Plakát
Dívka odjinud

19. února 2017

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Proč se na to dívat?

Na Lost girl jsem narazila náhodou a jsem za to velice vděčná. Určitě si řeknete: Lost girl? to bude určitě zase nějaký další fantasy seriál, který stojí za nic. Ale není to pravda. Sice je hlavní hrdinka Bo jako většina hlavních postav, vyvolená a má zachránit svět, ale Bo se také od nich dost liší, jelikož sama neví jestli je hodné nebo zlá.

Děj je velice napínavý a zajímavý. Nenechá vás spát jak jste zvědavý co bude dál. v každé sérii se hrdinové potýkají s novým záporákem. Většinou s nějakým mocným fae. A také se Bo průběžně celým seriálem snaží zjistit něco o svojí rodině.

Také jako v každém seriálu zde máme milostný trojúhelník. Je ale originální, protože je mezi Lauren a Bo a Bo a Dysonem. Jelikož hlavní postava je bisexuálka. Zajímavé je, že vlastně nikdy nevíte s kým nakonec skončí. Já jsem už od začátku v týmu Doccubus (Lauren+BO)

Také tu máme velice zajímavé postavy 1) Kenzi. je nejlepší kamarádkou Bo. Je jedna z mála lidí, kteří se zde vyskytují. Do seriálu přináší skvělý smysl pro humor a díky ní se u toho vždy směji. 2) Lauren. Je to lidská doktorka ve světě fae. Je velice chytrá a dokáže vám vynálézt vše oč žádáte. 3) Dyson. Je to vlkodlak, který miluje Bo a pořád ji chrání, i když to nepotřebuje. Někdy to je až otravné. 4) Trick. Je to král krve a i barman v fae hospodě. Nemám ho ráda, protože se chová namyšleně, rozhodně a až moc vážně. 5) Tamsin. To je valkýra, která nešetří svojí upřímností. Za jejími hrubými poznámkami ale skrývá osamocenost a touhu po rodině.

Jsem zklamaná, z toho, jak to skončilo. Konec byl až moc otevřený. Nevím, jestli seriál zrušili nebo to takhle bylo naplánované, ale mohli to lépe ukončit. Také na konci podle mě umřelo až moc hlavních postav.

Takže, pokud máte rádi fantasy dobrodružný, vtipný seriál plný sexuality a milostných trojúhelníků, tak vám tento absolutně doporučuji.

Plakát
The Good Place

19. února 2017

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

The good show: )

Byla jsem zvědavá na Kristen Bell, celkem mě zaujalo prostředí (kulisy) a nakonec i zápletka seriálu, tak jsem se rozhodla The Good Place rozkoukat. A dobře jsem udělala!
The Good Place je sitcom, který mi ve watchlistu chyběl (mám tam sice New Girls, ale té podle mě poslední sérii dost dochází dech) - je vtipný, 20 minut rychle uteče (= můžu ho zkouknout skoro kdykoli), zápletka je neokoukaná, herci sympatičtí a snadno jsem si je oblíbila. Děj se zpočátku vyvíjel velmi dobře, někdy uprostřed jsem váhala, jak dlouho ještě tvůrcům vydrží s tématem dech, ale konec série se opět výborně rozjel!
Můžu tedy jedině doporučit: )

Plakát
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Rozhodně

Upřímně musím říct, že jsem vždycky byla obrovská fanynka NCIS. Na jeho odnož NCIS: LA jsem narazila náhodou. První díl, který jsem kdy viděla, byl jeden z pozdních dílů třetí série a okamžitě jsem propadla. Takže jsem automaticky rozjela maratón od první série. Bohužel přišlo velké zklamání. Najednou mě seriál nudil. Okamžitě mi došlo, že chybí osobitá a nenahraditelná postava Martyho Deekse. Jeho příchod seriál rozhodně pozvedl.
Takže od druhé série se pro mě stal seriál skvělým a nápaditým doplňkem původního NCIS.
Za mě je teda seriál rozhodně super, pokud se chce člověk zasmát a občas i namáhat mozek, při sledování vodítek, týkajících se Callenovo minulosti.
Doufám, že seriál ještě nějakou dobu vydrží, jelikož je to skvělé uvolnění, při Deeksových hláškách, Callenovým a Samovým nekonečným přátelstvím, Hettyinou vševědoucností, Kensiiným balancováním v týmu jako jediná žena, Grangerovým popichováním a kočírováním týmu a v neposlední řadě sehraným týmem inteligentů Erica a Nel.

Plakát
MacGyver

18. února 2017

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Oddechovka

Viděla jsem starého MacGyvera a moc se mi líbil,tohle je podle mě úplně jiný seriál,který nemá s starým nic splečného,ale za mě super!!!!Perfektní oddychovka,super hlášky!!

Plakát
Taboo

17. února 2017

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Taboo

Vynikajúca atmosféra, výborný herci,príbeh je síce podobný Poldarkovi ale to nevadí.
a bezkonkurenčne najlepší Hardyho výkon od Bronsona.

Plakát
The Quad

17. února 2017

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

.

Laciné, nenapadá mě slovo, které by seriál vystihovalo lépe. Od hereckých výkonů, přes klišovitý scénář až po naprosto příšerný soundtrack. Seriál poslepovaný z několika jinde fungujících zápletek a lidi koukejte. Já to tedy vzdávám, protože Quad je nejen nudný, ale vyloženě špatný.

Plakát
Lucifer

17. února 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Né tak velké zlo..

Když jsem se poprvé doslechla, že se bude vysílat seriál, kde hlavní postavu ztvární sám Lucifer, kterého omrzí peklo a proto přijde na Zemi, řekla jsem si: "Jak to chtějí udělat? Ve všech filmech a seriálech je přece Lucifer to největší, nemilosrdné zlo." A výsledek? Po shlédnutí už několika prvních dílů, jsem byla velmi překvapena. Ztvárnění Lucifera, né jako nemilosrdného zabijáka, ale právě jako "anděla" je od scénáristů něco nového. Hned po prvních dílech si Vás hlavní hrdina získá. Je charismatický, k čemuž mu hodně přidává jeho britský přízvuk a ironicky vtipné hlášky, je egoistický, ale i spravedlivý a občas i citlivý a empatický. Občas Vám bleskne hlavou otázka: "Jak mohl vládnout peklu?" Pak si ale uvědomíte, že v tomto seriálu není Lucifer pojat, jako to největší zlo, co ničí svět a ubližuje všemu, ale jako anděl, co byl svržen z nebe a poslán do pekla, aby hlídal a střežil zlo, co se tam skrývá a trestal hříšníky, kteří se tam dostanou.

Viděla jsem už hodně seriálů s nadpřirozenem, andělé, démoni, nebe, peklo atd. a tento seriál je pro mě novým pohledem na postavu Lucifera.

Určitě to není seriál pro všechny. Každý člověk má svůj styl a svůj pohled na onu postavu. Tento seriál to pojal z té jeho andělské stránky. Je to trochu kriminálka, trochu slaďárna, trochu rodinné drama a trochu toho nadpřirozena.

Plakát
Doubt

17. února 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Po pilotu

Zatím jsem viděl jen pilot a během sledování mi vyvstalo na mysli několik otázek... a když už o nich mluvím tak jich tu pár napíšu.

1. Tam jsem se měl smát?
bylo tam několik okamžiků kdy bylo jasné že scénáristé tam napsaly něco vtipného...ale asi jsem trochu pomalejší protože jsem to nepochopil

2. Co mi to jen připomíná?
že by pokus o předělání seriálu Boston Legal (Kauzy z Bostonu) - možná to budu jen já ale opravdu mi to v některých momentech BL připomíná.

3. O co tam jde?
Je to právnické drama... romanticko-právnické-kdovíco... jako o ty případy tam asi zas tolik nepujde, teda krom toho hlavního který řeší Katherine Heigl...takže vztah hl. postavy k obžalovanému jak to naznačuje popis seriálu?

3.1. podotázka: to je ten "hlavní" případ tak nudný že tam řeší i vedlejší případ?
Ano je...

4. Co mají s tim kolem??
Naprosto jim žeru i s navijákem že hl postava jede přes celý NY na kole (ve sportovním) ,samozřejmě je všem nebezpečná (což je prý vtipné), a pak když dorazí před soudní budovu převleče se na chodníku (najednou jsou ze sportovního oblečení elegantní šaty) není vůbec zadýchaná, ikdyž zřejmě jela 200 km/h, je perfektně upravená, učesaná a je ready všem nakopat zadky. To jako vážně?

5. hl. postava je asi Katherine Heigl (Sadie) co?!
Řekl bych že jo, ale z pilotu se mi zdá že jsou tam hl. postavy 2.

6. Kolik dílů odvysílají než to oficiálně zruší?
Asi to má být něco napůl romantického a napůl právnického. Třeba to jsem jen já...třeba jsem měl jen blbou náladu při sledování pilotu...ale pokud se to nezlepší tak tomu moc nadějí nedávám. A to že do hl. role dají LGBT postavu je myslím nezachrání v Orange is the new black hraje podle mě Laverne Cox dobře ale tdy nic moc...
- nejsem žádný znalec ale ty herecké výkony byly podle mě tky nic moc...

Ale abych nebyl jen negativní tak alespoň z poloviny to nebylo špatné... Katherine to člověk věří dyť to neni ledajaká herečka...a ten scénář/námět tky neni špatnej jen to nejspíš nebude můj šálek čaje...
A navíc vždy když se někomu snažíte doporučit seriál tak první co řeknete je "ty první díly jsou na nic ale pak je to lepší" ale mě ten pilot docela znechutil myšlenku že bych se kouknul na další díly.

Plakát
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Konečně povedená knižní adaptace!

Obecně mám ráda knižní adaptace na obrazovce a jsem ráda, že se do adaptování začali pouštět i seriáloví tvůrci, protože ve filmech se toho většinou moc nestihne; ) Vždy jsem zvědavá, jak další autoři příběh uchopí, co změní (a přemýšlím proč), co zhorší, co zlepší a tak dále... A ráda si ho připomenu.
U Řady nešťastných příhod mně zaujalo, jak si tvůrci poradili především s jazykovou stránkou - nevěřila bych, že ty průpovídky a vysvětlivky budou fungovat i na obrazovce! A že se tak povedeně podaří zapojit i vypravěč! Seriál tím podle mě získává skvělý, neokoukaný a hravý rozměr.
Moc mě bavila stylizace a atmosféra seriálu - je to skvělý mix nadsázky, barev, hudby, humoru, šílenosti, paradoxů ale i brutality a ponurosti. Prostě se povedlo převést příběh z knihy na obrazovku na jedničku.
Trochu mě mrzí, že jsme přišli o muže s hlavou v oblaku dýmu (byla jsem na to zvědavá po technické stránce - místo něho byl ředitelem ohavné pily Pán), tak doufám, že nám ho vynahradí žena s vlasy, ale bez vousů a muž s vousy, ale bez vlasů : ) Občas bylo tempo ale trochu pomalejší a děj se trochu vlekl (holt asi co bylo v knížce nahnáno po jazykové stránce, nelze v seriálu opakovat přespříliš), a tak za mě seriál na plných 100% nedosáhl. Ale i tak se moc těším na další série.

Plakát
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

(H)euréka

Ano, ano a zase jenom ano!
Nejprve se mě do tohoto seriálu tak nějak nechtělo, ale jakmile jsem začala koukat, doslova jsem odkoukala všechny epizody v tahu a potom ještě jednou. Vynikající kombinace geniálních vědců a Cartera, který svým common sense, odvrátí každou hrozící katastrofu.
Víc takových seriálů.

Možnosti filtrování