Wolf Creek

Wolf Creek (Wolf Creek)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
hlupec

13. srpna 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Wolf Creek

Na tomto seriálu je nejpodivnější, jak vypadá realisticky, ale chová se smyšleně. Celou dobu jsem se rozhodovala, jestli se mi to líbí nebo ne:) Máte prostě pocit, že se koukáte na thriller se sériovým vrahem (což asi skutečně koukáte), ale vyrovnaným protivníkem se vrahovi stane mladá holka, která téměř nic neumí (dobrá, umí slušně běhat), akorát má asi superschopnost spojovat osudy lidí, které potká.

Vytvořené je to ale parádně, hlavní hrdinku si oblíbíte a poldu také. Trochu mi vadilo pomalejší tempo (v tom mi seriál připomněl například Breaking Bad) - konkrétně delší záběry na nic. Kdyby byla série o dva díly kratší, byla by to bomba.

Avatar uživatele
Hrus

7. září 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Wolf Creek

Uzavřený šestidílný seriál, který se soustředí na pomstu dívky, která přežije vyvraždění své rodiny sériovým vrahem. Postava Eve mi byla sympatická, se zájmem jsem sledoval její přeměnu z odhadlané, ale naivní dívky do nebezpečné a smrtící ženy. Tempo vyprávění děje je pomalejší, ale velmi atmosférické, trochu mi to připomínalo westerny (dlouhé záběry na auto projíždějící pustinou). Co se mi nelíbilo byla jistá nerealističnost, hlavně co se týká práce policie, která seriálového vraha vůbec nehledala, ačkoliv jen v tom seriálu zabil asi patnáct lidí včetně policisty. Ten záporák taky nebyl nijak zvlášť charismatický a některé záběry s ním tam byly prostě navíc (vyvrhování klokanů??). Úplně nereálný byl poslední díl, kde se konečně setkávají dívka a vrah tváří v tvář. Vypadá to, že scénáristi, režisér, kameraman i herci si všichni šlehli nějakýho australskýho hulení, protože jejich souboj je tak nereálnej a pak je najednou po něm... Škoda. Jo hodně dobrá atmosférická znělka.