The Catch

The Catch (Catch, The) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
wexzuz

18. dubna 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Hra na kočku a myš? Kdepak!

Když jsem viděla poprvé trailer a vlastně i pilot, myslela jsem, že to bude další hra na kočku a myš. Chtělo to ještě pár dalších dílů a brzy jsem zjistila, že jsem byla na omylu.

Hlavní dvě postavy jsou výborné a zamilovala jsem si je hned na první pohled. Zbylých postav je pro mě zbytečně moc a po 4 dílech mám stále problém se jmény.
Děj je vynikající má spád, akci, neustále se něco děje, ale né nijak vnuceně. Události na sebe pěkně navazují.

Provedení je skvělé! Láska na první pohled. Mozaika poskládaná s různých záběrů, které se mezi sebou krásně proplétají a to všechno doplněno velmi dobrou hudbou. Tohle mě vždycky vtáhne do děje.

Jednoduše tento seriál mě chytl. Myslím, že stojí za to ho zhlédnout!

Za mě 90%

Avatar uživatele
zuzana.mrak

17. dubna 2016

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Pěkné

Po čtyřech dílech se mi seriál moc líbí. Zatím má spád, akci - trochu ve stylu Dannyho parťáků, Mireille to moc sluší, oproti The Killing vážně skok a Peter Krause mě mile překvapil. Jeho role se mi k němu hodí snad i trochu víc, než taťka z Parenthood. Uvidíme, jak si seriál povede dál.

Avatar uživatele
Maslord

27. dubna 2016

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Príbeh ma nepresvedčil

Pilot sa mi vlastne celkom páčil, mám pocit že hodnotenie mohlo byť aj 80%, ale už druhý diel dej otočil do roviny, ktorá ma príliš nezaujíma. Myslím, že keby to bolo naopak, že pilot je posledným dielom série, sledoval by som seriál určite ďalej. Takto, keď je zaujímavý len pilot a druhý diel už je len premostením na klasickú tuctovku, nie. Aj keď rozhodnutie nepokračovať druhou sériou môže pozitívne pôsobiť na dokončenie prvej série, sledovať seriál ďalej už nebudem. Musím se ešte priznať, že totálne nemôžem hlavnú hrdninku, herečku Mireille Enos. Pravdepodobne pre ten neustále vysmutnený výraz v The Killing. Takže aj tento fakt bol zásadný pri rozhodnutí nesledovať.