Třetí hlídka

Třetí hlídka (Third Watch)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter E-mail

Kdekoliv, jen né tady

Díl začíná úklidem místa činu, kde byl Jerry postřelen. Zatím se tu stále zdržuje Sully a Ty. Sully si myslí, že ví, kdo ten střelec byl a následně odjedou. Ostatní jsou zatím v nemocnici a čekají, jak dopadne operace. K údajnému střelci, šílenému a duševně narušenému Michaelu Danielsovi, jede hlídka „55David“ i „55Charlie“, ale v bytě, kde muž bydlí, jej nenajdou.

Od střílení na Jerryho nikdo na nic jiného pořádně nemyslí. Kim a Bobby vyjíždí k feťákovi a zjistí, že to je opět známá „Sunny jako sluníčko“. Když jde Kim domů, tak na ni čeká Jimmy a dá jí opožděný dárek k narozeninám – neprůstřelnou vestu.

Manželé Fred a Faith Yokasovi mají spolu rozhovor ohledně střílení, hledání další práce pro Freda apod.

Bosco s Yokasovou také vedou rozhovor spojený se střílením na Jerryho a to ohledně šíleného a neléčeného střelce Michaela Danielse. Docela se spolu chytnou, jak by se mělo s takovými nemocnými lidmi zacházet. Naštěstí je přeruší vysílačka.

Carlos si chce popovídat s Doktorem o Jerrym, aby se Doktor trochu vypovídal a ulevilo se mu, ale ten ho odbyde. Zastaví a řekne mu, ať počká v autě. Dopadne to tedy podobně jako u Sullyho a Tye. Shodou okolností u samé kavárny zastaví i Sully s Tyem. Ty čeká v autě a Sully si vevnitř povídá s Doktorem. Oba přemýšlí nad tím, jestli by své práce neměli nechat.

Při menší hádce v autě mezi Yokasovou a Boscem je přeruší vysílačka. Ta Boscova (číslo 43) je děsná, nejde ztišit a skřípe v ní, a tak ji vypne a používají jen vysílačku Yokasové. Jsou přivoláni k opilci, kterého Bobby s Kim ošetřili. Bosco chce už jet, ale Yokasová trvá na tom, že se musí o podobné případy starat, protože když to nebudou dělat, tak se to s Jerrym může opakovat. Bosco se nad opilcem tedy slituje a pokusí se mu s Yokasovou najít nějakou odvykačku. Než se jim to ale povede, tak se jim opilec mimo jiné taky po**re v autě. Bosco je z toho všeho na nervy. Kim a Bobby pořád řeší problémy s „partnery“.

Doktor a Carlos jedou k výbuchu. Z okna ve vyšším patře visí jeden z dělníků. Carlos ho drží, dokud přijedou hasiči. A Doktor zase drží Carlose, aby nevypadl z okna. Po zásahu si o Jerrym a střílení konečně promluví.

Bosco a Yokasová stále pokračují v hovoru ohledně zacházení s lidmi s tzv. „ztracenými případy“. Přeruší je jeden muž s tím, že v jednom domě, který se má přestavovat, je několik squaterů. Yokasová mu chce dát číslo na sociální službu, ale Bosco chce tedy Yokasové vyjít vstříc ohledně starání se o podobné lidi, o kterých se baví, a tak to jedou do budovy vyřešit sami.

Později se ukáže, že v budově je mezi squattery Michael Daniels, šílenec, který postřelil Jerryho. Bosco je ještě v budově, když k ní přijede Sully s Tyem a další, aby šli po Danielsovi. Yokasová chce Bosca upozornit, ale ten má pořád svou vysílačku, kterou si vypnul. Bosco na Danielse narazí a ten ho střelí. Bosco má naštěstí neprůstřelnou vestu. Daniels mu sebere zbraň, ale ne jeho záložní na kotníku. Bosco se zvedne a snaží se Danielse přesvědčit, ať se vzdá, ale on je tak zmatený a šílený, že začne skoro střílet znova, ale to ho už Bosco drží a vypadnou spolu z okna. Oba jsou potlučení a vezou je do nemocnice.

Sully vezme Tye na místo, kde zabili jeho otce. Poví mu úplně vše, na co si vzpomene z toho dne, kdy Tyova otce někdo zabil.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Lenii