Odyssea
OFF-LINE

  • Jméno
  • Eva
  • Věk
  • 18 let — narozeniny slaví za 197 dní (Ryby)
  • Bydliště
  • podhůří Orlických hor
  • Poznámka
  • Nejčastěji jsem k zastižení na Twitteru.
Facebook Twitter E-mail

O MNĚ

Co bych tak o sobě řekla.. Jsem celkem normální holka z východních Čech, magor do seriálů, biatlonu a hokeje. Studuji třetím rokem gymnázium a jsem alergická na otázky mojí mamky o tom, kam budu chtít jít po maturitě. Hraji na klarinet a saxofon, trochu na klavír a kytaru. Nesnáším olivy, budík, otevřené dveře do místnosti, uklízení pokoje, brečící malé děti na představeních a jejich neschopné matky, kterým nedojde, že tím ostatní ruší. Mám ráda čokoládu, dobrý burger, zavřené dveře do místnosti, jízdu na kole, focení, vaření, marvelovky, četbu, divadlo, Vance Joye a jednou bych opravdu hrozně moc chtěla navštívit Kanadu.

No a k seriálům...

SERIÁLY

Pokud vynechám takové ty seriály, které jsem sledovala se staršíma ségrama jako malá (Kobra 11, Xena, Herkules, Buffy, Knight Rider...) tak mým prvním seriálem, o který jsem se začala nějak víc zajímat, byla Hvězdná brána. A zůstala i seriálem nejblíbenějším. V tuhle chvíli si ani nedokážu představit, že bych se k nějakému dalšímu seriálu vracela pokaždé, když je v televizi, znala nazpamět všechny epizody, jejich názvy i číslování a vlastně je dokázala celé odříkat. Ani tu na ni nemám napsaný názor, protože jsem ještě nebyla schopná uspořádat všechny myšlenky a srozumitelně je sesumírovat. Jsem beznadějný Sam&Jack shipper, mám přečtené stovky fanfics a stále si jednou za čas pouštím několik oblíbených videí.

Právě sleduji, čekám na další dílyOpravdu oblíbené ukončené seriály (abecedně)Právě sleduji maratonem, když je náladaDalší na řaděREDAKTOR

Jako redaktor tu působím od března 2012, mou současnou hlavní náplní je doplňování epizod k seriálu Murdoch Mysteries. Velmi mě baví vyhledávat údaje k osobnostem, nahrát nějaké to chybějící záhlaví nebo dopsat zajímavost či hlášku. Článkům se teď nevěnuji, bohužel to nedokážu skloubit se školou.

Za své nejpovedenější kousky považuji Hvězdná brána slaví 15. narozeniny, Rozhovor s Tonym Amendolou a Survivor: Top 10 tahů a podrazů. Dále si můžete přečíst doporučení, koho sledovat na Twitteru 1. část 2. část

A jen tak z nostalgie..

]

Pokud máte nějaký dotaz přímo na mě, na mé titulky nebo si chcete jen tak pokecat o seriálech, sportu... určitě napište :)

MŮJ LEVEL

30
Cool jako: Nathan Ford

MOJE TROFEJE

MOJE STRÁNKA

PŘÁTELÉ