Facebook Twitter E-mail
17. srpna 2012

John Noble (Fringe) zpátky v práci a další střípky

  • Fringe (Hranice nemožného): John Noble se vrátil na natáčení páté série poté, co si minulý měsíc vzal dovolenou, aby se léčil ze své nespavosti. „V podstatě jsem došel na dno a musel jsem se s tím nějak vypořádat. Byl jsem v nemocnici, kde mi dělali všemožné testy, a společně s lékaři jsme se dohodli na vhodné léčbě, která vyřeší všechny mé problémy,“ řekl herec. Noble je nyní zpět ve Vancouveru, kde natáčí druhou epizodu, a říká, že se nikdy necítil lépe.
  • The Vampire Diaries (Upíří deníky): David Alpay (The Borgias /Borgiové/) získal vedlejší roli jako profesor Shane, charizmatický a atraktivní učitel, kterého něco váže k Mystic Falls. Brzy se ukáže, že sdílí historii s Bonnie. Herec se poprvé objeví ve čtvrté epizodě.
  • Grey's Anatomy (Chirurgové): Tina Majorino (Veronica Mars, Big Love /Velká láska/) bude hostovat v následující sérii. Informace o její roli zatím nejsou veřejné, ale podle tvůrkyně Shondy Rhimes smršť hostujících herců z posledních dnů neznamená, že se snaží vyplnit místo po Lexie a Markovi.
  • Necessary Roughness: Jeffrey Nordling (24 /24 hodin/) bude hostovat jako Glen Purlman, guru v oblasti mediálních vztahů.
  • Last Man Standing: Zůstane v seriálu vůbec nějaký původní herec? Po změnách obsazení dcery (více informací zde a zde) nyní dochází k přeobsazení role otce Kristinina dítěte, kterého v první sérii hrál Nick Jonas. Role nyní připadla Jordanovi Mastersonovi (Greek).
  • The Mob Doctor: John Benjamin Hickey (The Big C) získal vedlejší roli jako právník a otec doktora, kterého ztvární Zach Gilford.
  • Stanice AMC obnovila svou reality show The Pitch pro druhou sérii. Zároveň si také objednala další neskriptový projekt – Venice Beach Freakshow.
  • Stanice HBO objednala osm dílů dokumentárního dramatu Family Tree. Hlavní postavou je smolař, který začne pátrat po svém dědictví poté, co dostane tajemnou krabici po své pratetě.
  • Ve fotogalerii na naší facebookové stránce přibyly plakáty k novým i stávajícím seriálům. Třeba takový Arrow se dámám očividně líbí. Pokud jste ještě neviděli, tak mrkněte. ;)
Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 269 týdny
s tím last man standing jsem si taky říkala. a ani tinou si to u mě...
kacka.irena
před 269 týdny
Fringe se nám zakončí, tak si držme palce, ať je to ta nejlepší série
Kaelee
před 269 týdny
Hmm, bez Marka a Lexie to sice nebude ono, ale...Grey's Anatomy je Grey's...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY