Zlatá sedmdesátá

Zlatá sedmdesátá (That '70s Show)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter E-mail

Rendy

Hyde nemůže uvěřit tomu, že si vzal striptérku, jediné co si totiž pamatuje je, že když měl nechutnou kocovinu, uvědomil si, že by měl z Las Vegas vypadnout, aby neudělal nějakou hovadinu. Jackie se snaží jeho zradu překonat tím, že si s Donnou a Fezem vyrazí do baru lámat srdce mužům, ale čeká ji velmi nemilé překvapení a něco ještě horšího.

Jeden chlap, o kterém si Jackie myslela, že ji balí, ve skutečnosti pokukoval po Donně. Navíc po chvilce přijde jedna žena za Fezem. Jackie začne zapíjet šok, poté vybouchne a ztropí v baru scénu o tom, jaký je kus a že jsou lidi v baru hloupí, když si toho nevšimli. V samém rozhořčení si ale nevšimne, že jí sjelo z ramenou ramínko jejích sexy šatů, takže všem v baru ukáže své prso. Po příšerné noci jde druhý den za Hydem a řekne mu, že je mezi nimi konec, když je schopný si místo ní vzít totálního cizince. Hyde jí dost nevybíravě řekne, že je tu pro ni vždycky Kelso nebo třeba i Fez. Jackie odvětí, že je unavená z toho, že někoho nutí do svatby a že končí s chlapama. Hyde si s Kelsem plácnou na to, že jsou borci, když se Jackie díky nim přeorientovala na holky.
Hyde najde svůj obchod s deskami přeměněný na hippie sídlo. Lea však vyhodit nedokáže, nakonec najme Randyho, který, jak to tak vypadá, se vyzná v tom, jak zvýšit tržby.
Kitty je nešťastná z toho, že v jejím domě bydlí striptérka a donutí Reda, aby jí řekl, aby odešla. Red se zeptá Hyda, zda chce, aby ona odjela, jenže Hyde je překvapen, jak pěkně jim to klape, a tak chce, aby zůstala.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

allyska
lukascoolarik