5. 1. 2018

Seriálové osudy: The Mayor

Seriálové osudy: The Mayor

Po včerejších dobrých zprávách ohledně The Gifted tu dnes máme jedno rušení. Stanice ABC v podstatě ukončila svou novinku The Mayor. Komedie byla s okamžitou platností stažena z programu, takže je jasné, že se druhé řady nedočká.

Seriál měl aktuálně vánoční přestávku, na obrazovky se měl vrátit v úterý 9. ledna. Místo něj však stanice bude vysílat opakování Modern Family. The Mayor má za sebou devět ze třinácti natočených epizod. Co se týče zbylých dílů, není jasné, zda budou v budoucnu odvysílány. Stanice v prosinci objednala tři další scénáře, nyní však můžeme s jistotou říct, že nové epizody už nevzniknout.

The Mayor je jediná nová komedie na ABC, která získala slot v podzimním programu. Premiéra sklidila pozitivní ohlasy ze strany kritiků, seriál měl za sebou navíc velkou reklamní kampaň a hvězdné obsazení. Nicméně sledovanost od začátku nebyla oslnivá a podzimní finále získalo rating pouze 0.8 a 2,8 milionu diváků.
Další díly seriálu
Tohle přeci nemůžeš ostatním zatajit. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře6zobraz všech 6 příspěvků
lukascoolarik

lukascoolarik

A já věřil, že tohle bude jedna z těch komedií, které drží nad vodou názory kritiků. Takže bez bodu. :-D
před 136 týdny
Koldik

Koldik

No nic, bodik mi usiel...
před 136 týdny
TheDanielss

TheDanielss

Já věděla, že to mám nechat u zrušení... jenže po čtení různých článků a tipovaček jsem podlehla a...
před 135 týdny
Další články k tématu