Satan přichází

Satan přichází (Damien) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter E-mail
Avatar uživatele
Maliah

3. srpna 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Damien

První díl mě zaujal. Není to sice zrovna nejlepší seriál, ale mohlo to dopadnout i hůře. Některé díly byly zcela zbytečné a nudné, ale některé mnohé vysvětlily. Finále bylo super. Škoda, že už nebude druha série.

Avatar uživatele
luckily

15. května 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Damien

Já patřím mezi ty, kteří jsou původním filmem nepolíbení, ale díky flashbackům v seriálu mám představu, o čem film byl. Každopádně jsem dala Damienovi šanci, já mám tenhle typ seriálů ráda, leč Damien mě zklamal. Viděla jsem dva a půl dílu. U dvou díly jsem nevěděla, jestli se mi to líbí a u toho třetího jsem se v polovině rozhodla, že se mi to nelíbí. Herecké osazenstvo je mi vesměs nepříjemné na pohled a i přes to, že mám představitele Damiena ráda z doby, kdy hrál v iZombie, tak tady mu to herectví nevěřím. Přijde mi, že má tak tři výrazy a ty věčně střídá.
Já po dvou a půl dílech končím, protože mě děj nedokázal vtáhnout do děje. Další důvod jsou již zmínění herci a při dívaní se mi to vleklo a radši jsem si u toho hrála Angry Birds, než abych věnovala pozornost seriálu. Takže asi tak. Přesto si myslím, že si seriál najde svoje diváky.

Avatar uživatele
kacka.irena

9. března 2016

88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Po pilotu

musím říct, že jsem nadšená. Není to úplně dotažené, děj předvídatelný. Ale! Ale drží se to původního filmu. A dokonce (což je pro mne naprosto úžasné) jsou vložené úryvky z filmu i rekvizity (nejspíš kopie, ale i tak). Zatím dávám 80, ale to jen z obavy, že kvalita půjde dolů. Ale v hlouby duše doufám, že to bude naopak

Avatar uživatele
Lucianna

9. března 2016

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Po první epizodě

Jsem mooc spokojená:-) Není to dokonalé, ale líbí se mi to! Navazuje to na původní film, který je naprostou klasikou a totálně mě dostaly originál ukázky a rekvizity. Původní The Omen miluju a Damien mi dělá radost :-) Má to vážně atmosféru, která mi připomněla původní film. I ti psi jsou stejní! :-D Těším se na další díly a doufám, že kvalita nepůjde dolů.