Mysliveček star trekovec
OFF-LINE

  • Jméno
  • Tomáš Mysliveček
  • Věk
  • Bydliště
  • Vojice
Facebook Twitter E-mail
Plakát
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Hammer is my...

Joss Whedon je scénaristický génius a u muzikálú to platí ještě tak stokrát víc (mrk, mrk Once More With Feeling) a u Dr. Horribla se mi to zase potvrdilo, protože tohle bylo fakt skvělé. Naprosto boží a legen (jenom si počkejte...) dární mix komedie, romantiky a akce s opravdu nepředvídatelným, ale o to zajímavějším koncem, skvělými songy (kovbojové) a skvěle napsanými charaktery, jak je ostatně u Josse zvykem. Koncert pánů NPH, Helberga , božího Filliona a okouzlující Felicie Day skutečně stojí za pozornost a dá se u něj litovat pouze jedné věci, a sice, že to nějakým způsobem nepokračuje a není toho víc. Takhle ale jde o parádní jednohubku nabitou neskutečným množstvím nápadů, u které vůbec nebude vadít, když ji uvidíte opakovaně. Protože tenhle muzikál, ve kterým je hlavní záporák sympaťák a klaďas kokot (Hammer is my penis) si to zaslouží. 85%.

Plakát
Epizody

14. září 2017

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

epizody Epizod jsou fajn

Epizody jsou velmi zajímavým seriálem. Skoro celá první řada byla poměrně rozpačitá, ale atraktivní prostředí a zajímavé postavy stály za to, abych to s tím seriálem zkusil dál. A ono se to postupně zlepšovalo, je to fakt strašně dobrý. Matt LeBlanc je perfektní, skvěle ukázané tu jsou i rozdíly mezi americkou a britskou tvorbou, humorem, stylem života a skvěle to šlape. Já si užívám každou epizodu, skutečně skvěle se na ten seriál dívá a je to fajn oddechovka. Navíc je tam spoustu narážek na Přátele a vkus amerických diváků (ehm, mluvící pes). Jistě, Epizody zcela bez debat nejsou ani žádné zázračné veledílo, ale ten nápad a námět fungují skvěle. A navíc je to sakra z televizního prostředí, že jo. Po necelých třech sériích jsem skutečně spokojen, o to víc, že jsem se ke zhlédnutí dopracovával celá léta. 75%.

Plakát
The Defenders

14. září 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Ještě lepší, než jsem čekal...

Pecka. Jsem nadšený. Defenders jsou bomba, o které jsem nepochyboval, že bude kvalitní a celý seriál se nakonec opravdu povedl. Určitě je mnohem lepší, než Luke Cage a Iron Fist, je na stejné úrovní s Jess a Daredevila může překonat snad jen Punisher - takže tohle víte. Trochu jsem se obával pomalejšího tempa, než se všichni sejdou, ale byl jsem mile překvapen, jak obrovsky moc mě první tři díly bavily (a ty další samozřejmě taky) a jak skvělé tempo bylo hned od počátku nasazeno a že jsem se nenudil ani jedinou vteřinu. Hlavní čtyřka si skvěle sedla. dialogy jsou krásně okořeněné a Jessiny hlášky jsou bezchybné, Krysten RItter je famózní. The Hand sice není kdovíjak úchvatný záporák, ale příběh dával smysl a "Fázi 1" pěkně zakončil. Sigourney byla fajn, ale neměla vůbec co hrát, její postava byla poměrně pitomá a Elektra je krom toho stokrát lepší a absolutně boží. Elodie Yung je famózní. Luke a Danny spolu fajn, Matt a Jess spolu fajn, Stick fajn, jeho návrat potěšil, ta postava je boží. Návraty, camea, všechno fungovalo a všechno mi udělalo radost, všechno se povedlo. Boží seriál, doufám, že ještě někdy k dalšímu setkání dojde, kdyby ne, byla by to strašná škoda. A těch prvních tří dílů se vůbec nebojte, všechno je nesmírně logické, sled událostí je naprosto přirozený a tempo je neskutečné. Osm dílů je úplně a zcela akorát. Že budou Defenders až takhle skvělí, jsem vůbec nečekal, a o to spokojenější jsem s výsledkem, kterému nemám co vytknout. 100%. A už mi hergot dejte toho Castla!!!

Plakát
Strike

14. září 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Strike nezklamal

BBC opět nezklamala a dodala další parádní detektivní minisérii, tentokrát adaptaci Rowlingové, jejíž předloha je mimochodem skvostná... a taky docela tlustá. A jelikož jde o seriál, adaptace naštěstí dopadla skvěle, sice s několika drobnými změnami, ale co na tom (obzvlášť, když jsem to poprvé a zatím naposledy četl v době, kdy kniha vyšla). Atmosféra fajn, režie skvělá, hudba skvělá, scénář propracovaný, Holliday Grainger je nádherná a naprosto okouzlující a Tom Burke naštěstí nezklamal. Strika jsem si sice představoval o něco staršího (což nejspíš i je), ale tendlecten mušketýr ho zahrál naprosto parádně A jak už to tak u britských seriálů chodí, dokonalé herectví tady předvádějí naprosto všichni. A jak je dobrým britským zvykem, seriál je propracovaný v každém detailu a skvěle se na něj dívá. A fakt to utíká, u Rowlingové prostě nuda nehrozí. Vynikající adaptace, těším se na Hedvábníka a doufám, že se natočí všechno, protože Strike se skutečně povedl po všech stránkách. A podobně jako v případě Luthera nebo Wallandera má i Cormoran vizuálně zajímavou znělku s nádherným hudebním podkresem. 95% - něco mi totiž říká, že případ č.2 bude ještě o něco lepší.

Plakát
Feud

8. září 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Strhující drama

Fantastická podívaná, mnohem lepší, než všechny AHS a ACS dohromady. Strašně mě to bavilo a konec mě poměrně dost dojal. Famózní koncert Jessicy Lange a Sarandonky je na cenu (pro obě dvě, nikomu jinému ji letos přát ani nebdu, jelikož nic podobného jsem skutečně dlouho neviděl - jestli vůbec někdy), navíc je to z filmařského a hollywoodského prostředí, já se díky seriálu dozvěděl o Baby Jane a o mnoha dalších zajímavých věcech, takže pro mě má Feud i několik přidaných hodnot navíc. Po herecké stránce je to absolutně perfektní, atmosféra úžasná, scénář naprosto špičkový (definice slova dokonalost), prostě prvotřídní strhující drama, které nemá jedinou chybu a nezná sloveso nudit. Opět další seriál, kterému jsem se původně chtěl vyhnout a teď jsem z něj naprosto nadšený. Na druhou řadu se těším jako na máloco. 100%.

Plakát
Neranditelní

8. září 2017

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Undateable for Life

První dva díly byly nuda. A jakože poměrně velká. Prostě to budilo dojem naprosto nezajímavého, průměrného sitcomu. Jenže naštěstí, první dva díly jsou ty nejhorší. A ty další jsou lepší a lepší. A na úplném konci se z Undateable stal jeden z nejvtipnějších a mnou nejmilovanějších komediálních sitcomů, který tady s námi klidně mohl ještě pár let být. Postavy, ačkoliv jde o na první pohled sitcomové standarty, jsou výtečně napsány a fantasticky zahrány. Mezi herci je neskutečná chemie, většina vtipů funguje (protože jde o vtipy skutečně kvalitní) a tu pravou šťávu to dostalo v živých epizodách, kdy se naprosto skvostně strefovali všichni sami do sebe navzájem. Ze seriálu jde úžasná energie (bloopers jsou neskutečně dokonalou záležitostí) a zrušení mě mrzí, protože ačkoliv LIVE vysílání bylo naprosto perfektní (viz výše), ale paradoxně to mu asi uškodilo (a vysílání v pátek). A víte vy co? Bavilo mě to mnohem víc, než celý Brooklyn Nine-Nine a posledních pět sérií TBBT, škoda, že jsem se k Undateable dostal až teď. Shelly je fantastický hláškař a Ron Funches, černá smrt, je z těch všech rozhodně nejlepší komik (s tím by sice Danny nesouhlasil, ale i tak - TAKE IT TO CHURCH). A Bridigt Mendler je rozkošná, škoda, že nebyla už v první sérii (která je nejslabší). I vedlejší postavy jsou skvělé. A nejspíš to půjde do topky, protože tohle je fakt strašně super!!! #UndateableLive - seriál s nejlepším slovním humorem. 100%.

Plakát
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Nejslabší putování, přesto výborná podívaná

Viděn jeden díl ve škole při hodině Přírodopisu. Zajímavě podané, kvalitní tak, jak BBC dokumenty kvalitní jsou, výborná animace a příběhy ze života předků. Putování s dinosaury a pravěkými zvířaty to sice nemá, ale to podání se nedá neocenit. Musím se tedy přiznat, že jsem to tentokrát čekal horší, ale opět jsem se dozvěděl, že BBC prostě kvalitní dokumenty ovládá na výbornou a ani tahle série nedělá cyklu Putování ostudu.

Plakát
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Další vynikajicí dokument BBC

Naprosto excelentní přídatek k Putování s dinosaury. Konečně se věnuje obyvatelům prehistorických oceánů, takže konečně uvidíme Megalodona nebo Mosasaura. Zprcování je naprosto úžasné, vizuál okouzlující a animace totálně suprová a zase to vypadá reálně. Jeinou vadou na kráse, tohoto úžasného dokumentu je Nigel Marven, který mi už fakt začíná lízt krkem. Jinak se ale jedná o precizní dokument, který nemá obdoby. Neskutečný zážitek je to. Tohle putování sedmi oceány je vážně luxusní. Za 100%, ale dejme tomu, že za Mrvena malinko ubírám.

Plakát
Vědecky prověřeno

12. srpna 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Toto doma nezkoušejte!

Tyhle typy pořadů mám rád. Domácí videa, která ukazujou tupé lidi při docela obyčejných věcech. A ta videa jsou samozřejmě vtipná. A Richard Hammond je, jako již tradičně, vtipný taky. A navíc je chytrý, takže může komentovat šaškárny těch tupých lidí. A teď vážně - po informační stránce je to překvapivě docela dost zajímavé a Hammond je král. Parádní pořad, u kterého vám nepřijde, že ztrácíte čas hloupostmi. 80%, po prvních pár dílech.

Plakát
Brooklyn 99

12. srpna 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Nejlepší sitcom současnosti (s TBBT)

Viděl jsem dvě série a mé nadšení nezná mezí, je to fakt parádní, jeden z nejlepších sitcomů vůbec a v současnosti rozhodně číslo jedna (Teorii mám pořád hrozně rád). Humor je skutečně zábavný, inteligentní, zápletky (tedy řešené případy a situace) dostatečně absurdní a herci a postavy jsou naprosto DOKONALÉ. B99 je skutečně naprosto úžasný seriál a doufám, že tady s námi ještě nějaký čas pobude. A navíc je to jako u Přátel - fakt nevím, kterou z postav mám víc radši (takže všechny stejně), jelikož jsou napsané skutečně úžasně. A navíc mám radost že i v současnosti uměj Amíci natočit inteligentní sitcom, který je kvalitní. 100%. Zábavné, osvěžující, originální. Single kamerový komedie mi nikdy nesedly, dokonce jsem jimi opovrhoval, ale tohle je fakt nářez a neskutečná paráda. Miluju to.

Předchozí