4. 1. 2018

Seriálové osudy: The Gifted

Seriálové osudy: The Gifted

Další z letošních novinek může slavit a její fanoušci s ní! Stanice Fox dnes během svého panelu na novinářské konferenci TCA oznámila, že seriál The Gifted prodlužuje pro druhou sezónu. Nadpřirozené drama se odehrává v x-menovském univerzu a mílovými kroky se mu blíží finále první řady.

Prodloužení The Gifted bylo očekávané. Seriál je jako stvořený pro kratší limitované sezóny, proto nebylo potřeba obnovovat přehnaně brzy. Když však před nedávnem Disney odkoupil produkční studio 20th Century Fox TV, vynořily se otázky, zda tento projekt patřící Marvelu na stanici Fox zůstane. Nakonec jsou výsledkem dobré zprávy, druhá řada skutečně bude.

Novinka má od začátku solidní sledovanost, prozatím jde o třetí nejlepší nové drama sezóny 2017–2018. V týdenních číslech pomáhá s ratingem 2.0 vylepšovat svůj časový slot o 18 % oproti předchozímu roku. The Gifted se tak přidává k již prodlouženému The Orville, kterému stanice druhou řadu objednala již na podzim.

Diváci se můžou těšit na velkolepé dvouhodinové finále první série, které bude odvysíláno v pondělí 15. ledna. Nové epizody se na obrazovkách objeví pravděpodobně opět na podzim.
Další díly seriálu
Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře12zobraz všech 12 příspěvků
Cherry :-*

Cherry :-*

Skutečně dobrá zpráva! Marvelovky jsou srdcovka a za tenhle seriál se opravdu nemusí stydět... Jen by to...
před 136 týdny
Kamulla

Kamulla

Tak to je parádní. Mám velkou radost, protože seriál se mi moc líbí. :-) A taky mám další bod do tipovačky.
před 135 týdny
misiacik0308

misiacik0308

priznám sa, ze zacal som to pozerat iba koli Amy Acker a oplatilo sa. Ale nemozem nepripomenut, ze Root mi...
před 135 týdny
Další články k tématu