The Catch

The Catch (Catch, The) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
wexzuz

18. dubna 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Hra na kočku a myš? Kdepak!

Když jsem viděla poprvé trailer a vlastně i pilot, myslela jsem, že to bude další hra na kočku a myš. Chtělo to ještě pár dalších dílů a brzy jsem zjistila, že jsem byla na omylu.

Hlavní dvě postavy jsou výborné a zamilovala jsem si je hned na první pohled. Zbylých postav je pro mě zbytečně moc a po 4 dílech mám stále problém se jmény.
Děj je vynikající má spád, akci, neustále se něco děje, ale né nijak vnuceně. Události na sebe pěkně navazují.

Provedení je skvělé! Láska na první pohled. Mozaika poskládaná s různých záběrů, které se mezi sebou krásně proplétají a to všechno doplněno velmi dobrou hudbou. Tohle mě vždycky vtáhne do děje.

Jednoduše tento seriál mě chytl. Myslím, že stojí za to ho zhlédnout!

Za mě 90%

Avatar uživatele
Michalenka

11. července 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Dva důvody, proč mě The Catch "zachytil"

Důvod proč jsem začala sledovat další kousek ze "ShondaLandu", nezávisel na předchozí její tvorbě. Vlastně si nepamatuji, jestli jsem sledovala jednu z epizod TGIT pravidelně jako teď. Přesto jsem neměla žádné předsudky o tom, co čekat od The Catch. Z předešlých recenzí ze SerialZonu ale vidím, že v mé původní představě o seriálu se shledávám v menšině. Již jsem byla fanouškem některých herců, milovala celkový vzhled a pocit z produkce. Předchozí recenze však mě nepřesvědčily, abych změnila jedinou představu, kterou jsem měla z očekávání. Ve skutečnosti považuji ostatní recenze za epistemologicky chybné v jejich nejasnosti a nespecifikovaných tvrzeních.

Takže jsem si seriál pořádně užívala jeden a půl série a plánuji ho ještě dosledovat. Níže jsou mé dva důvody, proč se dívat a proč jsem já dívala.

1. Mireille Enos: Mireille Enos je přesvědčivá herečka. Možná je poněkud více seriózní detektiv v "The Killing", ale v "The Catch" je angažovaná a krásná. Navíc má vnitřní sílu, která přitahuje všechny "Bad Boys" a v rámci vyšetřování toho může využít.

2. Otevřený prostor a sluneční světlo! Kdykoli chytím několik sekund nějakého kousku chirurgů nebo nějaké show TGIT / ShondaLand, scéna je obvykle v uzavřeném prostoru, jako je nemocniční pokoj nebo tmavá kancelář nebo někde mimořádně na vzdušném místě nebo na (přirozeném) světle. "Catch" je naopak doplněn o venkovní nastavení, sluneční paprsky Kalifornie a okna od podlahy ke stropu s luxusními denními a nočními výhledy. To jen přidalo mému potěšení a touhu vidět víc.

Avatar uživatele
Maslord

27. dubna 2016

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Príbeh ma nepresvedčil

Pilot sa mi vlastne celkom páčil, mám pocit že hodnotenie mohlo byť aj 80%, ale už druhý diel dej otočil do roviny, ktorá ma príliš nezaujíma. Myslím, že keby to bolo naopak, že pilot je posledným dielom série, sledoval by som seriál určite ďalej. Takto, keď je zaujímavý len pilot a druhý diel už je len premostením na klasickú tuctovku, nie. Aj keď rozhodnutie nepokračovať druhou sériou môže pozitívne pôsobiť na dokončenie prvej série, sledovať seriál ďalej už nebudem. Musím se ešte priznať, že totálne nemôžem hlavnú hrdninku, herečku Mireille Enos. Pravdepodobne pre ten neustále vysmutnený výraz v The Killing. Takže aj tento fakt bol zásadný pri rozhodnutí nesledovať.

Avatar uživatele
zuzana.mrak

17. dubna 2016

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Pěkné

Po čtyřech dílech se mi seriál moc líbí. Zatím má spád, akci - trochu ve stylu Dannyho parťáků, Mireille to moc sluší, oproti The Killing vážně skok a Peter Krause mě mile překvapil. Jeho role se mi k němu hodí snad i trochu víc, než taťka z Parenthood. Uvidíme, jak si seriál povede dál.