Xena

Xena (Xena: Warrior Princess)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
007.dany

31. prosince 2014

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Nezapomenu

Jen už na tu fascinující znělku o Xeně se nedá zapomenout.Co teprv na seriál,který mě doprovázel dlouhá léta základní školy.Žral jsem to spolu s Herculesem,ale Xena byla mojí vítězkou,ale ještě větší vítězkou a to absolutní byla pro mě Gabriela.Naprosto mě okouzlila a díky ní byl seriál mnohem záživnější.Také se tu objevila jedna z mých nejoblíbenějších kaskadérek Zoë Bell.Skvělé prostředí seriálu Nového Zélendu.Prostě mě to bavilo a neměl jsem s tím nikdy žádný problém a doufám,že se na Xenu ještě někdy podívám.

Avatar uživatele
henkov

11. srpna 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Nadčasové téma....

Myslím, že to mám stejně zažíté jako Vy ostatní. Dlouhá léta mi spolu s Herculem zpříjemňovali dopoledne (většinou u plotny). Přátelství nade vše je krásná myšlenka a pomáhat těm, kdo pomoc potřebují je záslužná práce......Kdo by si nechtěl se vším tak dobře poradit jako právě Xena. Neohrožená bojovnice, krásná žena v sexy koženém obleku s mečem v ruce a tuším, že té druhé zbrani, co měla na opasku říkala šakram (nevím jak se to píše)Římští Bohové vděčné téma a vůbec mytologické příběhy jako takové, také. Matně si vzpomínám, že jsem i celé putování Xeny a Gabriely docela napjatě sledovala a trpěla s nimi, když se jim nedařilo. Děsně mě bavil "přiblblo" Joxer, ale i Áres (krásný chlap) a nádherná i když většinu času zabijácká Callisto. Vzpomněla bych si i na další, ale je to už hezky dlouhá doba.... Pravda, kinematografie se od té doby poněkud změnila a posunula, ale i tak si na seriál ráda při reprízách zavzpomínám...
Srovnávat s dnešními seriály by nebylo fér, ale na tu dobu...... mě to bavilo....

Avatar uživatele
IcePrincess

23. července 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Power, passion, danger

Xena, ač nikdy nebyla mým nejoblíbenějším seriálem a v té době podle mě vznikaly i kvalitnější seriály, tak na Xenu se celkem zajímavě koukalo.
Pokud si odmyslím ty vážně přehnané bojové scény, kde se ani pořadně neodrazí, přesto s přemetem a rovnýma zádama přelítne celou místnost a vůbec ta její bojová dokonalost, tak po příběhové stránce je to příjemná podívaná.
K tomu bojovému stylu musím dodat, že Gabriella měla později o mnoho realnější styl a tvůrci jí dávali celkem věrohodné choreografie, i když u ní se stalo, že pánům tvůrcům ujela ruka s nadsázkou.

S nadsázkou jim ruka ujížděla ale skoro ve všem, ovšem šlo tomu celkem nevěnovat pozornost a užít si příběh.

Xena je podle mě hodně zajímavě napsaná postava, protože jí tvůrci šikovně vecpali do všech bájí i historických událostí, které se tam pěkně protínaly skrze přítomnost bohů z řecké mytologie.
Xenu poznáváme už jako kajícnou bojovnici, která je na straně dobra, ale občas se nám ukáží střípky její minulosti, kde se občas můžeme pokochat jejím temným alter-egem, aka minulé já.
Gabrille je postava, kterou jsem si zamilovala v první minutě. Diváka si už při scéně s obrem musela získat svojí bystrostí a důvtipem. Její vývoj z obyčejné holky v kvalitní válečnici byl ohromný.
Postava, kterou jsem z celého seriálu měla nejradši byla nejspíše Callisto, protože jsem nedokázala neobdivovat její smích, mimiku, prohnanost, správně mršký pohled.
Nesmím zapomenout na Joxera, protože do toho se dokázal vžít asi každý z nás. Zprvu to pro mě byla postava čistě komická, ale i později dokazoval, že i když jako bojovník je levý, tak má srdce hrdiny a upřímně, to jak byl zamilovaný do Gabrielly bylo neskutečně roztomilé. Ted a Renee měli skvělou chemii a byl to jeden z prvních párů, které jsem si zamilovala(stejně jako Xandera a Willow z BtVS).
Pak tu máme škálu záporáků, ale tím nejznámnější je asi bůh války Áres. Chodící charisma, mezi ním a Xenou to pěkně vřelo, ale i jiskřilo.
Co si ještě pochválím je přátelství Xeny a Gabrielly, které na mě od počátku dělalo velký dojem. Později už se to začalo vyvíjet v něco jiného, i když to zůstávalo na úrovni náznaků, protože podobně jako u Carterové a O'Neilla ze SG1, tvůrci neměli koule je dát dohromady. Proti LGBT nejsem, ale Xena a Gabriella se mi vždycky líbily jen jako kamarádky. Jakmile to začaly rušit oné náznaky, tak jsem byla spíše zklamaná.

Poslední série už podle mě vaří z vody. Xenu přesunuli na východ, který jsem po té vlně antické evropy velice těžko vstřebávala a nakonec Xena dostala osud, který bych pro ní potom všem vůbec nečekala. Finále mi přišlo celkem slabé, ale poslední moment Gabrielly na lodi se celkem povedl.

U seriálu musím pochválit kostými šité všem postavám na míru, exteriéry na Novém Zélandu s krásně nedotčenou přírodou, který je pro bitvy ideální. Interiéry už jsou takové, jaké jsou. Nic extra, ale ani nic, co by nějak uráželo.

At už Xena řešila cokoliv, tak mě to dokázalo zaujmout, jen ta vygradace té postavy mi přijde až moc. V podstatě by se Xeně mohl rovnat jen Chuck Norris. Ale nadsázka, to jsou holt devadesátky. Postava, která změní svět nesmí být v ničem bábovka.

Avatar uživatele
Tetišeri

11. srpna 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Když se srazím s blbcem, chtěla bych být Xenou!

Krásně oddechový seriál, který řadím do žánru "výkopové práce". Žádná zátěž pro mozek, pastva pro oči (hlavně pro osoby s XY chromozomy), sličné a nebojácné bojovnice se srdcem na pravém místě vždy umravní padoucha tak, jak si zaslouží.
Spolu se seriálem Hercules jedna z krásných etap sledování seriálů, neboť jsme oba sledovali s malými dětmi. (A věřte nebo ne, jejich zvídavé otázky a glosy byly často zábavnější než to, co se odehrávalo na obrazovce.)

Avatar uživatele
xxmartinxx

22. ledna 2008

86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Tak to vidím já...

Xena je... hustá. Hercules je sice hustčí, ale i druhý nejhustčí místo je hustý. A i když ke konci už to nebylo nejhustčí, tak průměr není řídký.

Tím jsem chtěl jednoduše říct, že od Xeny nesmíte čekat nic smysluplného - smysluplné to není. Je to prvoplánová a hloupá akce pro menší. Tak ale funguje na 100%. To jí nikdo nemůže upřít - i když někteří se usilovně snaží. Na to jde říct jedno: Lidi, vykašlete se na soudnost a přestavte si, že jste sedmiletý děti. Někdy to není na škodu. Spolu s Herculesem seriál, který jsem jako malý žral a sázet mu málo procent bych se neodvážil...

EDIT: Po Festivalu fantazie, kdy jsem si po mnoha letech několik dílů připomněl, mám chuť se na Xenu zase koukat, protože to je lesbické uber GP neuvěřitelný...

Avatar uživatele
ragelly

5. května 2011

83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

...her courage will change the world

Tak tohle byl obrovský návrat do dětství. Kdo z nás před deseti lety neviděl alespoň několik dílů tohoto seriálu? Xena byla celosvětovým fenoménem, spolu s Herculesem na nás číhali na každém rohu. Během těchto let to byly postavy, které jsme považovali za své vzory.
Několik postav jsem si ale oblíbila i po deseti letech. Kromě Joxera a Autolika - krále zlodějů, to byl především Ares. Jeho charakter považuju za největší úspěch seriálu. I když se mnou množí budou nesouhlasit, strašně moc jsem oceňovala, jakou měl Ares slabost pro Xenu. A ona ho vždycky setřela, i když ji taky nenechával chladnou :)
Xena občas byla komedie, ale často jsem se smála i u vyloženě akčních scén. Když jsem teď, v jednadvaceti letech viděla, jaký styl zápasu Xena využívá, zmohla jsem se jen na nevěřícné kroucení hlavou. Ta salta, při kterých je skoro narovnaná, navíc skáče kilometry daleko (viz když dosaltovala s útesu na zakletou loď, ten záběr byl asi na půl minuty). A to ani nezačínám o šakramu.
Series finale: Jsem z něj trochu na rozpacích. Uznávám sice, že to byl slušně vymyšlený i trikově dobře provedený příběh s koncem, který fanouškům zlomil srdce. Na druhou stranu mi ale přijde, že šest let vysílání by si zasloužilo zakončení v prostředí, které bylo pro Xenu nejcharakterističtější. A hlavně s postavami, které nám nejvíce přirostly k srdci. Myslím si, že scénáristé měli vymyslet příběh, kde by se vrátil jak Joxer, tak Aphrodite, Ares a Eve. Možná kdyby Ares viděl Xenu umírat nebo něco podobného, určitě bych to ocenila mnohem více než 40 tisíc asijských duší. Ale to je čistě jen můj názor, každý má jiné fantazie.
Xena je plná klišé. Ale navždy to bude seriál, který nás provázel celé dětství. Tak bychom na něj měli vzpomínat.

Avatar uživatele
Michellita

1. června 2012

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Xena superhrdinka

Xena pro mě již byla odmala jistým vzorem a obdivovala jsem její sílu, schopnost si se vším poradit a ještě její úžasný kovový kostým. Hltala jsem každý díl a strašně jsem se rozčilovala, když mi nějaký ušel.
Musím však říct, že mi tento názor úžasného seriálu zůstal. Na Xenu se stále s radostí dívám a bez problémů dokážu ignorovat třeba neskutečné "akrobatické výkony" a jednodušší děj.
Na Xenu se však nedívám jako na ženu, která umí skvěle bojovat, ale jako na superhrdinku, nemálo podobnou třeba Wonder Woman. Je prostě úžasná.

Avatar uživatele
Veruněn

29. listopadu 2011

78 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

princezna bojovnice

Jestli existuje seriál, na který jsem jako malá mohla koukat pořád dokola tak je to Xena. Nezapomenu jak nadšeně jsem si nahrávala všechny díly na VHS a dívala se na to pořád dokola! A podívám se na ní ráda i dnes.

Bojové scény jsou sice víc než přehnané, ale u Xeny mi to ani trošku nevadí spíš naopak :). Příběh je různorodý, za všechny série seriálem projde mnoho mytologických postav z nichž nejlepší je jednoznačně Ares. On je pro mě nejlepší zpestření seriálu.

Z nostalgie nemůžu dát malé hodnocení, protože Xena je pro mě nesmrtelná!

Avatar uživatele
c.arolinka

24. října 2012

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Xena

Seriál jsem pravidelně sledovala jako malá a vždycky mne to neuvěřitelně bavilo. Asi jsem ji v tu dobu jistým způsobem obdivovala. Co všechno dokáže, s mečem i bez něj. Později seriál upadl v zapomnění a až nedávno jsem ho opět viděla v televizi. Dnes už to s tím obdivem není takové. Realističtěji vidím všechny scény. Všechny efekty, které k tomu musely být použity. Ale i přes to se na seriál vždy ráda podívám. Xena je sexy a v boji protivníka umí spacifikovat skvělým způsobem(i když jsou to jen triky).
Její vztah s Gabrielou- vždycky jsem v tom viděla něco víc, než jen přátelství a to si budu myslet asi už napořád. Možná mám pravdu, možná ne.
Pokud máte rádi akční seriály, sexy hrdinky a nevadí vám trochu jednodušší děj, seriál můžu jen doporučit.

Avatar uživatele
sju12

9. února 2015

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Ach to detstvi...

Xena, kdo by neznal Xenu? Vsichni znaji Xenu. Ale jsem asi jedina, komu se Xena jako zenska absolutne nelibila. O Gabriele ani nemluve. Ale jako mala jsem mela rada holky, co nakopavaj vsem zadky, takze jsem se samozrejme divala. Navic jsme tehdy meli jenom tri tv kanaly, takze nebylo z ceho vybirat. Zaroven jsem milovala uz tehdy starou reckou mytologii, spis mi ale obcas prijde, ze tento serial si z ni dela spise srandu, nez aby to mel myslet vazne. Na koho ale vazne rada vzpominam, byl Ares, buh valky, ktery vazne nemel chybu. I kdyz bych moc chtela rict, ze je to neskutecna kravovina, tak nemuzu, protoze jsou tady prece ty vzpominky z detstvi, kdy jsem sledovala kazdej dil. A kdybych narazila na reprizu, tak se vsadim, ze neprepnu ani ted.

Avatar uživatele
cam15

1. srpna 2009

64 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Ares...

Hodně lidí si říká, jestli je lepší Hercules nebo Xena. Ani jeden. Nejlepší je božský bůh války Ares, objevující se v pár epizodách Xeny. Kam se na tohodle týpka v kožených hadrech s náušnicí v uchu všichni hrabou?? Díly s ním jsou ty nej. Ale i bez něj by byla Xena záživnějším seriálem než Hercules. Děj je zajímavější, scény, kde se bojuje, jsou propracovanější a princezna bojovnice sympatičtější.

Avatar uživatele
SiiSii

10. července 2012

57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Gabrielo, néé!

Ten seriál je svým způsobem docela o ničem, jediní, kdo tam za něco stojí vzhledově jsou Callisto - hmmm kočka a Ares - já chci znát nějakého takového boha! :D Ale bavil mě, i když Gabrielu vážně, vážně, vážně nemám ráda, kromě toho, že mi připomíná vzhledově mou bývalou třídní, tak se podle mě chová jako naprostá tupka a k ničemu té Xeně není. (Ale to sexuální napětí mezi nimi je docela cool :D)

Avatar uživatele
Blondie92

4. května 2012

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Princezna bojovnice

Pořád občas koukám. Sice je to občas takové popletené a děj se rychle mění, ale komu by vadila akce? :) Už od mala jsem na ní čučela. Další seriálová klasika.

Avatar uživatele
ILoveSinbad

5. února 2016

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Stále a pořád....

Filmy jako Sindibád, Xena, Herkul.... jsou pro mě nejlepší i teď. Přesto že už mi je 13 let, miluji tyhle filmy a žádný nově propracovaný mě mic nezajímají- dnes už je jednoduché něco natočit, udělá víc filmu počítač než herci. A navíc herci v těchto filmech jsou pro mě prostě dokonalí. Xena pro mě představuje ženu co si umí poradit a nepláče pro každou blbost. Zatímco Sindibád a Herkul (Sindibád se mi vždy líbil víc....)jsou fakt muži, a nevzdávají se stejně jako Xena.

A vůbec mi nevadí, že to neni tak vysoce graficky upraveno, je to prostě boží, s hezkým dějem a vždy to skončí suprově. I když jsem chtěla, aby Herkul skončil se Xenou, Sindibád s Ruminou a ostatní mě už nezajímali :-D

Avatar uživatele
haroska

31. května 2012

45 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
36 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Princezna nevkusu

Budu tu asi jediná, ale pro mě je tohle jedno z největších utrpení, které jsem u obrazovky musela snášet.
Neskutečně pitomé dialogy, stupidní jednání hlavní hrdinky i její pomocnice a moudra, která jsou jasně řečená (protože jinak by to nikdo v náznaku nepochopil), mě taky neuchvacují. Tohle by měli zakázat a Cool to neměl nikdy znovu vysílat.

Avatar uživatele
justynajohnson

16. ledna 2014

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

xena

Xena bojovnice za mnou přišla sice až po Herculovi,ale měla jsem jí stejně ráda a každý díl jsem s oblibou sledovala,protože se mi moc líbí když díl začne a taky zkončí,žádné natahování ani pokračování příště

Avatar uživatele
sa20sena

17. března 2013

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Už nikdy viac

Toto je presne ten prípad, keď som seriál ako dieťa žrala a keď som sa to rozhodla v dospelosti vidieť ešte raz, zmocnil sa ma des a hrôza. Prišla som zase o ideál super seriálu z detstva.
Každému, kto si to z mladosti pamätá ako skvelé fantasy odporúčam, aby si pre zachovanie spomienok seriál už nikdy viac nepúšťal.

Pre tých, ktorí sa rozhodnú Xenu vidieť po rokoch znova, mám krátke zhodnotenie.
Zo 45 minútovej časti je 25 minút zabraných len uvrieskanými bitkami, ktoré sú fakt zlé. To už je na tom lepšie asi aj Chuck Norris a jeho výkop z otočky.
Dialógy tvrajú dohromady 15 minút, zvyšok stopáže zaberajú nekonečné titulky na začiatku aj na konci. Dialógy sú fakt o ničom, keďže takmer každá tretia veta je prerušená nejakou bitkou.
Dve posledné série to celé zachraňujú, keď už aj začína dej niekam smerovať a nie je to len o tom, že sa Xena s Gabrielou pobijú s nejakým netvorom a zachránia tak dedinu pred nemilosrdnosťou bohov.

Vďaka posledným častiam a spomienkam z detstva na behanie po ulici s kamátkami a hranie sa na Xenu a amazónky, seriálu dávam aspoň tých 40%.

Avatar uživatele
maruska445

12. srpna 2012

29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Xena

Prostě neeej seriál co mohl vůbec bejt , viděla jsem snad všechny díly a je to fak super ;)

Avatar uživatele
xBlaise

10. ledna 2012

29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Xena

Xena je dílko, které jsem sledovala jako malá. Xena nebo Herkules, s bráchou jsme si na ně pak vždycky hráli. :)

Stačilo, když Xena vytáhla svůj kroužek, někumu usekla hlavu, či udělala přemet s jejím skvělým výkříkem. Na tom je celý seriál založen, plno bojových scén, jsou nápadité, i když se později opakují. Neustálý boj, o tom seriál je. Občas vedlejší linka, ale bojové scény jsou vždy vrcholem epizody.

Ve své době jeden z mých nejoblíběnějších seriálů (samozřejmě s Herkulem ;)).

Avatar uživatele
Koldik

29. června 2016

20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

:D x2

Tak ako pri Herkulovi aj Xenu som sledoval v detstve a teda musím povedať, že pre mňa sú oba seriály na rovnakej úrovni. Jediné Xenine + bolo, že tam bolo viac žien...takže pre chlapca veľmi lákavé...

Avatar uživatele
Dylan_Bennett

24. července 2012

20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Xena, princezna bojovnice

Xena je prostě bojovnice, nejlepší ženská hrdinka všech dob. Jako malej jsem to miloval a do dneška se pořád koukám. Akorát si pamatuju, že jsem nikdy v životě neviděl Pilot.

Avatar uživatele
Verik

8. února 2008

17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

...

Tak Xenu sem vždycky sledovala a ani sem přesně nevěděla o čem to je, bo sem ještě byla docela malá, ale bavilo mě to. Vždycky se mi líbil ten její vražedný kroužek.

Avatar uživatele
blackphoenixx

4. listopadu 2007

15 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
54 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Můj oblíbený...

Tenhle seriál patří k mým oblíbeným. Tak trochu jsem na něm vyrostl. Nic moc skutečného, ale moc pěkně udělaná pohádka. Přesně něco pro mě.

Avatar uživatele
AngelaLucySarah

10. května 2013

14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Půl na půl..

tenhle seriál mě sice zaujal a celkem mě baví, ale některé epizody jsou nudné až trapně a naopak některé jsou velice chytlavé

Avatar uživatele
Lizara

19. září 2012

9 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
9 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Xena

Děj se dá ustát, ale ty efekty... Hrůza

Avatar uživatele
LillyEmily

9. prosince 2007

9 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

xena

jo když sem byla malá,(nebo spíš menší:P) tak sem tyhle seriály milovala..hercules,xena.,apod. ...:D

Avatar uživatele
konz

27. listopadu 2007

8 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
54 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

...

Celkem sem se na seriál díval. Asi proto že sem byl malej spratek a měl sem rád fantasy.

Avatar uživatele
Yukari

28. května 2008

8 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Xena

Naozaj nepoznám veľa ľudí, ale všetci ju pozerali. Proste, xena, princezná bojovníčok, bitky a podobne, komu by sa to nepáčilo? teda, z detí...

Avatar uživatele
vlads

22. prosince 2007

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
36 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Xena & Gabrielle

Xena je môj seriál z mladosti. Vtedy som pozeral asi všetky diely. Nielen kvôli bojom, ale aj kvôli Xene a hlavne kvôli Gabrielle. Dokonca ten úvod viem ešte celkom dobre naspamäť.

Avatar uživatele
Míša D

2. února 2013

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Xena...

Xena patří na seznam seriálů když nic jiného zrovna neběží ale v téhle době vždy něco jde.Navíc bych řekla že už ani nejde jestli jo tak ji nestíhám.