16. 8. 2012

Střípky: Olympijský plavec v 90210 či návrat v Gossip Girl

Střípky: Olympijský plavec v 90210 či návrat v Gossip Girl
 • TBBT (Teorie velkého třesku): Mayim Bialik, která měla ve středu autonehodu, na svém Twitteru oznámila, že je v pořádku a že se dnes vrátí na natáčení. To tedy probíhá podle plánu, produkce tímto nebude ovlivněná.
 • Gossip Girl (Super drbna): Tamara Feldman si zopakuje svou roli Poppy Lifton. Podle producentů se Poppy objeví v překvapivém kontextu, když se bude snažit zaplést s novým cílem…
 • Grimm: Michael Grant Terry (Bones /Sběratelé kostí/) se objeví v několika epizodách nové série. Zahraje si nadšeného studenta Ryana, který se během své stáže na policejním okrsku seznámí se svým vzorem – Nickem Burkhardtem. Brzy se ovšem zaplete také do jeho magického světa.
 • 90210: Plavec a držitel zlaté olympijské medaile Ryan Lochte si zahraje sám sebe v jedné z epizod nové řady. Bude hostem v hotelu, kde je také Naomi a Max, kteří se snaží posílit jejich vztah.
 • Touch: Ayelet Zurer bude hostovat v jedné z epizod jako Rosemary, archtektka, která má speciální talent již od dětství, stejně jako Jake.
 • Arrested Development: John Slattery (Mad Men) se objeví v několika epizodách čtvrté série. Producenti ovšem zarytě tají, jakou postavu bude hrát.
 • Web Therapy: Lisa Kudrow přivítá ve svém seriálu dalšího přítele. V nadcházející epizodě (20. srpna) bude hostovat David Schwimmer.
 • Law & Order: SVU (Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti): Kathryn Erbe (Law & Order: Criminal Intent) si zopakuje svou roli Alexandry Eames, když bude společně s SVU týmem vyšetřovat případ sexuálního překupnictví a terorismu.
 • Hot in Cleveland: Alan Dale (Lost /Ztraceni/) bude v několika epizodách hrát oscarového herce, který se zamiluje do Victorie, když jsou oba obsazeni do nového filmu Woodyho Allena.
 • 666 Park Avenue: Enrique Murciano (Without a Trace /Beze stopy/) a Wendy Moniz (The Guardian) se objeví v několika epizodách této novinky. Murciano si zahraje chirurga, který žije ve strašidelném hotelu, zatímco Moniz ztvární terapistku.
 • The Mindy Project: Tommy Dewey (Roommates) získal vedlejší roli jako Josh Daniels, úspěšný právník, který se nebojí udělat vše proto, aby získal to, co se mu líbí – v tomto případě Mindy. Sami sebe si také v jedné z epizod zahrají tři NBA hráči – Amar'e Stoudemire, Baron Davis a Danny Granger.
 • Tony Shalhoub (Monk) získal jednu z hlavních rolí v dosud bezejmenném komediálním pilotu stanice CBS, který pochází z dílny producenta HIMYM Roba Greenberga. Projekt – dříve známý jako Ex-Men – se soustředí okolo mladého chlapa, který se po rozchodu se snoubenkou nastěhuje do bytu ke třem rozvedeným mužům.
 • Michael J. Fox chystá komedii inspirovanou jeho vlastním životem. Pokud seriál dostane objednávku, herec ztvární hlavní postavu.
Tohle přeci nemůžeš ostatním zatajit. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře2zobraz všechny 2 příspěvky
zipacna

zipacna

To s tím Tony Shalhoubem zní moc podobně jako The Exes!!!
hodně dávno
reallyreallychildish

reallyreallychildish

Malinká drobnost - u GG je překlep, má být "kontext". :) A Ryan Lochte mě nijak...
hodně dávno
Další články k tématu