Facebook Twitter E-mail
1. ledna 2018

Šťastný nový seriálový rok 2018!

Ohňostroje bouchají stejně intenzivně jako šampaňské a další alkoholové lahve. Přejeme vám všem úspěšný rok 2018, ať dokážete vydržet u svých novoročních předsevzetí, ať nacházíte štěstí, lásku, peníze a drahocenný čas. A v neposlední řadě, ať vás následujícími dvanácti měsíci provází vaše oblíbené stávající i budoucí seriály.

Jsme moc rádi, že jste tu s námi a doufáme, že v příštím roce si dokážeme udržet vaši přízeň. Jako dárek za vaši aktivitu jsme pro vás připravili osobní statistiky Můj rok na SerialZone. Již potřetí si můžete přímo na svém profilu zrekapitulovat svou aktivitu v předchozím roce. V přehledné infografice najdete mnoho informací o tom, kolik epizod jste si který měsíc ve watchlistu odškrtli, jak moc jste si seriály přidávali do watchlistu, nebo kolik příspěvků v diskuzích jste nám nechali.

Statistiku můžete zviditelnit i pro ostatní uživatele, funkci najdete ve svém nastavení. Nebo svůj unikátní odkaz pošlete jen vybraným kamarádům, abyste si porovnali, kdo z vás měl úspěšnější seriálový rok. Až si Můj rok prostudujete, nezapomeňte nám v diskuzi říct, jak se vám vedlo v porovnání s předchozími lety!

Tak šťastný nový rok 2018, SerialZoňáci!

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Elfi76
před 58 týdny
Přeji vše nejlepší do Nového roku,hodně zdraví,štěstí a víc času na sledování...
mayas
před 58 týdny
Mohla bych se prosím zeptat, jestli bude letos Seriálová výzva? :)
ragelly
před 58 týdny
Fruiko se mi zatím nevyjádřil, má teď jiné radosti/starosti, jak něco budu...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY