18. 4. 2004
16. Všeuměl František Braun (Všeuměl František Braun) 25. 4. 2004
17. Spejbl a Hurvínek (Spejbl a Hurvínek) 2. 5. 2004
18. Praha animovaná (Praha animovaná) 9. 5. 2004
19. Andělský kabát Eduarda Hofmana (Andělský kabát Eduarda Hofmana) 16. 5. 2004
20. Krysař Jiřího Barty (Krysař Jiřího Barty) 23. 5. 2004
21. Maxipes Fík filmuje (Maxipes Fík filmuje) 30. 5. 2004
22. Western (Western) 6. 6. 2004
23. Animovaný svět Miroslava Štěpánka (Animovaný svět Miroslava Štěpánka) 13. 6. 2004
24. Z kapsy bratří Čapků (Z kapsy bratří Čapků) 20. 3. 2004
25. Olympijské hry (Olympijské hry) 27. 6. 2004
26. Síla imaginace Jana Švankmajera (Síla imaginace Jana Švankmajera) 4. 9. 2004
27. Škola volá! (Škola volá!) 12. 9. 2004
28. Pes přítel člověka (Pes přítel člověka) 19. 9. 2004
29. Kočičí filmy (Kočičí filmy) 26. 9. 2004
30. Kreslený humor na stříbrném plátně (Kreslený humor na stříbrném plátně) 3. 10. 2004
31. Hudební inspirace (Hudební inspirace) 10. 10. 2004
32. Pohádky H. Ch. Andersena (Pohádky H. Ch. Andersena) 17. 10. 2004
33. Vodní svět (Vodní svět) 24. 10. 2004
34. Pohádky Miloše Macourka (Pohádky Miloše Macourka) 1. 11. 2004
35. Horory (Horory) 8. 11. 2004
36. Ohlasy světové literatury (Ohlasy světové literatury) 15. 11. 2004
37. Na počátku bylo kolo (Na počátku bylo kolo) 22. 11. 2004
38. Žena a muž (Žena a muž) 29. 11. 2004
39. Pohádky a povídačky J. Š. Kubína (Pohádky a povídačky J. Š. Kubína) 5. 12. 2004
40. Tajemná zahrada (Tajemná zahrada) 12. 12. 2004
41. Veselé Vánoce (Veselé Vánoce) 26. 12. 2004
42. Lááásky Jiřího Brdečky (Lááásky Jiřího Brdečky) 2. 1. 2005
43. Z dílny Břetislava Pojara (Z dílny Břetislava Pojara) 8. 1. 2005
Preacher