Soudkyně Barbara

Soudkyně Barbara (Soudkyně Barbara)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
štelér

22. února 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Jak jsem naletěl...

Nevím proč,ale poslechl jsem známou a nechal se navnadit na tento seriál.Po jejich slovech o tom jak je to zajímavé,napínavé jak dopadne výsledek a naprosto reálné v normálním životě jsem si udělal kafe sedl k televizi Barandov(té se už dlouho vyhýbám,protože jí řadím na úroveň TV Šlágr tnz.pouze na vlastní nebezpečí)
Nevím kdo z autorů tohoto nesmyslu byl u soudu a sledoval soudní jednání,ale ta knihovna,kde se procesy odehrávají je absurdní prostředí a ty řeči tam vedené,těm nemůže normální dospělý člověk uvěřit.
Proč se zase naše tvorba snaží někoho kopírovat a nejde svou vlastní cestou.Tady se nechá pouze říct... Pustil jsem,zhlédl jsem a stačilo mi...... Rozhodně nedoporučuji pro diváky,kteří mají rádi seriály ze soudního prostředí.

Avatar uživatele
Majky248

25. března 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Soudní prostředí?

Není to klasický seriál z soudního prostředí. A jestli tímto způsobem opravdu probíhá soud, trochu pochybuji, jednak to prostředí a ty dialogy.
Diváci, kteří mají rádi seriály ze soudního prostředí, budou velice zklamáni, pro ně nedoporučuji.
Jediný důvod proč dávám seriálu 30 % je to, že jsem se trochu zasmála tomu, o co se někdo dokáže soudit (nudila jsem při nemoci, jinak bych se na seriál nedívala).

Avatar uživatele
007.dany

9. ledna 2016

43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Odpad

Totální hnus,odpad a nekoukatelná kravina,která nezná meze.Jestli tohle někdo opravdu pravidelně sleduje,tak ho upřímně lituji.