18. 12. 2017

Seriálové osudy: Dirk Gently's Holistic Detective Agency

Seriálové osudy: Dirk Gently's Holistic Detective Agency

Před Vánocemi se očividně nedostávají pouze dárky, ale přichází i smutné zprávy. Tentokrát přišla řada na seriál Dirk Gently's Holistic Detective Agency. Kabelovka BBC America se rozhodla, že seriál pro třetí řadu neprodlouží, nové epizody proto již nevzniknou. Zpráva přichází pouhé tři dny po odvysílání finálového dílu druhé řady, který nyní bude sloužit i jako závěr celého seriálu.

„Jsme nesmírně pyšní na naše původní seriály a velmi oceňujeme tým, kteří za Dirkem Gentlym stojí. Bylo nám ctí spolupracovat s tak talentovanou skupinou scenáristů, producentů a herců během posledních dvou sezón Dirka. Děkujeme také našim vášnivým fanouškům, kteří přijali tento fantastický románový svět s otevřenou náručí,“ uvedli zástupci stanice v oficiálním vyjádření.

Seriál se inspiruje romány od autora Douglase Adamse, který stojí např. také za Stopařovým průvodcem po galaxii. Sleduje bizarní dobrodružství výstředního holistického detektiva Dirka Gentlyho a jeho asistenta Todda, kteří se setkávají s širokou škálou zvláštních a mnohdy nebezpečných postav, přičemž jsou v každé epizodě blíž a blíž k pravdě.

Další díly seriálu
Kdo nesdílí není Čech! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře17zobraz všech 17 příspěvků
ragelly

ragelly

'Dirk Gently': Efforts to Find New Home for Canceled BBC America Drama Fail
před 125 týdny
ragelly

ragelly

Tak dokoukáno, výborný seriál. Druhá řada byla úplně jiná, ale chytla mě hodně. Jen škoda, že tam bylo málo...
před 110 týdny
sandokan555

sandokan555

treba precitat knihu .. tych absurdnosti tam je dost, v realnom zivote uz tiez obcas zastavam...
před 110 týdny
Další články k tématu