Facebook Twitter E-mail
17. srpna 2012

Game of Thrones: Mance Rayder už má tvář!

Největší nová role v hitovce Game of Thrones (Hra o trůny) náleží Ciaránu Hindsovi!

Herec, kterého fanoušci mohou znát především ze seriálu Rome (Řím), byl obsazen do role vůdce Divokých Mance Raydera (česky Mance Nájezdník), krále za Zdí. Rayderovi se povedlo sjednotit klany za Zdí za jediným účelem – zaútočit na Zeď. V seriálu byl dosud často zmiňován, ovšem zatím jsme jej nikdy neměli šanci spatřit. Ve finále druhé řady byl Jon Snow (Kit Harington) k Rayderovi odveden.

Obsazení role je výsledkem několika měsíců spekulací o tom, kdo by postavu měl (a chtěl) hrát. Kromě jiných padlo také jméno Hindsova kolegy z Říma Jamese Purefoye, ten byl ovšem obsazen do foxovské novinky The Following.

Pro Hindse je jeho obsazení téměř návratem domů. Herec se narodil v Belfastu, kde se soustředí velká část produkce seriálu. Mohli jsme jej vidět například ve filmech Munich, Tinker Tailor Soldier Spy nebo John Carter. Většina lidí jej ovšem zná z Říma, kde impozantně ztvárnil Julia Caesara. Nejčerstvěji se mihl v minisérii Political Animals.

Hinds je již druhým hercem z Říma, který získal roli ve třetí sérii GoT. Následuje stopy Tobiase Menziese (v Římu Brutus), který byl obsazen do role Edmure Tullyho, mladšího bratra Catelyn Stark.

Game of Thrones se vrátí se třetí řadou 31. března.

(zroj: EW)

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

amelia.cz
hodně dávno
Mě se taky moc nechtělo, ale první díl už mám skoro za sebou, teda chybí mi...
hacker3985
hodně dávno
já bych si je i rád přečetl ale bojím se toho že se do nich tak začtu že...
Katschaba
hodně dávno
Sakra, Manceho jsem si představovala trošku jinak, ten Purefoy by se mi na něj...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY