Odpočívej v pokoji

Odpočívej v pokoji (Six Feet Under) — 5. série
sledovat na
HBO GO
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter E-mail

Plán

Ruth začne navštěvovat kurz, kde se má naučit, jak si předělat svůj život, ale moc se jí tam nelíbí. Manželka zemřelého je médium, a tak si s manželem povídá, jakou rakev by si přál. Nate a David jdou na oběd s dalšími řediteli pohřebních ústavů, aby prodiskutovali svoji nastávající situaci.

Ten z ředitelů, který nejvíc nadává na schůzce, ale následně prodá Kroehnerovi svůj ústav.
Claire přijde na návštěvu k psychologovi a tam na ní čeká policistka, která se jí vyptává, jestli viděla v poslední době viděla Gaba, zda ví, odkud pochází balzamovací tekutina a jestli věděla o přepadení. Claire večer zavolá Gabe, aby pro něj přijela. Když stojí na semaforech, začne na ně mluvit kluk, kterého Gabe následně postřelí a nařídí Claire, aby šlápla na plyn. O kousek dál zastaví a Gabe ji začne ujišťovat, že toho kluka netrefil, Claire ho vyhodí z auta. Pak vše řekne doma a Keith jí pomůže s policejními záležitostmi.
Ruth si na kurzu převezme slovo a začne říkat, že nechápe lidi okolo, co si na všechny stěžují, pak pošle kčertu všechny své příbuzné a děsně se jí tím uleví. Ostatní jí tleskají.
Nate se trápí tím, že už s Brendou měsíc nespal a ona se k němu chová odtažitě.
Brenda začne navštěvovat školu, ale z předmětu odejde kvůli sebestředné učitelce.
Keith se dohaduje s matkou, která se za jeho sestru stará o její dítě. Keith by nejdradši vyhlásil pátrání po ztracené osobě. Matka s tím ale nesouhlasí.

Zajímavosti

Nebožtík více z této kategorie

Nebožtík v epizodě:
Michael John Piper
1952-2001
- Zemřel na rakovinu.

Chybička se vloudí... více z této kategorie

Při rozhovoru Keitha a jeho mámy se mění množství plyšáků v její ruce a Keith jednou drží termosku v ruce a po střihu je termoska postavená na stole.

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

allyska
lukascoolarik