UnREAL

UnREAL (UnREAL) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter E-mail
Avatar uživatele
Deni001

4. října 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Dokonale manipulativní

Povedený seriál zaměřující se na svět za oponou reality show. Chladnokrevná Quinn se dokonale hodí jako showrunner něčeho tak podlého a zlomená, narušená Rachel je krásným případem pro psychiatra, ale to její manipulace dělá ještě zábavnější.

Samotná reality show je velice poutavá a z intrik se občas docela zvedá žaludek což znamená, že seriál dělá dobrou práci.

Avatar uživatele
Jolanda†

25. června 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Manipualce, emoce, drama

A hlavně to drama, které jsem nepocítila u žádného jiného seriálu (sice to bude tím, že možná na tento žánr nejsem zvyklá). Seriál se pohybuje v prostředí reality show a to co se děje v zákulisí.
Nestává se to tak často, aby seriál působil tak realisticky, že zapomenete na to, že je to jenom seriál. Manipulující Rachel je úžasná a nutí vás s ní sympatizovat jako s mnoha dalšími postavami.
Herecké výkony jsou opravdu neuvěřitelné. Jako samotný seriál. Nesetkala jsem se s takovým typem seriálu, takže klobouk dolů za originalitu a posun v tvorbě, všem co za seriálem stojí.
Opravdu ztěžka se mi píše tento názor, protože to musíte vidět na vlastní oči.
Každopádně 1. série proběhla na jeden nádech, to už něco znamená u mě a dostává za mě 90%.
Těch 10% jde směrem k Rachel, protože sice sní sympatizuji, ale ve spoustě věcí opravdu dokáže naštvat.

Avatar uživatele
cihlinkaa

13. srpna 2015

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Real UnREAL

UnREAL mě hrozně nadchnul, užívala jsem si děj kolem Rachel i celé reality show, ale i samotnou show - fakt jsem byla napnutá, koho si Adam nakonec vybere: ) Jako jeden z mála seriálů mi UnREAL přišlo opravdové a postavy uvěřitelné (nemusela jsem si připomínat, že se jedná o seriál, což normálně dělám, jinak bych musela mlátit hlavou do stolu, jak jsou některé postavy na pěst; )) Místy mě nebavila akorát linka Quinn a Cheta. Jinak jsem byla spokojená i s koncem - ať už se jedná o Rachel, Cheta, Quinn, Adama nebo Grace, radost jsem měla ale hlavně z Anny.

Avatar uživatele
IZFNP

14. srpna 2015

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Podlý svet reality show

Už druhý seriál z roku 2015, u ktorého musím s nástupom druhej série zdvihnúť hodnotenie. Niežeby sa tak zlepšil, ale v priebehu prvej série som ho jednoducho vyhodnotila zle a neuvedomila si, ako návykový televízny kúsok to je. Prostredie, v ktorom sa dej odohráva, je veľkou výsadou seriálu. Kde zaostáva scenár, tam nastúpi skazený svet šoubiznisu pretknutý čistokrvnou soap operou a voila - zábavná oddychovka je na svete. Reality show a (ne)realita jej natáčania sú tu zobrazené tak lahodne a provokatívne (a samozrejme s riadnou dávkou klišé), že pre mňa nebol problém tých 10 dielov zhltnúť i za sebou. Psychológia postáv nie je rozpracovaná dostatočne a zvraty (hlavne v druhej polovici série) šuštia papierom, no UnREAL to vyrovnáva hutnou dávkou intríg, ktoré vôbec nevyznievajú stupídne. Téma zákerných ambícií a psychických problémov vyplývajúcich z utopenia sa vo svete šoubniznisu je v druhej sérii doťahované do dokonalosti, kedy psychológia postáv nabrala nový rozmer. Spolu so Scream prekvapivo jedna z najlepších noviniek roku 2015.

Avatar uživatele
Lucka Lucinka

15. června 2015

30 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

UnREAL

Takže je to jedna z letošních novinek a po pilotu musím říct že je podle mě dobré vidět co se děje za takovou reality show takže si myslím že to není špatný

Preacher