přihlášení či registrace
HLAVNÍ MENU
Seriály
Články
Fórum
Hry a zábava
Kvízy
Hudba
Kalendář
Watchlist
Timeline
Xena
(Xena: Warrior Princess)
Profil seriálu
> Obsazení
MENU K SERIÁLU
Menu
Informace
Epizody
Obsazení
Hlášky
Narážky
Zajímavosti
Články
Názory
Videa
Hudba
Sledovanost
Statistiky
Widgety
Podobné / doporučené
Kompletní obsazení seriálu
Hlavní postavy
Lucy Lawless
Xena
(133 epizod)
Renée O'Connor
Gabrielle
(130 epizod)
Vedlejší postavy
Ted Raimi
Joxer
(36 epizod)
Kevin Tod Smith
Arés - Bůh války
(32 epizod)
Hudson Leick
Callisto
(17 epizod)
Karl Urban
Julius Caesar
(10 epizod)
Alexandra Tydings
Aphrodite
(9 epizod)
Bruce Campbell
Autolycus
(9 epizod)
Danielle Cormack
Ephiny
(8 epizod)
Darien Takle
Cyrene
(8 epizod)
Marton Csokas
Borias
(7 epizod)
Elizabeth Pendergrast
Atropos
(7 epizod)
Adrienne Wilkinson
Eve
(6 epizod)
Charles Mesure
Archangel Michael
(6 epizod)
William Gregory Lee
Virgil
(6 epizod)
Jennifer Sky
Amarice
(6 epizod)
Timothy Omundson
Eli
(6 epizod)
Willa O'Neill
Lila
(6 epizod)
Claire Stansfield
Alti
(5 epizod)
Daniel Sing
Ming T'ien
(5 epizod)
Alison Wall
Minya
(4 epizody)
Kate Elliott
Yakut
(4 epizody)
Samantha Adriaanse
Clotho
(4 epizody)
Tsianina Joelson
Varia
(4 epizody)
Renato Bartolomei
Beowulf
(4 epizody)
Alexander Petersons
Odin
(4 epizody)
Luanne Gordon
Grinhilda
(4 epizody)
Adrienne Wilkinson
Livia / Eve
(4 epizody)
Paris Jefferson
Athena
(4 epizody)
David Franklin
Brutus
(4 epizody)
Chloe Jordan
Lachesis
(4 epizody)
Erik Thomson
Hades
(4 epizody)
Jay Laga´aia
Draco
(4 epizody)
David Taylor
Solan
(4 epizody)
Asa Lindh
Alecto
(3 epizody)
Roger W. Morrissey
Grinhilda Monster
(3 epizody)
Bobby Hosea
Marcus
(3 epizody)
Marton Csokas
Khrafstar
(3 epizody)
Jeremy Callaghan
Pompey
(3 epizody)
Catherine Boniface
Meridian
(3 epizody)
Jacqueline Kim
Lao Ma
(3 epizody)
Meighan Desmond
Discord
(3 epizody)
Melinda Clarke
Velasca
(3 epizody)
Stephen Lovatt
Hades
(3 epizody)
Grant McFarland
Ming Tzu
(3 epizody)
David Rare
Theodorus
(3 epizody)
Micaela Daniel
Lachesis
(3 epizody)
Chris Graham
Toxeus
(3 epizody)
Sela Apera
Queen Marga
(2 epizody)
Annmarie Dennis
Tisiphone
(2 epizody)
Tamati Rice
Raphael
(2 epizody)
Zeus Mendoza
Lucifer
(2 epizody)
Brittney Powell
Brunnhilda
(2 epizody)
Glen Levy
Grindl
(2 epizody)
Marama Jackson
First Rhein Maiden
(2 epizody)
Victoria Hill
Waltraute
(2 epizody)
Alexis Arquette
Caligula
(2 epizody)
Michelle Blanchard
Mawu-ka
(2 epizody)
Morgan Reese Fairhead
Cyane
(2 epizody)
Kirstie O'Sullivan
Gwyn-Teir
(2 epizody)
Musetta Vander
Ilainus
(2 epizody)
Leah Mizrahi
Clotho
(2 epizody)
Ted Raimi
Joxer / Harry
(2 epizody)
Michelle Ang
Akemi
(2 epizody)
Adrian Brown
Yodoshi
(2 epizody)
Kazuhiro Muroyama
Harukata
(2 epizody)
Mac Jeffrey Ong
Kenji
(2 epizody)
Shiori Terada
Miyuki
(2 epizody)
Kristine Caluya
Akemi Body Double
(2 epizody)
Christopher Mayer
Peranis
(2 epizody)
Michael Hurst
Iolaus
(2 epizody)
Kevin Sorbo
Hercules
(2 epizody)
Tim Hosking
Blacksmith
(2 epizody)
Robert Trebor
Salmoneus
(2 epizody)
Scott Garrison
Perdicus
(2 epizody)
Bernard Moody
Drunk
(2 epizody)
Patricia Donovan
Old Woman
(2 epizody)
Tai Hadfield
Chuang
(2 epizody)
Dan Ryan
Roman #1
(2 epizody)
Renée O'Connor
Gabrielle / Hope
(2 epizody)
Jodie Rimmer
Seraphin
(2 epizody)
Stephen Ure
Werfner
(2 epizody)
Jodie Dorday
Solari
(2 epizody)
Karl Urban
Cupid
(2 epizody)
Charles Siebert
Poseidon
(2 epizody)
Ann Baxter
Woman / Village Woman / Old Woman
(2 epizody)
Matthew Chamberlain
Crassus
(2 epizody)
Grant Triplow
Brutus
(2 epizody)
Mark Webley
Guard
(2 epizody)
Robert Harte
Goewin
(2 epizody)
Rose McIver
Daphne
(2 epizody)
Peter Feeney
Tharon
(2 epizody)
Marie Matiko
Pao Ssu / K'ao Hsin
(2 epizody)
Stephen Butterworth
Carminus
(2 epizody)
Shelly Edwards
Cyane
(2 epizody)
Morgan Reese Fairhead
Eris
(2 epizody)
Mark Warren
Octavius
(2 epizody)
Michael Langley
Theon
(2 epizody)
Kate Smeda
Kara
(2 epizody)
Lee-Jane Foreman
Arleia
(2 epizody)
Mfundo Morrison
Arman
(2 epizody)
Melodee Spevack
Amazon
(2 epizody)
Iain Rea
Philemon
(2 epizody)
Sheeri Rappaport
Otere
(2 epizody)
Victoria Pratt
Cyane
(2 epizody)
Jay Saussey
Young Woman
(2 epizody)
Barry Duffield
Koryak
(2 epizody)
Shiri Appleby
Tara
(2 epizody)
Frederick Bedford
Villager
(2 epizody)
Tim Thomerson
Meleager the Mighty
(2 epizody)
Kathryn Morris
Najara
(2 epizody)
Geoff Snell
Herodotus
(2 epizody)
Patrick Wilson
Cyclops
(2 epizody)
Mark Ferguson
Krykus
(2 epizody)
Stephen Tozer
Mezentius
(2 epizody)
Mark Ferguson
Dagnine
(2 epizody)
Paul Gittins
Kaleipus
(2 epizody)
Renée O'Connor
Mattie
(2 epizody)
Lucy Lawless
Meg
(2 epizody)
Chris Auchinvole
Man
(1 epizoda)
Alvin Fitisemanu
Tavern Keeper
(1 epizoda)
Andrew Glover
Man #2
(1 epizoda)
Stephen Hall
Thelonius
(1 epizoda)
Ranald Hendriks
Munk
(1 epizoda)
Jean Hyland
Priestess #1
(1 epizoda)
Lawrence Makoare
Barbarian Leader
(1 epizoda)
Peter Mason
Billius
(1 epizoda)
John McKee
Scaberus
(1 epizoda)
Paul Norell
Peddler
(1 epizoda)
Beryl Te Wiata
Priestess #2
(1 epizoda)
Ted Raimi
Joxer / Jacques S'Er / Jack Kleinman / Ted Kleinman
(1 epizoda)
Mark Ferguson
John Smythe
(1 epizoda)
Rob Tapert
Himself
(1 epizoda)
Joseph Murray
Neron
(1 epizoda)
Deverik Williams
Tybelus
(1 epizoda)
Rebekah Davies
Hermia
(1 epizoda)
John McKee
Lord Menos
(1 epizoda)
Norman Fairley
Lord Lycost
(1 epizoda)
Marek Sumich
Edos
(1 epizoda)
Norman Forsey
Casca
(1 epizoda)
Rodney Cook
Man #1
(1 epizoda)
Campbell Rousselle
Man #2
(1 epizoda)
Alastair Duncan
Perion
(1 epizoda)
John Glass
Tius
(1 epizoda)
Mary Woodward
Altara
(1 epizoda)
John Smythe
Apothecary
(1 epizoda)
Timothy James Adam
Kalus
(1 epizoda)
Jonathon Hendry
Ness
(1 epizoda)
Natalya Humphrey
Photis
(1 epizoda)
Peter McCauley
Talmadeus
(1 epizoda)
David Mitchell
Gorney
(1 epizoda)
Kenneth Prebble
Old Man
(1 epizoda)
Robert Trebor
Salmoneus / Lord Seltzer
(1 epizoda)
Phil Adams
Centaur Delegate #1
(1 epizoda)
Chad Bennett
Sentry
(1 epizoda)
Jeff Boyd
Kaleipus
(1 epizoda)
Amy Morrison
Hope / Fayla
(1 epizoda)
Reece Rocewyk
Xenan
(1 epizoda)
Mark Smythe
Centaur
(1 epizoda)
Susan Wood
Gabrielle - voice
(1 epizoda)
Julie Moran
Singing Villager
(1 epizoda)
Michelle Nicastro
Callisto - singing voice
(1 epizoda)
Douglas Kamo
Dorian
(1 epizoda)
Nick Kemplen
Phiddipides
(1 epizoda)
Tamati Rice
Vercinix
(1 epizoda)
Katrina Browne
Mendala
(1 epizoda)
Graham Smith
Boat Captain
(1 epizoda)
Gavin Rutherford
Centurion
(1 epizoda)
Riqi Harawira
Guard
(1 epizoda)
Jan Hellriegel
Priestess of Mnemosyne
(1 epizoda)
Lana Garland
Young Woman
(1 epizoda)
Colin Moy
Galantis
(1 epizoda)
Steven Finch
Sandor
(1 epizoda)
Wade Taylor
Castor
(1 epizoda)
Scott Taylor
Pollux
(1 epizoda)
Justin Curry
Doorman
(1 epizoda)
David Telford
Announcer
(1 epizoda)
Allan O'Halloran
Guard
(1 epizoda)
Natalie Duggan
Ravenica
(1 epizoda)
Anthony Brandon Wong
Lin Qi
(1 epizoda)
George Cheung
Khan
(1 epizoda)
Helen Phung
Tei
(1 epizoda)
Lohsing Cheng
Peasant
(1 epizoda)
Gillian White
Amoria
(1 epizoda)
Jim Ngaata
Maximinimus
(1 epizoda)
Tony Bishop
Alabardus
(1 epizoda)
Geoff Dolan
Henchman #1
(1 epizoda)
Paul Norell
Falafel
(1 epizoda)
Ciaran Pennington
Young Man
(1 epizoda)
Bruce Hopkins
Barkeep
(1 epizoda)
Grant Bridger
Farmer Paxon
(1 epizoda)
Clint Sharplin
Townsperson #1
(1 epizoda)
Christine Bartlett
Villager #2
(1 epizoda)
Vanessa Kelly
Townsperson #3
(1 epizoda)
Olaf John
Leader
(1 epizoda)
Latham Gaines
Rich Guy
(1 epizoda)
Geoffrey Knight
Big Man
(1 epizoda)
Guy Ryan
Sex Symbol Guy
(1 epizoda)
Stephen Butterworth
Small Guy
(1 epizoda)
Susan Wood
Gabrielle
(1 epizoda)
Nicole Whippy
Chilapa
(1 epizoda)
Tony Wood
Xelifus
(1 epizoda)
James Gaylyn
Petracles
(1 epizoda)
Peter Rowley
Milos
(1 epizoda)
Ross Brannigan
Villager #1
(1 epizoda)
Tim Beveridge
Villager #2
(1 epizoda)
Greg Ward
Villager #3
(1 epizoda)
Ann Baxter
Disciple
(1 epizoda)
Albert Heimuli
Head Soldier
(1 epizoda)
Chris Ryan
Blutos
(1 epizoda)
Tony Forster
Solemnus
(1 epizoda)
Constance Talmadge
Joxer's mother
(1 epizoda)
Selma Blair
Cyane
(1 epizoda)
Monica McSwain
Olan
(1 epizoda)
Danielle Cormack
Samsara
(1 epizoda)
Karl Urban
Kor
(1 epizoda)
Peta Rutter
Amazon warrior
(1 epizoda)
Charles Keating
Zeus
(1 epizoda)
Meg Foster
Hera
(1 epizoda)
Nicko Vella
Solan
(1 epizoda)
Stuart Thorp
Hercules' Proxidicae
(1 epizoda)
Natalie Duggan
Tira
(1 epizoda)
Peter Sa'ena-Brown
Tazor
(1 epizoda)
Matthew Dwyer
Oreas
(1 epizoda)
Patrick Iwobi
Magi #1
(1 epizoda)
Grant Boucher
Magi #2
(1 epizoda)
Barbara Cartwright
Magi #3
(1 epizoda)
Allan Poppleton
Guard
(1 epizoda)
Theresa Healey
Celesta
(1 epizoda)
Jason Hoyte
Hephaestus
(1 epizoda)
Jed Brophy
Ramius
(1 epizoda)
Bruce Burfield
Inebriated Patron
(1 epizoda)
Bob Blackwell
Bartender
(1 epizoda)
Alistair Babbage
Patron #2
(1 epizoda)
Rachel Gilchrist
Lead Archer
(1 epizoda)
Paul Glover
Senetus
(1 epizoda)
Brendan Young
Young Villager
(1 epizoda)
Vicky Haughton
Woman
(1 epizoda)
Steve Matthews
Villager
(1 epizoda)
Colin Moy
Augustus
(1 epizoda)
Andrea Kelland
Village Leader
(1 epizoda)
Dane Jerro
Roman Captain
(1 epizoda)
Craig Doherty
Roman Guard
(1 epizoda)
Ted Raimi
Shade of Joxer
(1 epizoda)
Joel Tobeck
Deimos
(1 epizoda)
Josephine Davison
Artemis
(1 epizoda)
Julian Garner
Hephaestus
(1 epizoda)
Diana Rowan
Shepherd
(1 epizoda)
Jon Brazier
John the Baptist
(1 epizoda)
Siosa Fonua
Cullar
(1 epizoda)
Jonathan Costelloe
Horseman
(1 epizoda)
Rick Jacobson
Poseidon
(1 epizoda)
Tamati Rice
Raphael the Archangel
(1 epizoda)
David de Lautour
Lief
(1 epizoda)
Angela Gribben
Laura
(1 epizoda)
Jim McLarty
Pankos
(1 epizoda)
Jay Ryan
Zortis
(1 epizoda)
Antonio Te Maioha
Kal
(1 epizoda)
Markos Rounthwaite
Calib
(1 epizoda)
Chris Easley
Soldier
(1 epizoda)
Jenya Lano
Mavican
(1 epizoda)
Alison Bruce
Talia
(1 epizoda)
David Rare
Darcon
(1 epizoda)
Michael Howell
Deputy
(1 epizoda)
John Smith
Stablehand
(1 epizoda)
Norman Potts
Gang Member
(1 epizoda)
Ric Chan
Healer
(1 epizoda)
John Lawler
Barkeeper
(1 epizoda)
Donogh Rees
Chi'ah
(1 epizoda)
Beryl Te Wiata
Midwife
(1 epizoda)
Rachel Hayward
Amazon
(1 epizoda)
Andy Choi
Go Kun
(1 epizoda)
William Kwan
Vendor
(1 epizoda)
Crawford Thomson
Villager
(1 epizoda)
Ben Brown
Villager #2
(1 epizoda)
Douglas Kamo
Border Guard
(1 epizoda)
Stuart Thorp
Infantry Commander
(1 epizoda)
Ted Raimi
Joxer / Hagar
(1 epizoda)
Alexandra Tydings
Aphrodite / Crabella
(1 epizoda)
Meighan Desmond
Discord / Sturgina
(1 epizoda)
Joseph Main
Urchin
(1 epizoda)
Rupert Simmonds
Flipper
(1 epizoda)
Don Linden
Council Member / Minister
(1 epizoda)
Steve Cleary
Instructor
(1 epizoda)
Jim Ngaata
Pirat
(1 epizoda)
Glen Stollery
Beach Babe
(1 epizoda)
Manu Bennett
Marc Antony
(1 epizoda)
Josephine Davison
Cleopatra
(1 epizoda)
Miriama Smith
Shiana
(1 epizoda)
Paul Willis
Advisor
(1 epizoda)
Geoffrey Knight
Antony's Lieutenant
(1 epizoda)
Benjamin Crellin
Brutus' Lieutenant
(1 epizoda)
Dion Blair
Soldier
(1 epizoda)
Joy Van Uden
Rhea
(1 epizoda)
Charlotte Corner
Young Amazon
(1 epizoda)
Joy Ramirez
Amazon
(1 epizoda)
Norman Forsey
Lias - King of Thrace
(1 epizoda)
Latham Gaines
Mineus
(1 epizoda)
Patrick Smith
Glauce
(1 epizoda)
Michelle Huirama
Tesa
(1 epizoda)
Jason Hoyte
Timus
(1 epizoda)
Jonathon Acorn
Mirus
(1 epizoda)
Ian Miller
Low Life
(1 epizoda)
Chris Bohm
Guard
(1 epizoda)
Mia Koning
Waif
(1 epizoda)
Michelle Armstrong
Young Woman
(1 epizoda)
Chantelle Brownlee
Bride
(1 epizoda)
Geoff Clendon
Bride's Father
(1 epizoda)
Michael Hurst
Charon
(1 epizoda)
John Palmer
Traveler
(1 epizoda)
Paul Willis
Atyminius
(1 epizoda)
Charlotte Saunders
Anokin
(1 epizoda)
Sanelle Vosloo
Young Otere
(1 epizoda)
Ben Baker
Chalcis
(1 epizoda)
Barret Irwin
Warrior
(1 epizoda)
Lisa Crittenden
Hecuba
(1 epizoda)
John Smith
Shepherd
(1 epizoda)
Nancy Howie
Girl #1
(1 epizoda)
Alexandra Hoskins-Smith
Girl #2
(1 epizoda)
Mark Viniello
Destroyer
(1 epizoda)
Campbell Cooley
Euryalus
(1 epizoda)
Timothy Lee
Acestus
(1 epizoda)
André Kovachevitch
Innkeeper
(1 epizoda)
Allan O'Halloran
Scythian Soldier
(1 epizoda)
Albert Sword
Villager
(1 epizoda)
Stephen Lovatt
Phlanagus
(1 epizoda)
Darren Young
Brutus
(1 epizoda)
Caleb Ross
Temecula
(1 epizoda)
Caitlin McDougall
Nogalin
(1 epizoda)
Tyler Read
Deirimus
(1 epizoda)
Nigel Harbrow
Patrol Centurion
(1 epizoda)
Steve Matthews
Olivas
(1 epizoda)
John Loof
Roman Scavenger / Messenger
(1 epizoda)
Lance Dunne
Pompey Messenger / Spy
(1 epizoda)
Roydon Muir
Agrilius
(1 epizoda)
Hemi Rudoph
Telamon
(1 epizoda)
John Givins
Istafan
(1 epizoda)
Michael Kupenga
Andros
(1 epizoda)
Campbell Cooley
Licinus
(1 epizoda)
Dennis Hally
Bootmaker
(1 epizoda)
Vicky Haughton
Old Lady
(1 epizoda)
Katrina Browne
Thalassa
(1 epizoda)
William Kircher
Captain
(1 epizoda)
Tanea Heke
Ersina
(1 epizoda)
Natalie Dennis
Clysemene
(1 epizoda)
Julie Taylor
Hanged Woman
(1 epizoda)
Gilbert Goldie
Town Elder
(1 epizoda)
Huntley Eliott
Judge
(1 epizoda)
Margaret Blay
Woman in Court
(1 epizoda)
Patrick Smith
Healer
(1 epizoda)
Laurie Dee
Tavern Keeper
(1 epizoda)
Chris Sherwood
Draxel
(1 epizoda)
Roy Snow
Dach
(1 epizoda)
David Rare
Marat
(1 epizoda)
Catherine Boniface
Satrina
(1 epizoda)
John Manning
Oaklin
(1 epizoda)
Craig Muller
Pasicus
(1 epizoda)
Mark Webely
Jareyd
(1 epizoda)
Lyndon Hendrikse
Sentry / Soldier
(1 epizoda)
Bill Florian
Lieutenant
(1 epizoda)
Norman Potts
Guard
(1 epizoda)
Paul McLaren
Miner
(1 epizoda)
Paul Willis
Ormestin
(1 epizoda)
Martin Howells
Kryptos
(1 epizoda)
Craig Parker
Cleades
(1 epizoda)
Yvonne Lawley
Gryphia
(1 epizoda)
Norman Forsey
Mogus
(1 epizoda)
Peter Mason
Drunk
(1 epizoda)
Brett Higginson
Peasant
(1 epizoda)
Jon Stubbs
Tax Collector
(1 epizoda)
Geoffrey Knight
Key Guard
(1 epizoda)
Jake McKinnon
Hanuman
(1 epizoda)
Rajneel Singh
Indrajit - King Of Demons
(1 epizoda)
Rajeev Varma
Krishna
(1 epizoda)
Alex Reekers
Maya
(1 epizoda)
Monroe Reimers
Vikram
(1 epizoda)
Ajayshri
Acklin
(1 epizoda)
Saras Govender
Arminestra
(1 epizoda)
Gabriella Larkin
Khindin
(1 epizoda)
Colin Mathura-Jeffree
Shakti
(1 epizoda)
Tharini Mudaliar
Naima
(1 epizoda)
Jeremy Roberts
Aiden
(1 epizoda)
Mervyn Smith
Garr
(1 epizoda)
Ted Raimi
Joxer / Various Story Characters
(1 epizoda)
Alexandra Tydings
Aphrodite / Various Story Characters
(1 epizoda)
Chris Ryan
Zantar / Various Story Characters
(1 epizoda)
Olivia Tennet
Princess Alesia
(1 epizoda)
Ted Clark
Brother #1
(1 epizoda)
Ted Clark
Various Story Characters
(1 epizoda)
Douglas Kamo
Brother #2 / Various Story Characters
(1 epizoda)
Sally Spencer-Harris
Queen
(1 epizoda)
Alistair Browning
King
(1 epizoda)
Hilary Cleary
Old Woman
(1 epizoda)
Beth Allen
Pilee / Vanessa
(1 epizoda)
Craig Ancell
Milo
(1 epizoda)
Bruce Hopkins
Rahl
(1 epizoda)
Mandy McMullin
Adiah
(1 epizoda)
Watchman Rivers
Cirvik
(1 epizoda)
André Kovachevitch
Garth
(1 epizoda)
Rakai Karaitiana
Horde Warrior
(1 epizoda)
Bob Johnson
Lieutenant
(1 epizoda)
Sean Ashton-Peach
Jailer
(1 epizoda)
John Leigh
Nabcot
(1 epizoda)
Jim Ngaata
Warlord
(1 epizoda)
Allan Poppleton
Hanged Man
(1 epizoda)
Daryl Brown
Kryton
(1 epizoda)
Kevin Alexander
Punk
(1 epizoda)
Nicholas Clark
Dying Acolyte
(1 epizoda)
Stacey Edgar
Young Novitiate
(1 epizoda)
Dennis Hally
Headmaster
(1 epizoda)
Susie Kleis
Novitiate #2
(1 epizoda)
Dan Sharkey
Townsman
(1 epizoda)
Mary Wilson
Novitiate #3
(1 epizoda)
Steve Wright
Magistrate
(1 epizoda)
Rietta Austin
Woman #1
(1 epizoda)
Polly Baigent
Paulina
(1 epizoda)
Tammy Barker
Speaking Gabrielle auditioner
(1 epizoda)
William Davis
Kaelus
(1 epizoda)
Eduardo de Campos
Sophocles
(1 epizoda)
Mark Hadlow
Milo
(1 epizoda)
Stephen Hall
Therax
(1 epizoda)
Mary Henderson
Woman #2
(1 epizoda)
John McKee
Rivus
(1 epizoda)
Peter Muller
Dustinus Hoofmanus
(1 epizoda)
Mark Nua
Cleon
(1 epizoda)
George Port
First Critic
(1 epizoda)
Jennifer Ward-Lealand
Zehra
(1 epizoda)
Dee Wernham
Woman #3
(1 epizoda)
Steve Farac Ciprian
Orestes
(1 epizoda)
Celi Fonsesca
Tisiphone
(1 epizoda)
Gordon Hatfield
Rufinus
(1 epizoda)
Graciele Heredia
Megaera
(1 epizoda)
Reuben Purchase
Keeper
(1 epizoda)
Craig Walsh Wrightson
Lysis
(1 epizoda)
Jon Brazier
Walsim
(1 epizoda)
Katrina Hobbs
Glaphyra
(1 epizoda)
Charles Mesure
Darnelle
(1 epizoda)
Jonno Roberts
Agathon
(1 epizoda)
Roy Snow
Athenian Captain
(1 epizoda)
Stephen Ure
Monlik
(1 epizoda)
Grant Bridger
Sinteres
(1 epizoda)
Arch Goodfellow
Kelton
(1 epizoda)
Ian Harrop
Magmar
(1 epizoda)
Patrick Khutze
Belart
(1 epizoda)
Mark Raffety
Arkel
(1 epizoda)
David Telford
Malthus
(1 epizoda)
Crawford Thomson
Prognese
(1 epizoda)
Anton Bentley
Athol
(1 epizoda)
Margaret Conquest
Villager
(1 epizoda)
Wally Green
Elderly Driver
(1 epizoda)
Kelly Greene
Derq
(1 epizoda)
Stephen Hall
Damon
(1 epizoda)
Alan Palmer
Pharis
(1 epizoda)
Ashley Stansfield
Sentry
(1 epizoda)
Barry Te Hira
Head Highwayman
(1 epizoda)
Stephen Walker
Peasant
(1 epizoda)
David Ackroyd
Anteus
(1 epizoda)
Sean Ashton-Peach
Zealot #1
(1 epizoda)
Jack Dacey
Brawney Zealot
(1 epizoda)
David de Lautour
Icus
(1 epizoda)
Graham Smith
Senior Zealot
(1 epizoda)
Karl Urban
Mael
(1 epizoda)
Teresa Woodham
Zora
(1 epizoda)
Jason Levine
Icus
(1 epizoda)
Tom Atkins
Atrius
(1 epizoda)
Hori Ahipene
Ferragus
(1 epizoda)
Adrienne Wilkinson
Eve / Megaera
(1 epizoda)
Antonio Te Maioha
Captain
(1 epizoda)
Smeta Chhotu
Megaera
(1 epizoda)
Graham Lauder
Armorer
(1 epizoda)
Anthony Ray Parker
Mephistopheles
(1 epizoda)
Steve Wright
Villager #1
(1 epizoda)
Gilbert Goldie
Beggar
(1 epizoda)
Wayne Peters
Severed Head
(1 epizoda)
Justin Curry
Axe Victim
(1 epizoda)
Sara Ashworth
Ghoul #1
(1 epizoda)
Lutz Halbhubner
Ghoul #2
(1 epizoda)
Kara Douglas
Aliyah
(1 epizoda)
Michael Downey
Young Guy Villager
(1 epizoda)
Sacha Handsaker-Cath
Housewife Villager
(1 epizoda)
Calvin Tuteao
Gurkhan
(1 epizoda)
Tandi Wright
Sonata / Sarah
(1 epizoda)
Gina Varela
Milda
(1 epizoda)
Michelle Langstone
Lana
(1 epizoda)
Stephen Hall
Auctioneer
(1 epizoda)
Jo Lo
Yo
(1 epizoda)
Alison Bruce
Kahina
(1 epizoda)
Rawiri Paratene
Tazere
(1 epizoda)
Owen Black
Korah
(1 epizoda)
Phillip Spencer Harris
Roman Captain
(1 epizoda)
Gregor McLennan
Nomad #1
(1 epizoda)
Graham Dolan
Nomad #2
(1 epizoda)
Lorraine Calvin
Desert woman
(1 epizoda)
Jamin Tahere
Desert woman
(1 epizoda)
Ian Harcourt
Rubio
(1 epizoda)
John Wielemaker
Alpha Male
(1 epizoda)
Jason Palmer
Hosep
(1 epizoda)
Lucy Thomas
Second Rhein Maiden
(1 epizoda)
Guus De Koster
Merchant
(1 epizoda)
Jonathan Blick
First Viking
(1 epizoda)
Loren Horsley
Sieglinda
(1 epizoda)
John Leigh
Hrothgar
(1 epizoda)
Genevieve McClean
Hildegyth
(1 epizoda)
Steve McQuillan
Viking #1
(1 epizoda)
Dean O'Gorman
Wiglaf
(1 epizoda)
Brittney Powell
Brunnhilda - voice
(1 epizoda)
John Wraight
Lord Erick
(1 epizoda)
Noel Coutts
Gasgar
(1 epizoda)
Norman Forsey
Dempar
(1 epizoda)
Charmaine Guest
Greba
(1 epizoda)
Dai Henwood
Siki
(1 epizoda)
André Kovachevitch
Allos
(1 epizoda)
Megan Nicol
Bargirl
(1 epizoda)
Kirk Torrance
Demetrius
(1 epizoda)
Craig Hall
Raczar
(1 epizoda)
Sandy Winton
Prince Morloch
(1 epizoda)
Daniel Konuke
Gay Concubine
(1 epizoda)
Michael Hurst
Nigel / Charon
(1 epizoda)
Celia Nicholson
Madam
(1 epizoda)
Peter Rowley
Charon
(1 epizoda)
Joel Tobeck
Lucifer
(1 epizoda)
Li Ming Hu
Amazon
(1 epizoda)
Mia Koning
Tura
(1 epizoda)
William Wallace
Young Soldier
(1 epizoda)
Craig Walsh Wrightson
Captain
(1 epizoda)
Marise Wipani
Kanae
(1 epizoda)
Emmeline Hawthorne
Bane
(1 epizoda)
Craig Parker
Bellerophon
(1 epizoda)
Madeleine Sami
Tyro
(1 epizoda)
Polly Baigent
Polly
(1 epizoda)
Barnie Duncan
Surfer Dude
(1 epizoda)
Elizabeth Hawthorne
News Reporter
(1 epizoda)
Ian Hughes
Mac
(1 epizoda)
Paul Norell
Gillis
(1 epizoda)
Jennifer Rucker
Police Officer
(1 epizoda)
Claire Stansfield
Alti / Alexis Los Alamos
(1 epizoda)
Alison Wall
Clea
(1 epizoda)
Marton Csokas
Borias / Belach
(1 epizoda)
Katrina Devine
Nicha
(1 epizoda)
Stephen Hall
Bounty hunter #1
(1 epizoda)
Hamish Hector-Taylor
Xenan
(1 epizoda)
Margaret-Mary Hollins
Madra
(1 epizoda)
Kim Michalis
Natassa
(1 epizoda)
Debbie Newby-Ward
Greek Theatre Actress
(1 epizoda)
Ross Duncan
Lagot
(1 epizoda)
Taungaroa Emile
Frankus
(1 epizoda)
Latham Gaines
Zarat
(1 epizoda)
Katie Stuart
Genia
(1 epizoda)
Emma Brunette
Sarah
(1 epizoda)
Dale Corlett
Jonathan
(1 epizoda)
Dennis Hally
King Saul
(1 epizoda)
Brad Homan
Head Archer
(1 epizoda)
John Leonard
Soldier
(1 epizoda)
Todd Rippon
Goliath
(1 epizoda)
Antony Starr
David
(1 epizoda)
Calvin Tuteao
Dagon
(1 epizoda)
Carly Binding
Whoosh Reporter
(1 epizoda)
Lucy Briant
Roxanne Fields
(1 epizoda)
Martyn Clist
Diver
(1 epizoda)
Campbell Cooley
Random Reporter
(1 epizoda)
Anne Nordhaus
Xena Fan #1
(1 epizoda)
Jennifer Rucker
Xena Fan #2
(1 epizoda)
Michael Saccente
Dr. Frederick Delaney
(1 epizoda)
Xavier Schroder
Academic
(1 epizoda)
Ric Chan
Master Swordman
(1 epizoda)
Gregor McLennan
Captain
(1 epizoda)
Trevor Sai Louie
Kao
(1 epizoda)
Yvonne Tan
Ayako
(1 epizoda)
Venant Wong
Morimoto
(1 epizoda)
Gary Young
Saburo
(1 epizoda)
Nick Kokotakis
Darius
(1 epizoda)
Jeffrey Thomas
Cycnus
(1 epizoda)
Stewart Turner
Sphaerus
(1 epizoda)
Morgan Palmer Hubbard
Argolis
(1 epizoda)
Patrick Morrison
Lykus
(1 epizoda)
Ruth Morrison
Sarita
(1 epizoda)
Robert Harte
Ugly Ruffian
(1 epizoda)
Nigel Godfrey
Tynus
(1 epizoda)
Dane Jerro
Homesteader
(1 epizoda)
Wayne England
Wounded Man
(1 epizoda)
Kelly Greene
Guard
(1 epizoda)
Gordon Hatfield
Seerus
(1 epizoda)
Ray Henwood
King Sisyphus
(1 epizoda)
Kate Hodge
Celesta - Goddess of Death
(1 epizoda)
Kieren Hutchison
Talus
(1 epizoda)
Paul McLaren
Streptus
(1 epizoda)
Beryl Te Wiata
Old Woman
(1 epizoda)
Allan Wilkins
Thug
(1 epizoda)
Leslie Wing
Queen Karis
(1 epizoda)
Andy Anderson
Hesiot
(1 epizoda)
Tania Anderson
First Woman
(1 epizoda)
Simon Cameron
Villager #2
(1 epizoda)
Eddie Campbell
Crius
(1 epizoda)
Jack Dacey
Creon
(1 epizoda)
Julianne Evans
Second Woman
(1 epizoda)
Sian Hughes
Young Woman
(1 epizoda)
David Mackie
Rhodos
(1 epizoda)
Syd Mannion
Calehas
(1 epizoda)
Peter Morgan
Barkeep
(1 epizoda)
Mark Raffety
Hyperion
(1 epizoda)
Paolo Rotondo
Philius
(1 epizoda)
Maggie Tarver
Villager #1
(1 epizoda)
Amanda Tollemache
Thea
(1 epizoda)
Nathaniel Lees
Manus
(1 epizoda)
Desmond Kelly
Elkton
(1 epizoda)
Sydney Jackson
Storekeeper
(1 epizoda)
Colin Francis
Swordsmith
(1 epizoda)
John Palmer
Baruch
(1 epizoda)
Bruce Hopkins
Termin
(1 epizoda)
Matthew Jeffs
Gothos
(1 epizoda)
Michael Daly
Mesmer
(1 epizoda)
Peter Phillips
1st Xena Warrior
(1 epizoda)
Grant Boucher
2nd Xena Warrior
(1 epizoda)
Lawrence Wharerau
Mystic Warrior
(1 epizoda)
Patrick Smith
Dolas
(1 epizoda)
Polly Baigent
Doppelganger
(1 epizoda)
Mary Elizabeth McGlynn
Pandora
(1 epizoda)
Edward Newborn
King Gregor
(1 epizoda)
Simon Prast
Nemos
(1 epizoda)
Kristie O'Sullivan
Ophelia
(1 epizoda)
Beryl Te Wiata
Cynara
(1 epizoda)
Christine Bartlett
Philana
(1 epizoda)
Tony Bishop
Weasel
(1 epizoda)
Paul Minifie
Innkeeper
(1 epizoda)
Latham Gaines
Kastor
(1 epizoda)
Alan de Malmanche
Old Man
(1 epizoda)
Karl Straker
Young Man
(1 epizoda)
Susan Winter
Woman
(1 epizoda)
Paul Norell
Street Vendor
(1 epizoda)
Nicola Cliff
Jana
(1 epizoda)
Jimi Liversidge
Agranon
(1 epizoda)
John O'Leary
Antonius
(1 epizoda)
Iain Rea
Brisus
(1 epizoda)
Crawford Thomson
Dictys
(1 epizoda)
Peter Sa'ena-Brown
Soldier #1
(1 epizoda)
William Johnson
Benitar
(1 epizoda)
Danny Lineham
Grathios
(1 epizoda)
Christian Hodge
Teracles
(1 epizoda)
Phaedra Hurst
Teresia
(1 epizoda)
Meryl Main
Areolis' Widow
(1 epizoda)
Sam Holland
Teen Son
(1 epizoda)
Ross Harper
Polinios
(1 epizoda)
Jodie Dorday
Io
(1 epizoda)
Roussel Dubois
Demophon
(1 epizoda)
John Freeman
Prometheus
(1 epizoda)
David Mitchell
Innkeeper
(1 epizoda)
Paul Norell
Statius
(1 epizoda)
Sara Wiseman
Young Woman
(1 epizoda)
David Aston
Tyldus
(1 epizoda)
Alison Bruce
Queen Melosa
(1 epizoda)
Rebekah Mercer
Terreis
(1 epizoda)
Colin Moy
Phantes
(1 epizoda)
Chris Baily
Celano
(1 epizoda)
Antony Starr
Mesas
(1 epizoda)
John Watson
Arben
(1 epizoda)
Aurora Philips
Magdelus
(1 epizoda)
Tanya Dignan
Eponin
(1 epizoda)
André Kovachevitch
Tor
(1 epizoda)
Jonathan Bell-Booth
Chief Guard
(1 epizoda)
Ross Duncan
Parnassus
(1 epizoda)
John Dybvig
Ox - the brigand
(1 epizoda)
Colin Francis
The Grump
(1 epizoda)
Nigel Harbrow
Koulos
(1 epizoda)
Ian Hughes
Diomedes
(1 epizoda)
Adam Middleton
Black Wolf Sympathizer
(1 epizoda)
John Pemberton
Arresting Guard
(1 epizoda)
Jim Rawdon
Father
(1 epizoda)
Maggie Tarver
Hermia
(1 epizoda)
Emma Turner
Flora
(1 epizoda)
Kevin J. Wilson
Xerxes
(1 epizoda)
Ken Blackburn
King Menelaus
(1 epizoda)
Warren Carl
Paris
(1 epizoda)
Galyn Görg
Helen of Troy
(1 epizoda)
Matthew Jeffs
Trojan Soldier #1
(1 epizoda)
Adrian Keeling
Miltiades
(1 epizoda)
Geoffrey Knight
Trojan Guard
(1 epizoda)
Aidan MacBride-Stewart
Greek Soldier
(1 epizoda)
John Manning
Greek Scout
(1 epizoda)
Cameron Rhodes
Deiphobus
(1 epizoda)
Patrick Brunton
Stallonus
(1 epizoda)
Alan de Malmanche
Docenius
(1 epizoda)
Kirk Douglas
Spartacus - archive footage
(1 epizoda)
Lori Dungey
Kellos
(1 epizoda)
Michael Hurst
Iolaus - archive footage
(1 epizoda)
Joe Manning
Euripedes
(1 epizoda)
Grahame Moore
Polonius
(1 epizoda)
Dean O'Gorman
Homer / Orion
(1 epizoda)
Steve Reeves
Hercules - archive footage
(1 epizoda)
Jean Simmons
Varinia
(1 epizoda)
Kevin Sorbo
Hercules - archive footage
(1 epizoda)
Andrew Thurtell
Twickenham
(1 epizoda)
David Weatherley
Gastacious
(1 epizoda)
Peter Daube
Petracles
(1 epizoda)
Huntley Eliott
Calicus
(1 epizoda)
Richard Foulkes Jr.
Lycus
(1 epizoda)
Jeremy Roberts
Thersites
(1 epizoda)
John Smith
Marleus
(1 epizoda)
Merv Smith
Head Villager
(1 epizoda)
Lawrence Wharerau
Klonig
(1 epizoda)
Jon Gadsby
Lachrymose
(1 epizoda)
Robert Trebor
Marco
(1 epizoda)
Tony Billy
Mitoan Warrior
(1 epizoda)
Harriet Crampton
Hysterical Woman
(1 epizoda)
Simon Farthing
Democritus
(1 epizoda)
Geoff Houtman
Gangrene Man
(1 epizoda)
Paul McLaren
POW Leader
(1 epizoda)
Adam Middleton
Blind Soldier
(1 epizoda)
Charles Pierard
Thessalian Guard
(1 epizoda)
Andrew Robertt
Hippocrates
(1 epizoda)
Ron Smith
Galen
(1 epizoda)
Dean Vipond
Head Wound Man
(1 epizoda)
Ray Woolf
Marmax
(1 epizoda)
Nancy Broadbent
Areliesa
(1 epizoda)
Sonia Gray
Rhea
(1 epizoda)
Lutz Halbhubner
Tarkis
(1 epizoda)
Robin Kora
Village Elder
(1 epizoda)
Stephen Lovatt
Kirilus
(1 epizoda)
John Manning
Ranch Hand #1
(1 epizoda)
Hemi Marcum
Warrior #3
(1 epizoda)
Mark Perry
Warrior #1
(1 epizoda)
Jonathan Whittaker
Andrus
(1 epizoda)
Tony Williams
Warrior #2
(1 epizoda)
Michael Hallows
Tall Villager
(1 epizoda)
Ian Hughes
Melas
(1 epizoda)
Kenneth McGregor
Akteon
(1 epizoda)
Toby Mills
Tall Man
(1 epizoda)
Henry Vaeoso
Fat Warrior
(1 epizoda)
William Davis
Malik
(1 epizoda)
Joseph Kell
Toris
(1 epizoda)
Michael Lawrence
Cortese
(1 epizoda)
Doug McCaulay
Aescalus
(1 epizoda)
Peter Needham
Village Elder
(1 epizoda)
Elizabeth Skeen
Sera
(1 epizoda)
Daniel Martin
Soldier
(1 epizoda)
Anthony Ray Parker
Deliverer
(1 epizoda)
Jennifer Ward-Lealand
Boadicea
(1 epizoda)
Nicola Brown
Banshee #2
(1 epizoda)
Alyssa Carr
Hope - 10 months
(1 epizoda)
Hannah Carr
Hope - 10 months
(1 epizoda)
Mark Clare
Eochaid
(1 epizoda)
Peter Feeney
Caswallawn
(1 epizoda)
Ronald Fryer
Old Man
(1 epizoda)
Michelle Huirama
Banshee #1
(1 epizoda)
Bert Keiller
Cadbury
(1 epizoda)
David Mitchell
Tavernkeeper
(1 epizoda)
Summer Proben
Hope - toddler
(1 epizoda)
Blair Fraser
Messenger
(1 epizoda)
William Kwan
Soldier
(1 epizoda)
Peter Mason
Shopkeeper
(1 epizoda)
Ric Chan
Jiu
(1 epizoda)
Din Tran
Prison Guard
(1 epizoda)
Ted Raimi
Joxer / Jett
(1 epizoda)
Benjamin Banse
Prison Guard
(1 epizoda)
Jeremy Birchall
The Other Joxer / Jett
(1 epizoda)
Jonathon Hendry
Pontius
(1 epizoda)
Christian Hodge
Prisoner
(1 epizoda)
Larry Keating
Warlord
(1 epizoda)
Nerida Nichols
Chambermaid
(1 epizoda)
Russell Raethel
Guard #3
(1 epizoda)
Gina Torres
Cleopatra
(1 epizoda)
Lucy Lawless
Xena / Leah / Meg
(1 epizoda)
Macgregor Cameron
Bailius
(1 epizoda)
Matty J. Ruys
Dexon
(1 epizoda)
Ted Clark
Thoracles
(1 epizoda)
Rob Sinkinson
Bystander / Drunk
(1 epizoda)
Megan Nicol
Hestian Virgin #1
(1 epizoda)
Jan Hellriegel
Hestia
(1 epizoda)
Fred Morton
Bordello Girl #1
(1 epizoda)
Jodie Dorday
Bordello Girl #2
(1 epizoda)
Rachale Davies
Bordello Girl #3
(1 epizoda)
Polly Baigent
Xena / Leah / Meg Body Double
(1 epizoda)
Bobbie McKay
Xena / Leah / Meg Body Double
(1 epizoda)
Brett Coutts
Micah
(1 epizoda)
Mervyn Smith
Dorus
(1 epizoda)
Wade Jackson
Wayan
(1 epizoda)
David Goodwin
Lark
(1 epizoda)
Patrick Fabian
Rafe
(1 epizoda)
Cameron Rhodes
Eldon
(1 epizoda)
Stig Eldred
Titus
(1 epizoda)
Justin Curry
Leo
(1 epizoda)
Bill Florian
Security Guard
(1 epizoda)
Vikki Cottingham
Barmaid
(1 epizoda)
Robert McMullen
Croupier / Dealer
(1 epizoda)
Chris Sherwood
Guard #1
(1 epizoda)
Lawrence Makoare
Maecenus
(1 epizoda)
Jason Tahu
Thug #1
(1 epizoda)
Renee Schuda
Young Xena
(1 epizoda)
Callum Gallagher
Young Lyceus
(1 epizoda)
Todd Rippon
Macon
(1 epizoda)
Stephen Tozer
Thadeus
(1 epizoda)
Angela Marie Dotchin
Soraya
(1 epizoda)
Toby Fisher
Petrodes
(1 epizoda)
Stephen Hall
Captain
(1 epizoda)
Ben Baker
Dockhand
(1 epizoda)
Joy Watson
Palmist
(1 epizoda)
Slade Leef
Sailor
(1 epizoda)
Jeremy Curry
Warlord
(1 epizoda)
Jon Brazier
Tarsus
(1 epizoda)
John O'Leary
Adar
(1 epizoda)
Ian Harrop
Wharfmaster
(1 epizoda)
Adrian Keeling
Scylosian General
(1 epizoda)
Cherie Bray-Taylor
Thea
(1 epizoda)
Campbell Cooley
First Guard
(1 epizoda)
Greg Morman
Drunk Villager
(1 epizoda)
Tomas Leary
Assistant
(1 epizoda)
Jeremy James Wood
Dahak Disciple #1
(1 epizoda)
Roussel Dubois
Disciple #2
(1 epizoda)
Bret Rudnick
Low paid worshipper
(1 epizoda)
Matthew Chamberlain
Orpheus
(1 epizoda)
Anthony Ray Parker
Bacchus
(1 epizoda)
Kym Kristalie
Bacchae #1
(1 epizoda)
Daniel Parker
Thief #1
(1 epizoda)
David Goodwin
Thief #2
(1 epizoda)
Lance Cheshire
Half Starved Man
(1 epizoda)
Alex Moffat
First Guard
(1 epizoda)
David Scordino
Second Guard
(1 epizoda)
Puck Willis
Kid #1
(1 epizoda)
Chris Bailey
Agis
(1 epizoda)
Simon Fa'amoe
Alcibiades
(1 epizoda)
Tim Faville
Barfly #1
(1 epizoda)
Norman Forsey
King Lias
(1 epizoda)
Tai Hadfield
Guard
(1 epizoda)
Collette Pennington
Nurse
(1 epizoda)
Lawrence Wharerau
Barfly #2
(1 epizoda)
Michael Cooper
Gressius
(1 epizoda)
Charles Siebert
Sisyphus
(1 epizoda)
Hudson Leick
Xena
(1 epizoda)
Chris Ryan
Virilius
(1 epizoda)
Bruce Hopkins
Tegason
(1 epizoda)
Marcel Kalma
Sadus
(1 epizoda)
Jason Kennedy
Carus
(1 epizoda)
John Smith
Boat captain
(1 epizoda)
Tony Ward
Fishmonger
(1 epizoda)
Joe Berryman
Senticles
(1 epizoda)
Tony Bishop
Donkey Owner
(1 epizoda)
Junior Chile
Orphan #4
(1 epizoda)
John Glass
Man
(1 epizoda)
Daniel James
Lynal
(1 epizoda)
Jaimee Kaire-Gataulu
Orphan #2
(1 epizoda)
Hemi Rudoph
Head Guard
(1 epizoda)
Nicko Vella
Orphan #3
(1 epizoda)
Peter Vere-Jones
King Silvus
(1 epizoda)
Lucas Young
Bearded Guard
(1 epizoda)
Karen Dior
Miss Artiphys
(1 epizoda)
Brenda Kendall
Pageant Matron
(1 epizoda)
Katherine Kennard
Miss Skiros
(1 epizoda)
Simone Kessell
Miss Messini
(1 epizoda)
Timothy Lee
Regent Of Skiros
(1 epizoda)
Jennifer Rucker
Miss Parnassus
(1 epizoda)
John Sumner
Lord Clairon
(1 epizoda)
Calvin Tuteao
Doge Of Messini
(1 epizoda)
Stan Wolfgramm
Palatine Of Parnassus
(1 epizoda)
Rebecca Kopacka
Young Callisto
(1 epizoda)
Nathaniel Lees
Nicklio
(1 epizoda)
Ebonie Smith
M'Lila
(1 epizoda)
Mike Dwyer
Ruffian #1
(1 epizoda)
David Fitchew
Vendor
(1 epizoda)
Christian Hodge
Man
(1 epizoda)
Kirstie O'Sullivan
Woman
(1 epizoda)
Tony Billy
Largo
(1 epizoda)
Willy de Wit
Zagreas
(1 epizoda)
Murray Keane
Hower
(1 epizoda)
Jim Ngaata
Gareth
(1 epizoda)
Mandie Gillette
Ileandra
(1 epizoda)
Ross Jolly
King Barus
(1 epizoda)
Craig Parker
Prince Sarpedon
(1 epizoda)
Craig Walsh Wrightson
King Lynaeus
(1 epizoda)
Jonathon Acorn
Slim Man
(1 epizoda)
Tony Blackett
Arbus
(1 epizoda)
Alvin Fitisemanu
Hawker
(1 epizoda)
Colin Francis
Hurried Villager
(1 epizoda)
Ranald Hendriks
Elysha
(1 epizoda)
Matthew Jeffs
Head Guard
(1 epizoda)
Douglas Kamo
Sullus
(1 epizoda)
Patrick Khutze
Other Guard
(1 epizoda)
Dean Stewart
Executioner
(1 epizoda)
Jeremy Callaghan
Palaemon
(1 epizoda)
Chris Bailey
Apex
(1 epizoda)
Sydney Jackson
Vidalus
(1 epizoda)
Graham Lauder
Lagos
(1 epizoda)
Ajayshri
Vendor
(1 epizoda)
John D'Aquino
Ulysses
(1 epizoda)
Rachel Blakely
Penelope
(1 epizoda)
Timothy Raby
Meticles
(1 epizoda)
Carl Bland
Layos
(1 epizoda)
Donna Pivac
1st Siren
(1 epizoda)
Geoffrey Knight
1st Pirate
(1 epizoda)
Justin Curry
G'Kug
(1 epizoda)
Brent Gilbert
Drowned Athenian
(1 epizoda)
Paul Glover
Menticles
(1 epizoda)
Jason Hoyte
Athenian #1
(1 epizoda)
Bob Johnson
Athenian #2
(1 epizoda)
Phillip Jones
Wounded Athenian
(1 epizoda)
Charles Mesure
Mercer
(1 epizoda)
Allan O'Halloran
Fatigued
(1 epizoda)
Allan O'Halloran
Gashed Athenian
(1 epizoda)
Mark Perry
Galipan
(1 epizoda)
Tamati Rice
Garel
(1 epizoda)
Sam Williams
Hordemaster
(1 epizoda)
George Henare
Hidsim
(1 epizoda)
Nigel Harbrow
Basculis
(1 epizoda)
Tony Todd
Cecrops
(1 epizoda)
Eddie Campbell
Altrech
(1 epizoda)
Frank Iwan Jr.
Colfax
(1 epizoda)
John Smith
Bloomer
(1 epizoda)
Michael Hallows
Tig
(1 epizoda)
Catherine Boniface
Priestess
(1 epizoda)
Cherie Bray-Taylor
Virgin #2
(1 epizoda)
Sean Grant
Teenage Boy
(1 epizoda)
Michael Holt
Draco Man #1
(1 epizoda)
Eric Lynch
Best Buddy
(1 epizoda)
Vanessa Mateja
Virgin #1
(1 epizoda)
Anthony Ray Parker
Pinullus
(1 epizoda)
Collette Pennington
Housewife
(1 epizoda)
Zen Player
Draco Man #2
(1 epizoda)
Cameron Russell
Bliss
(1 epizoda)
Barry Te Hira
Craigan
(1 epizoda)
Susan Ward
Psyche
(1 epizoda)
John Watson
Merchant
(1 epizoda)
Anton Bentley
Perdicas
(1 epizoda)
Huntley Eliott
obyvatel
(1 epizoda)
Wally Green
starý muž
(1 epizoda)
Stephen Hall
Hector
(1 epizoda)
Winston Harris
kluk
(1 epizoda)
Linda Jones
Hecuba
(1 epizoda)
Roydon Muir
Kastor
(1 epizoda)
Dave Perrett
Gar
(1 epizoda)
Belinda Bentley
měšťanka
(1 epizoda)
Geoff Barlow
obchodník
(1 epizoda)
Daniel Chilton
chlapec
(1 epizoda)
Aaron Devitt
Lyceus
(1 epizoda)
David Geary
strážce
(1 epizoda)
Robert Harte
Maphias
(1 epizoda)
Mariao Hohaia
Minion
(1 epizoda)
Rebecca Kopacka
Clotho
(1 epizoda)
Slade Leef
Caputius
(1 epizoda)
Andrew MacMillan
strážce brány
(1 epizoda)
Allan Wilkins
velitel stráže
(1 epizoda)
Richard Adams
bojovník
(1 epizoda)
Alexander Campbell
Miklan
(1 epizoda)
Stephen Papps
See'er
(1 epizoda)
Peter Tait
Daylon
(1 epizoda)
Claudia Black
Karina
(1 epizoda)
Lucy Lawless
Annie
(1 epizoda)
Lucy Lawless
Annie Day / Meg
(1 epizoda)
Lucy Lawless
Diana
(1 epizoda)
Lucy Lawless
Melinda Pappas
(1 epizoda)
Renée O'Connor
Janice Covington
(1 epizoda)
Lucy Lawless
Alecto
(1 epizoda)
Renée O'Connor
Tisiphone
(1 epizoda)
Lucy Lawless
Various Story Characters
(1 epizoda)
Renée O'Connor
Various Story Characters
(1 epizoda)
Renée O'Connor
Crustacea
(1 epizoda)
Renée O'Connor
Shade of Hope
(1 epizoda)
Renée O'Connor
Hope
(1 epizoda)
Renée O'Connor
Tataka
(1 epizoda)
Režie
Rob Tapert
(66 epizod)
Rick Jacobson
(12 epizod)
Garth Maxwell
(12 epizod)
Mark Beesley
(10 epizod)
Josh Becker
(9 epizod)
Charles Siebert
(8 epizod)
T.J. Scott
(7 epizod)
Michael Hurst
(6 epizod)
John Fawcett
(6 epizod)
Andrew Merrifield
(6 epizod)
Oley Sassone
(5 epizod)
Michael Levine
(5 epizod)
Gary Jones
(3 epizody)
Doug Lefler
(3 epizody)
Charlie Haskell
(3 epizody)
John Laing
(3 epizody)
Jace Alexander
(2 epizody)
Rob Tapert
(2 epizody)
Stephen L. Posey
(2 epizody)
Bruce Campbell
(2 epizody)
Renée O'Connor
(2 epizody)
Chris Graves
(2 epizody)
John T. Kretchmer
(2 epizody)
Paul Lynch
(2 epizody)
Chris Martin-Jones
(2 epizody)
Harley Cokeliss
(1 epizoda)
Eric Brevig
(1 epizoda)
Bruce Seth Green
(1 epizoda)
Mario DiLeo
(1 epizoda)
Allison Liddi-Brown
(1 epizoda)
Ken Girotti
(1 epizoda)
Gilbert M. Shilton
(1 epizoda)
John Cameron
(1 epizoda)
Stewart Main
(1 epizoda)
Robert Ginty
(1 epizoda)
Janet Greek
(1 epizoda)
Marina Sargenti
(1 epizoda)
David Warry-Smith
(1 epizoda)
Patrick R. Norris
(1 epizoda)
Paul Grinder
(1 epizoda)
Philip Sgriccia
(1 epizoda)
Anson Williams
(1 epizoda)
Scénář
R.J. Stewart
(77 epizod)
John Schulian
(60 epizod)
Steven L. Sears
(25 epizod)
Chris Manheim
(21 epizod)
Adam Armus
(14 epizod)
Nora Kay Foster
(13 epizod)
Paul Robert Coyle
(5 epizod)
Joel Metzger
(5 epizod)
Hilary Bader
(4 epizody)
George Strayton
(4 epizody)
Terence Winter
(3 epizody)
Emily Skopov
(3 epizody)
Liz Friedman
(3 epizody)
Tom O'Neill
(3 epizody)
Vanessa Place
(2 epizody)
Josh Becker
(2 epizody)
Peter Allan Fields
(2 epizody)
Jeff Vlaming
(2 epizody)
Chris Black
(2 epizody)
Carl Ellsworth
(2 epizody)
Melissa Good
(2 epizody)
Edithe Swensen
(1 epizoda)
James Kahn
(1 epizoda)
Katherine Fugate
(1 epizoda)
Jack Perez
(1 epizoda)
Babs Greyhosky
(1 epizoda)
Julie Sherman
(1 epizoda)
Alan Jay Glueckman
(1 epizoda)
Roy Thomas
(1 epizoda)
Janis Hendler
(1 epizoda)
Patricia Manney
(1 epizoda)
Charles Dickens
(1 epizoda)
Robert Sidney Mellette
(1 epizoda)
Gene O'Neill
(1 epizoda)
Noreen Tobin
(1 epizoda)
Gregg Ostrin
(1 epizoda)
Roberto Orci
(1 epizoda)
Alex Kurtzman
(1 epizoda)
Brenda Lilly
(1 epizoda)
Gillian Horvath
(1 epizoda)
Eric Morris
(1 epizoda)
Ashley Gable
(1 epizoda)
Thomas A. Swyden
(1 epizoda)
Linda McGibney
(1 epizoda)
Kevin Maynard
(1 epizoda)
Melissa Blake
(1 epizoda)
Hudba
Joseph LoDuca
(134 epizod)
Kamera
Donald Duncan
(77 epizod)
John Cavill
(25 epizod)
Simon Riera
(12 epizod)
Warrick Attewell
(11 epizod)
Allen Guilford
(7 epizod)
Rick Allender
(2 epizody)
Aaron Morton
(1 epizoda)