Diskuze k článku Velká seriálová výročí 2018
avatar uživatele
CrazyGeek
Dlouholetý uživatel | Cool level: 26 | Ally McBealová
1. 1. 2018 / 17:40:25 (před 6 roky)
on

Tento rok oslavím 30 let. U některých seriálů mi teď spadla čelist. Colombo 50 let? Když běží v televizi, rád se na něj kouknu a na dvd je mám všechny. Trpaslík 30 let. Magnum, Čarodějky, Will & Grace. 10 let od Fringe, BB, Sons of Anarchy. The Wire, Las Vegas...

Cítím se starý :D

Začíná mi z toho všeho hrabat. Uwííííííí
avatar uživatele
Michalenka
Uživatel od první verze | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
1. 1. 2018 / 17:53:46 (před 6 roky)
off

Některé seriály mám komplet shlédnuté, ale po přečtení tohohle článku bych hned je klidně znovu začla sledovat :D

Keep calm & Be Fan of TV Shows :P
avatar uživatele
jukab
Uživatel od první verze | Cool level: 19 | Černá zmije
1. 1. 2018 / 18:45:38 (před 6 roky)
off

Pěkný článek, díky :) Doktorka Quinnová, Dawson i Čarodějky byly super, teď už bych je asi nedal. Krok za krokem a Colomba možná ještě jo :) Zajímalo by mě, jestli by aspoň něco chytlo, kdyby to startovalo dnes, kdy frčí úplně jiné žánry :)

avatar uživatele
Deaneira
Dlouholetý uživatel | Cool level: 32 | Debra Morgan
1. 1. 2018 / 18:48:59 (před 6 roky)
off

Tak po přečtení článku mám jeden jediný pocit ... jsem stará :-) :-)

avatar uživatele
rebeccacarf
Dlouholetý uživatel | Cool level: 12 | Dale
1. 1. 2018 / 19:47:55 (před 6 roky)
off

No já si taky připadám stará a to nejen po přečtení článku :-D Ale teď přes Vánoce jsem se konečně dostala ke kompletnímu sledování Star Trek: Voyager z roku 1995, na který jsem se už dlouho chystala, a s trochou nadhledu to není vůbec špatné, takže já na ty "staré" seriály rozhodně nezanevřu :-)

avatar uživatele
hacker3985
Redaktor | Cool level: 43 | maj. Frank Burns
1. 1. 2018 / 20:24:22 (před 6 roky)
on

takovejch starejch znamech :DD

Netrap se s tím, když tě někdo pomlouvá za zády. Protože je v perfektní pozici, aby ti mohl políbit p**el.
avatar uživatele
Nira
VIP | Cool level: 32 | Debra Morgan
1. 1. 2018 / 22:09:36 (před 6 roky)
off

Moc hezký rekapitulační článek, výborné čtení se správnou dávkou nostalgie - díky :-)

rebeccacarf napsal(a):

No já si taky připadám stará a to nejen po přečtení článku :-D

Mám to podobně :-D

avatar uživatele
Beatrix
Dlouholetý uživatel | Cool level: 12 | Dale
1. 1. 2018 / 22:36:10 (před 6 roky)
off

Přídávám se ke skupině "cítím se stará"! :D

„Eine Geschichte ist dann zu Ende gedacht, wenn sie ihre schlimmstmögliche Wendung genommen hat.“ Dürrenmatt
avatar uživatele
kjama
Uživatel od první verze | Cool level: 19 | Černá zmije
1. 1. 2018 / 22:57:00 (před 6 roky)
off

To jsou všechny ty novinky, které jsem ještě neviděla již deset let staré? Řekla bych, jak se cítím, ale... už to tu bylo :).

You only live once unless you are a Winchester.
avatar uživatele
Jenny17
Dlouholetý uživatel | Cool level: 25 | Lee 'Apollo' Adama
2. 1. 2018 / 02:54:51 (před 6 roky)
off

Velké seriálové výročí děkuji za krásný článek a tím si připomenu jak čas běží. Colombo 50 let to snad není ani pravda?40 let Dallas taky jsem viděla nějaké díly. 30 let Magnum, i když malé hodnocení seriál jsem měla ráda. 20 let tak tyhle seriály mě chybí Čarodějky, Sex ve městě, Krok za krokem .o) (oblíbené) A 10 let od začátku oblíbený Mentalista, Fringe, Zákon Gangu to bych brala pokračování. Od konce 10 let Las Vegas, Kauzy z Bostonu opět super seriály a bylo mi líto, když skončily. Tak jsem si nostalgicky zavzpomínala .o)

Jenny
avatar uživatele
štelér
Dlouholetý uživatel | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
2. 1. 2018 / 09:43:28 (před 6 roky)
off

CrazyGeek píše,že mu je letos 30 a mně bohužel 50 a přesto jsem v bilancování našel věci,které jsem neviděl a pokud se on cítí starý,tak já se raději nevyjadřuji.Parádně napsaný článek i výběr nabízených seriálů.Například mé oblíbené seriály Breaking Bad,Sons of Anarchy nebo The Wire a byly točeny před tolika lety,tak já se snad nemůžu cítit ani starý..........

štelér
avatar uživatele
CrazyGeek
Dlouholetý uživatel | Cool level: 26 | Ally McBealová
2. 1. 2018 / 11:23:33 (před 6 roky)
on
štelér napsal(a):

CrazyGeek píše,že mu je letos 30 a mně bohužel 50 a přesto jsem v bilancování našel věci,které jsem neviděl a pokud se on cítí starý,tak já se raději nevyjadřuji.Parádně napsaný článek i výběr nabízených seriálů.Například mé oblíbené seriály Breaking Bad,Sons of Anarchy nebo The Wire a byly točeny před tolika lety,tak já se snad nemůžu cítit ani starý..........

„Čím jsem starší, tím víc rozumím tomu faustovskému paradoxu: všechno jsem se naučil a hovno vím.“ (Jiří Voskovec) :)

Začíná mi z toho všeho hrabat. Uwííííííí
avatar uživatele
Furiant
Redaktor | Cool level: 85 | Gil Grissom
2. 1. 2018 / 14:59:20 (před 6 roky)
on

Díky za zmínku o Sanctuary. Byl to první seriál, o který jsem se tady na SZ začal starat a vlastně díky němu jsem se stal redaktorem. :-) Taky letos oslavím třicítku, ale já si připadám pořád mlád. :-D No, těch 10 let a 2 měsíce, co jsem na SZ registrovaný, uteklo jako voda. A toho prosledovaného času... :-D

Učitel matematiky, fyziky a informatiky na základní škole, velký seriálomaniak a občas i náruživý knihomol...
avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 130 | Gordon Ramsay
2. 1. 2018 / 15:33:55 (před 6 roky)
on

Tak malá osobní statistika :D

Viděno: Charmed, Dawson, Will a Grace, That 70s Show, Sex and the City, 90210, Mentalista, Sons of Anarchy, True Blood, The Shield

Stále čeká ve watchlistu: Fringe, Breaking Bad, Merlin, Leverage, Sanctuary, Flashpoint, The Wire

Nezájem: Columbo, Dallas, Battlestar Galactica, Mork and Mindy, Wonder Years, Roseanne, Red Dwarf, Magnum, VIP, Seinfeld, Step by Step, Dr. Quinnová, Babylon 5, Las Vegas, Boston Legal

Takže 10 vs 7 vs 15. OK, překvapuje mě, že mám víc zhlédnutých než těch, co čekají, i když čekající mám ve watchlistu už vážně hodně dlouho, v podstatě minimálně pět let, možná i dýl. Chci vyhrát ve sportce pár desítek milionů, abych mohla seknout s prací a sledovat od rána do večera :D

avatar uživatele
m.abrams
VIP | Cool level: 88 | Fox Mulder
2. 1. 2018 / 17:34:45 (před 6 roky)
on

Tak už je to deset let, co jsem dal The Shield maratonem a hned po něm The Wire. Do toho jsem ještě dal maratonem seriály Oz a Sopranos. Prázdné místo po těchto srdcovkách zaplnilo začínající Sons of Anarchy, ale po všech těch maratonech bylo čekání na další řadu moc dlouhé a do dneška jsem Zákon gangu nedokoukal. Stejně tak mám už pár let rozkoukáno Fringe, Red Dwarf, That '70s Show, Mentalist, Sanctuary a Boston Legal.
V prosinci jsem dokoukal Battlestar Galacticu a dnes začnu Galacticu 1980.
Wonder Years, Roseanne, Magnum, Step by Step, Dr. Quinnovou a Seinfelda jsem sledoval v 90. letech. Columbo, to je klasika a Dallas jsem sledoval jako malej s babčou.
Na poslední řadu True Blood raději nevzpomínat. Ovšem mistrovské zakončení Breaking Bad mám v paměti pořád.

Viděno komplet: Battlestar Galactica, Sex and the City, The Shield, The Wire, True Blood, Breaking Bad

NOBODY EXPECTS THE SPANISH INQUISITION!
avatar uživatele
Rašík
Dlouholetý uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
2. 1. 2018 / 19:07:38 (před 6 roky)
off

Já ráda vzpomínám na Columba a starší seriály. Také Doctorka Quinnová u mě má zvláštní místo, přestože skončila ještě dříve než já jsem byla na světě. :D , i když na románky moc nejsem. Také mi chybí Merlin, Breaking Bad a hodně Mentalista, toho mám z uvedeného seznamu seriálů asi nejradši. Díky za článek. :)

Rašík
avatar uživatele
milosh
Dlouholetý uživatel | Cool level: 37 | Daenerys Targaryen
2. 1. 2018 / 22:26:20 (před 6 roky)
off

Když si člověk uvědomí, jak to letí a kolik je těm seriálům, co v dětství sledoval, když u nás běželi v premiéře - Krok za krokem, Quinnová, Čarodějky - ani se tomu snad nechce věřit, že už je to taková doba.

avatar uživatele
Lollie
Dlouholetý uživatel | Cool level: 8 | Kryton
2. 1. 2018 / 22:49:49 (před 6 roky)
off
milosh napsal(a):

Když si člověk uvědomí, jak to letí a kolik je těm seriálům, co v dětství sledoval, když u nás běželi v premiéře - Krok za krokem, Quinnová, Čarodějky - ani se tomu snad nechce věřit, že už je to taková doba.

No presne! :D riadne sa to nezdá oproti tomu kedy sme tie seriály sledovali my v Európe :D

Joj ale všetky srdcovky... Charmed, Dawson Creek, Tie roky sedemdesiate, Mentalista, Dr.Quinnová ( netušila som, že sú aj filmy natočené), True Blood... človek má chuť si to znova pozrieť :)

avatar uživatele
zip
Dlouholetý uživatel | Cool level: 15 | Christopher Turk
3. 1. 2018 / 01:26:50 (před 6 roky)
off

Oblíbená novoroční jednohubka, díky:-)

Kolečkové brusle, sci-fi, Cimrman a sarkasmus -to je moje!
avatar uživatele
Hurvi
Uživatel od první verze | Cool level: 27 | Bobby Singer
3. 1. 2018 / 10:26:33 (před 6 roky)
off

Babylon 5 sledujem v podstate od jeho vysielania na Markíze dodnes :D

avatar uživatele
Lucyen
Dlouholetý uživatel | Cool level: 27 | Bobby Singer
3. 1. 2018 / 23:38:56 (před 6 roky)
off

Super, zas si po přečtení připadám stará :D

avatar uživatele
Tesa.
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
4. 1. 2018 / 00:45:40 (před 6 roky)
off

Najviac ma to zarazilo asi pri tom Breaking Bad, 10 rokov?! :-D Ten cas naozaj nejak rychlo leti