Zlatá sedmdesátá

Zlatá sedmdesátá (That '70s Show)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter E-mail

To my nebereme

Red se už nemůže dočkat, až jeho malá holčička bude konečně rozvedená. Joanne se rozešla s Bobem a Eric tak přišel o práci u ní v továrně. Hyde navrhne Ericovi, aby se ucházel o místo číšníka u něho v práci. Kelso tuhle práci ale taky potřebuje, neboť chce Brooke ukázat, že je schopný se postarat o jejich dítě, a tak vypukne "souboj".

Eric samozřejmě Kelsa porazí a dostane místo. Pak si ale uvědomí, že Kelso o tuhle práci hodně stojí, a tak požádá Roye, jestli by se pro Kelsa nenašlo místo. Roy dá Kelsovi ještě jednu šanci a když se Kelsovi podaří dostat tác s nádobím v pořádku přes celou místnost, získává vytoužené místo. Když Roy s Hydem odejdou, začne si Eric s Kelsem pochvalovat vteřinové lepidlo, nádobí totiž k tácu přilepili.
Fezovi a Laurie přijde novomanželský dar, po dlouhém dohadování dar otevřou. Je tam mikrovlnka, z které má Kitty radost. Její radost však nesdílí Red, který se nemůže dočkat, až Laurie s Fezem budou rozvedeni, což znamená, že dary se musí vrátit. Názor však změní poté, co dorazí pila. Red tak rozhodne, že rozvod se o měsíc odloží a uvidí se, jestli třeba darem nepřijde i sekačka.
Donna chce rozveselit smutného Boba. Společně s Jackie mu pošlou psaníčko od "ctitelky". Joanne volá Bobovi zrovna ve chvíli, kdy se raduje z tajné ctitelky. Joanne totiž uvažuje, že by se k němu vrátila, Bob jí ale odmítne s tím, že už má někoho jiného. Donna se s Jackií pak přizná, že to ony poslaly to psaníčko a omluví se mu. Bob to vezme s klidem, prý ho to aspoň trochu povzbudilo a chvíli na Joanne nemyslel.

Zajímavosti

Prý se uvažovalo o tom, že by se Bob s Joanne vzali, měl to být šokující konec této řady. Mo Gaffney byla však zaneprázdněná se svojí rolí v Run of the House, FOX se tak rozhodl její postavu z tohoto seriálu vyškrtnout.

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

allyska