Pravá krev

Pravá krev (True Blood) — 6. série
sledovat na
HBO GO
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter E-mail

Kletba

Všichni upíři, až na jednu výjimku, útok Marnie přežívají. To Antonii, která Marnie posedla, rozčílí do nepříčetna. Antonie však ucítí novou šanci, když ji Bill požádá o schůzku, která by měla nastolit mír a konec války mezi ní a upíry. Marnie se tak se svou čarodějnickou skupinu vydává na schůzku na hřbitov, kde všechny své přívržence shromáždí i Bill.

Alcide a Debbie se konečně, Na Debbiino naléhání, přidávají k místní smečce vlkodlaků, která se velmi jasně vyjádří, že se chce distancovat od sporu mezi upíry a čarodějnicemi, i když by si Alcide přál něco jiného. Aby toho nebylo málo, chce Debbie po Alcidovi téměř nemožné - aby se přestal stýkat se Sookie.

Jasonovi se podaří Jessicu zachránit a vzniká mezi nimi jisté citové pouto. Jasson se však cítí provinile kvůli svému kamarádovi Hoytovi, který se s Jess nedávno rozešel a pořád je z toho na dně.

Sam se i nadále sbližuje s Lunou a její dcerou. Najevo ale vychází, že otcem Luniny dcery je vedoucí místní smečky vlkodlaků Marcus, do které nyní patří i Alcide. Marcusovi se samozřejmě sbližování jeho ex-přítelkyně se Samem vůbec nelíbí a tak to dává patřičně najevo.

Po návratu z Mexika mívá Laffaytte chvílemi zvláštní vidiny. Pravidelně pak začne vídat ducha černošky Mavis, která má na svědomí požár u Arlene doma a snaží se podmanit Arleino dítě. Je totiž přesvědčená, že je její.

Setkání mezi čarodějnicemi a upíry nedopadá tak, jak si Bill představoval. Nejen, že Eric stále zůstává pod vlivem Marnie, ale spory se ještě vyostří. Koncem jednání je Marlein příslib, že vyhubí všechny upíry.

HUDBA V EPIZODĚ

Shuffle Your Feet (Black Rebel Motorcycle Club)

Alcide a Debbie se tulí u ohně.

Te-Ni-Nee-Ni-Nu (Slim Harpo)

Arlene a Terry hádají v kuchyni v Merlotte's.

Heebie Jeebies (The Boswell Sisters)

Lafayette má sen o Mavis a jejím dítěti.

Spellbound (Siouxsie & the Banshees)

Závěrečné titulky.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Sledovanost premiéry
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

haroska