Diskuze k článku Seriálová výzva 2017: Statistika
avatar uživatele
Suezz
Dlouholetý uživatel | Cool level: 16 | Number 6
9. 1. 2018 / 13:12:39 (před 6 roky)
off

Ha, dívám se, že jsem tomu moc nedala :D Jenom z 21% splněno... Mno, letos to zkusím znovu a lépe :D

avatar uživatele
Micuda98
Redaktor | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
9. 1. 2018 / 13:17:49 (před 6 roky)
off

Byl to teror!

SerialZone Influencer | Vratař | Ty si otravný. - Fruiko, 3. 2. 2020
avatar uživatele
rebeccacarf
Dlouholetý uživatel | Cool level: 12 | Dale
9. 1. 2018 / 13:26:04 (před 6 roky)
off
Suezz napsal(a):

Ha, dívám se, že jsem tomu moc nedala :D Jenom z 21% splněno... Mno, letos to zkusím znovu a lépe :D

Skončila jsem taky na 21%. Zjistila jsem, že nestíhám sledovat ani to, co už mám rozkoukané, takže jsem radši s moc novými nezačínala, ale vybrala jsem si jen ty seriály, které mě opravdu zaujaly.

Mojí osobní výzvou bylo zúčastnit se SZConu a tu jsem si splnila ;-)

Každopádně na novou výzvu jsem zvědavá, ale trochu se obávám, že s mým pracovním vytížením se na ni ani letos nedostane...

avatar uživatele
foruska
Redaktor | Cool level: 24 | Alan Harper
9. 1. 2018 / 13:37:00 (před 6 roky)
off

Asi se letos přidám, šup sem s novou trofejí:D

avatar uživatele
ShedStories
Dlouholetý uživatel | Cool level: 16 | Number 6
9. 1. 2018 / 13:59:30 (před 6 roky)
off

Skončil som na 19% (10 pilotov) :D Bude to zrejme tým, že radšej sledujem svoje obľúbené seriály, ako obetovať čas niečomu, čo zrejme po pilote nechám zapadnúť prachom. Seriály, u ktorých som videl pilot a následne som pri seriáli aj ostal sú Iron Fist a Defenders.

,,The freedom and simple beauty is too good to pass up..." Ch. McCandless
avatar uživatele
Camfourek
Dlouholetý uživatel | Cool level: 23 | Denholm
9. 1. 2018 / 14:04:19 (před 6 roky)
off

Hm, 31%. To se nedá, nakonec jsem všechny viděla celé, nejen pilot.

avatar uživatele
Caroline115
Dlouholetý uživatel | Cool level: 16 | Number 6
9. 1. 2018 / 14:19:08 (před 6 roky)
off

Jo, výzva mě bavila. A to jsem si myslela, jak to bude těžké, no nakonec jsem zjistila, že tak těžké to není, jelikož je tolik nových a dobrých seriálů :-D

avatar uživatele
Gabik.029
Redaktor | Cool level: 101 | strýček Skrblík
9. 1. 2018 / 14:36:22 (před 6 roky)
off

Já měla 58 %, ale do výzvy jsem se zapojila spíš jen ze zvědavosti, nikdy totiž nekoukám jen na piloty, sleduju seriály, o které mám zájem dlouhodoběji. Takže přidat za rok 52 seriálů navíc k těm, které sleduju, to by nešlo :D V rámci těch 58 % mi to dělá 30 seriálů, ze kterých jsem po pilotu sekla jen ve třech případech. U některých mi zbývá dojet ještě některé epizody, protože času je málo a seriálů hodně (zvlášť, když koukám znovu na ty, co už jsem viděla :DDDD).

- Do I look like a killer to you? - Yes, you kill my patience.
avatar uživatele
Mehal
Uživatel od první verze | Cool level: 19 | Černá zmije
9. 1. 2018 / 14:36:43 (před 6 roky)
off

Prosím prosím..Jak zjístím na kolik procent jsem tu výzvu zvládl?

Mehal
avatar uživatele
mayas
Dlouholetý uživatel | Cool level: 17 | Jaime Lannister
9. 1. 2018 / 14:37:42 (před 6 roky)
off
avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 130 | Gordon Ramsay
9. 1. 2018 / 14:38:43 (před 6 roky)
off
Mehal napsal(a):

Prosím prosím..Jak zjístím na kolik procent jsem tu výzvu zvládl?

Mrkni na svůj profil, jedna ze záložek je tam Výzva 2017 :)

avatar uživatele
Atenecka
Uživatel od první verze | Cool level: 14 | Emma Swan
9. 1. 2018 / 14:41:32 (před 6 roky)
off

Já sem minulý rok odsledovala jen dva piloty (Young Sheldon a Z: The Beginning of Everything). Celý rok sem doháněla sledování Báječných a bohatých (3a půl roku což je cca 900 epizod) a rozkoukala Mladé a neklidné, takže na piloty fakt už nezbyl čas xD

avatar uživatele
xtomas252
Uživatel od první verze | Cool level: 84 | Dr. Horrible
9. 1. 2018 / 15:03:04 (před 6 roky)
off

Jako 52 pilotních dílů je pro mě nesmysl, musel bych se k tomu nutit. Co takhle, aby si každý na začátku roku stanovil, kolik toho chce vidět? Třeba jako na goodreads? :D

avatar uživatele
juli
Dlouholetý uživatel | Cool level: 15 | Christopher Turk
9. 1. 2018 / 15:32:39 (před 6 roky)
off

ja som pozrela viac 52 pilotov, ale v roku 2018 som si chcela dať do watchlistu jeden seriál, ktorý som rozpozerala v roku 2017 a nejako sami to podarilo zrušiť, čiže som mala nakoniec len 51. môžem byť tak šikovná? -_-
18 seriálov som sledovala / sledujem stále a 10 seriálov som pozerala niekoľko častí, ale potom ma to prestalo baviť, 1 seriál mám v pláne dopozerať. myslím, že mnohé seriály som objavila aj vďaka výzve :) ďakujem!

avatar uživatele
Tina333
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
9. 1. 2018 / 15:34:17 (před 6 roky)
off

Tak skončila som na 81 %, je pravda, že plán bol to medzi štedrým dňom a silvestrom dopozerať, ale nejak sa nepodarilo :D Som zvedavá, čo bude v tohtoročnej, či opäť nejaký počet, alebo to bude nejak rozčlenené napr. 3 komediálne a pod. :)

avatar uživatele
hanee
Dlouholetý uživatel | Cool level: 31 | des. Walter 'Radar' O'Reilly
9. 1. 2018 / 15:45:49 (před 6 roky)
off

Výzva 2017 super a děkuji! Na novou v roce 2018 se již těším.

Nejlepší film je seriál.
avatar uživatele
Deaneira
Dlouholetý uživatel | Cool level: 32 | Debra Morgan
9. 1. 2018 / 15:48:45 (před 6 roky)
off

Škoda že to nad 100% nepočítalo dal :-D ale je fakt že nebýt doma a v nemocnici kvůli těhotenství tak bych to asi nedala :-)

avatar uživatele
Tulrika
Dlouholetý uživatel | Cool level: 32 | Debra Morgan
9. 1. 2018 / 15:50:04 (před 6 roky)
off

Výzvu jsem splnila, ale někdy to bylo strašný. Zvládla jsem 55 pilotů a znovu bych do toho asi nešla.

Neumím rozdávat rady. Jen dělat sarkastické poznámky
avatar uživatele
Cominick
Dlouholetý uživatel | Cool level: 21 | Phil Dunphy
9. 1. 2018 / 15:58:08 (před 6 roky)
off

Tak na novou výzvu se těším! 52 pilotů byl masakr :-D ale je pravda, že jsem si vybírala tak, aby se mi to líbilo. Přesto jsem u něčeho opravdu trpěla!

avatar uživatele
~Đąrk ŞUÑ~
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
9. 1. 2018 / 16:34:17 (před 6 roky)
off

nad 100 %...Za me vyzva super... diky ni jsem se podivala na piloty serialu o kterych sem si myslela ze me bavit nebudou a ejhle nektere jsou ted moje oblibene..

≋🅳🅰🆁🅺🅽🅴🆂🆂 🅸🆂 🅼🆈 🅻🅸🅶🅷🆃≋
avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
9. 1. 2018 / 16:53:38 (před 6 roky)
off

Jako jo, dala jsem 100% a kupodivu i s předstihem, ale letos nechci výzvu už ani vidět :D. Mezi sledováním nových pilotů a překládáním titulků se mi nakupilo tolik restů, že mě můj HDD nenávidí k smrti a když to na něj příjde, tak se mnou odmítá komunikovat úplně :D. Takže nope, na novou trofej se sice těším, ale další sestřičky už přidávat nehodlám :D. Taky jsem jedináček a vůůůbec se to na mě nepodepsalo ehm :D.

Jinak z té pětky nejžádanějších pilotů jsem viděla akorát Mladého Sheldona a zbytek mě svou vyhypovaností tak otrávil, že jsem se jim vyhla obloukem.. Nakonec mě zachraňovala má milovaná oceánská (hlavně teda australská) provenience :D.

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
Jenny17
Dlouholetý uživatel | Cool level: 25 | Lee 'Apollo' Adama
9. 1. 2018 / 17:10:23 (před 6 roky)
off

Výzvu jsem splnila na 100 %, ale díky tomu,že jsem marodila a mohla koukat na seriály a filmy. Uvidíme jaká bude letos výzva .o)

Jenny
avatar uživatele
Vachisek
Dlouholetý uživatel | Cool level: 12 | Dale
9. 1. 2018 / 17:35:09 (před 6 roky)
off

Výzva byla letos podle mě pro normálního diváka nemožná. Protože tolik kvalitních novinek prostě nebylo. :D

avatar uživatele
Kolombo
Dlouholetý uživatel | Cool level: 31 | des. Walter 'Radar' O'Reilly
9. 1. 2018 / 17:42:03 (před 6 roky)
off

Nakonec splněno z 81 %. Buď mi k dobru, že jsem dropnul pouze jeden seriál z nich :)

Non cuspi causa qui non debe cuspire
avatar uživatele
Pepka
Dlouholetý uživatel | Cool level: 20 | Zipper
9. 1. 2018 / 17:55:07 (před 6 roky)
off

Myslím, že jsem jeden z těch co se dál než za 100% nedostali, doháněla jsem to o Vánocích.
Ke konci bylo opravdu těžké vybrat nějaké piloty které by mne zaujali. Taky tam bylo pár novinek, u kterých jsem se musela držet abych to nevypla. Na novou výzvu se těším, díky této jsem našla nekolik zajímavých kousků, ke kterým bych se jinak nedostala

avatar uživatele
LucinkaZ
Dlouholetý uživatel | Cool level: 26 | Ally McBealová
9. 1. 2018 / 18:01:38 (před 6 roky)
off

Veľa ľudí píše že to bolo ťažké ja sa skôr čudujem že len tak málo ľudí to zvládlo :O pre mňa pohoda kludne by som sa zapojila znova kvôli výzve som spoznala kopec super nových seriálov :)

avatar uživatele
Cosima
Dlouholetý uživatel | Cool level: 31 | des. Walter 'Radar' O'Reilly
9. 1. 2018 / 18:09:11 (před 6 roky)
off

Výzvu sem sice dala ale tak tak. Já sem se snažila vybrat ty piloty který mě nezaujmou. Jinak bych skončila v blázinci, kdybych si přidala 52 dalších seriálů. Bohatě stačí víc jak polovina co teď chci vidět :D

avatar uživatele
cindy
Uživatel od první verze | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
9. 1. 2018 / 18:39:59 (před 6 roky)
off

Tak ja som si do výzvy chcela vyberať také seriály, ktoré ma zaujmú a zároveň nebudú mať veľa dielov, aby som nerozpozerávala stále ďalšie a ďalšie seriály, keďže mám problém dopozerať tie rozpozerané, našťastie z výzvy, ktorú som nakoniec splnila na 50% 7 seriálov ukončených, 2 určite nebudem sledovať ďalej a na na zvyšných 12 som sa namotala a mám v pláne pozerať ďalej...kde len na to vziať čas? :)

avatar uživatele
sarhod79
Dlouholetý uživatel | Cool level: 34 | John Watson
9. 1. 2018 / 19:09:34 (před 6 roky)
off

Jo, tak tuto výzvu jsem zvládla, bylo to sice hustý, ale dala jsem to:) Ale mám dotaz, bude i filmová výzva?

"Vím, že nic nevím."
avatar uživatele
Nira
VIP | Cool level: 32 | Debra Morgan
9. 1. 2018 / 19:16:08 (před 6 roky)
off

Výzva mě hodně bavila, spíš byl problém s tím, že se mi hodně pilotů líbilo a zamořila jsem si watchlist :-D
Jen je škoda, že to samo nepočítá ani počet odsledovaných pilotů, ani procenta přes 100%.
Na novou výzvu se těším :-)

avatar uživatele
Case*Wawe*Make
Dlouholetý uživatel | Cool level: 21 | Phil Dunphy
9. 1. 2018 / 19:30:15 (před 6 roky)
off

Výzva splněna jen na 27%.. 2 seriály byli s toho viděno více, jak 3 díly a to The Good Doctor a 13 reason why

Jarda: Hospodou se rozezní varhany, Kachna může volat černý havrany. #Hospoda "Figure out what you're fighting for, and you'll be okay.~~ Wyatt Logan
avatar uživatele
crazy fan
Dlouholetý uživatel | Cool level: 25 | Lee 'Apollo' Adama
9. 1. 2018 / 20:13:25 (před 6 roky)
off

Výzvu jsem splnila, ale patřím mezi ty lajdáky, kteří to nechali na poslední chvíli. Z pilotů mě nejvíce nadchly Atypical a GLOW, které už mám zkouknuté celé. Ale v plánu mám ještě Feud, Runaways, Iron Fist a Punisher. Už se nemůžu dočkat letošní výzvy. :)

I'm a hopeless romantic with a dirty mind.
avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 130 | Gordon Ramsay
9. 1. 2018 / 21:03:58 (před 6 roky)
off
sarhod79 napsal(a):

Jo, tak tuto výzvu jsem zvládla, bylo to sice hustý, ale dala jsem to:) Ale mám dotaz, bude i filmová výzva?

U filmové bude i vyhodnocení za 2017 a bude i nová pro 2018 :)

avatar uživatele
Showan
Dlouholetý uživatel | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
9. 1. 2018 / 21:22:15 (před 6 roky)
off

No to som tomu dala, až 25% :). Tento rok sa skúsim polepšiť. Kedy by mala byť nová výzva???

avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 130 | Gordon Ramsay
9. 1. 2018 / 21:28:30 (před 6 roky)
off
Showan napsal(a):

No to som tomu dala, až 25% :). Tento rok sa skúsim polepšiť. Kedy by mala byť nová výzva???

Co nejdřív, hned jak se to doladí, ale přesně to odhadnout nedokážu. V řádu dnů.

avatar uživatele
KeyCe
Dlouholetý uživatel | Cool level: 20 | Zipper
9. 1. 2018 / 21:48:48 (před 6 roky)
off

Výzva splněna, ale bylo to těžší než jsem myslela. Nebýt toho, že jsem doma na nemocenské a měla bych normálně chodit do práce, tak bych to nejspíš nezvládla, jelikož i tak mám ve svých seriálech velké skluzy a to jsem si já blbka přidala z 52 pilotů 27 do watchlistu. No jsem já vůbec normální :D Jsem zvědavá co jste zase vymysleli za novou výzvu a doufám, že se budu moci zúčastnit :)

avatar uživatele
Destinytte
Dlouholetý uživatel | Cool level: 18 | Kocour
9. 1. 2018 / 22:05:12 (před 6 roky)
off

Było to super. Díky! Já jich viděla asi 81 (znova se mi to počítat nechce :D) a přes 60 z toho mi ve watchlistu zůstalo (vetšinu jsem už naštěstí dokoukala do konce!).
Už se jen bojím, jaká bude výzva pro tenhle rok.

Editováno: 1x | Naposledy: 9. 1. 2018 / 22:06:03
avatar uživatele
Matuush
Redaktor | Cool level: 52 | Jayne Cobb
9. 1. 2018 / 22:22:10 (před 6 roky)
on

Tak jsem to musela spočítat ručně, neb to za mě nikdo jiný neudělal.. 121 pilotů.
A nejhorší na tom je, že jsem si je vybírala! :D Třeba zrovna Sheldonovi jsem se vyhnula obloukem.

Na novu výzvu se už moc těším!

Well, what can you do, Yoko? Can you play the tambourine?
avatar uživatele
Nikolina
Dlouholetý uživatel | Cool level: 25 | Lee 'Apollo' Adama
9. 1. 2018 / 22:51:08 (před 6 roky)
off

Ja som si myslela, že to bude jednoduchšie ale vôbec nie. Mám len 21% splnených. Ale hlavným dôvodom je asi to, že ma väčšinou viac zaujali staršie seriály, resp. už dlhšie vysielané a tie som začala pozerať. Z tých nových ma tento rok ani tak veľa nezaujalo + mám toho taaaak veľa rozpozeraného, že to sa nedá stíhať.

avatar uživatele
Goldeenka
Dlouholetý uživatel | Cool level: 19 | Černá zmije
10. 1. 2018 / 00:48:14 (před 6 roky)
off

Splnila jsem výzvu jen na 81%. Což o to, čas by se možná i našel, obzvlášť během víkendů, ale byla jsem vybíravá. :D

avatar uživatele
Pain28
Redaktor | Cool level: 34 | John Watson
10. 1. 2018 / 00:50:04 (před 6 roky)
off

Tak výzvu som dal na 100%, ale posledné % som trochu flákal a stihol to len tak tak :-) Výzva celkom bavila. S pohľadu pilotov by som to rozdelil do 3 skupin: Tie, ktoré sledujem, tie ktoré sa mi páčili a plánujem ich sledovať, keď bude viac volného času a tie, ktoré som si pozrel len kvôli výzve - vôbec nezaujali. Na novú výzvu sa teším a som zvedavý, či ju stihnem splňiť, alebo nie.

avatar uživatele
Barssi
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
10. 1. 2018 / 02:51:08 (před 6 roky)
off

Musím uznat, že to bylo chvílema zapeklitý. Člověk si řekne - 52 epizod, ale málokdy se dá skončit po první epizodě. Takže mám teď krásně zamořený watchlist, ale stálo to za to! Děkuju moc za takovouhle výzvu, určitě jsem se díky ní dostala k plno seriálům, na které bych se jen tak sama od sebe nepodívala a nebo bych je odkládala. Teď si ale plno z nich nemůžu vynachválit! Už se těším na 2018

avatar uživatele
eliska.musilova
Dlouholetý uživatel | Cool level: 22 | Chandler Bing
10. 1. 2018 / 06:04:43 (před 6 roky)
off

Já měla před koncem roku 100 %, ale po Novém roce se mi tam ukázalo 98 %. Tak nevím, jestli jsem si odškrtla něco nepravého nebo jsem si těch 100 % jen vysnila :D
Ale těším se na novou výzvu, do které už nyní mám své adepty :D

" I'm not a hero, I'm a high functioning sociopath. Merry Christmas!"
Editováno: 1x | Naposledy: 10. 1. 2018 / 06:08:53
avatar uživatele
wexzuz
Dlouholetý uživatel | Cool level: 16 | Number 6
10. 1. 2018 / 06:29:41 (před 6 roky)
off

I já jsem jedna z těch, kterým se výzvu povedlo dokončit. Ve watchlistu nakonec zůstalo jen to,co by tam bylo i bez výzvy. Většina seriálů, které jsem viděla v rámci výzvy bylo pri mě čiré utrpení. Znovu bych do toho asi nešla, ale těším se, co nového máte vymyšleného a zda ro budu opět dohánět poslední dva týdny v roce.

Pravopis nebyl nikdy moje silná stránka.
avatar uživatele
verarenak
Dlouholetý uživatel | Cool level: 34 | John Watson
10. 1. 2018 / 08:43:09 (před 6 roky)
off

Výzva mě nadchla a to z toho důvodu, že díky tomu jsem měla možnost poznat nové seriály, žánry, které by mě samotnou ani nenapadaly. Většinou mě to tak nadchlo, že jsem dokoukala celé série a líbili se mi. Tak se těším na novou výzvu, co přinese.

verarenak
avatar uživatele
rebeccacarf
Dlouholetý uživatel | Cool level: 12 | Dale
10. 1. 2018 / 08:52:18 (před 6 roky)
off
Nikolina napsal(a):

Ja som si myslela, že to bude jednoduchšie ale vôbec nie. Mám len 21% splnených. Ale hlavným dôvodom je asi to, že ma väčšinou viac zaujali staršie seriály, resp. už dlhšie vysielané a tie som začala pozerať. Z tých nových ma tento rok ani tak veľa nezaujalo + mám toho taaaak veľa rozpozeraného, že to sa nedá stíhať.

To jsem na tom celkem stejně. Já třeba během Vánoc začla koukat na Star Trek: Voyager z roku 1995, na který jsem se chystala už dlouho a měla jsem na něj větší náladu, než na kdejaké novinky...

avatar uživatele
STOUPA
Dlouholetý uživatel | Cool level: 29 | Ovečka Shaun
10. 1. 2018 / 09:07:27 (před 6 roky)
on

27% ale u všech všechny díly.

avatar uživatele
Stormrager
Dlouholetý uživatel | Cool level: 16 | Number 6
10. 1. 2018 / 11:22:51 (před 6 roky)
off

hmm letos bych se měl polepšit a odklikávat i ty další díly, když jsem se seriálem pokračoval dál. Ups :D Ale jinak pohoda, 100% jsem nahodil někdy v listopadu s future manem tuším.

A co chystáte tajemného na letošek? Že by přidání výzvy do výzvy a každý divák dostane bonus body za to, že shlédne určitý počet komedií, dramat, hororů, nvm-co-dál?
52 seriálů a z toho:
5 hororů
5 historických
12 komedií
10 dramat
10 scifi
10 fantasy

avatar uživatele
sarhod79
Dlouholetý uživatel | Cool level: 34 | John Watson
10. 1. 2018 / 16:30:52 (před 6 roky)
off
ragelly napsal(a):

U filmové bude i vyhodnocení za 2017 a bude i nová pro 2018 :)

Děkuji, už se na obě těším:))

"Vím, že nic nevím."
avatar uživatele
yuriy
Dlouholetý uživatel | Cool level: 25 | Lee 'Apollo' Adama
10. 1. 2018 / 17:26:35 (před 6 roky)
off

Na zaciatku to vyzeralo jednoducho, sak jedn pilot za tyzden np. Lenze ked zaujal, tak uz mi trebalo celu sezonu pozriet a to watchlist/wannawatch narastal a narastal :)

The Order 1908
avatar uživatele
Anduska
Dlouholetý uživatel | Cool level: 19 | Černá zmije
10. 1. 2018 / 18:44:09 (před 6 roky)
off

Loni 21% a nepočítám s tím, že letos to zvládnu dotáhnout do konce. Pro mě bude letošní výzva překonat tenhle výkon a třeba se takhle za pár let dostanu k těm sto % :D

Nevěříš?
avatar uživatele
minion93
Dlouholetý uživatel | Cool level: 17 | Jaime Lannister
10. 1. 2018 / 23:46:00 (před 6 roky)
off

Haha tak ja som ten čo to zabalil :D nevadí skúsime novú výzvu :) a uvidíme ako to pojde, ďakujem ste super :)

Bee Doo, Bee Doo
avatar uživatele
~Đąrk ŞUÑ~
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
11. 1. 2018 / 10:03:20 (před 6 roky)
off

..trofej za vyzvu 2017 nebude??

≋🅳🅰🆁🅺🅽🅴🆂🆂 🅸🆂 🅼🆈 🅻🅸🅶🅷🆃≋
avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 130 | Gordon Ramsay
11. 1. 2018 / 10:06:52 (před 6 roky)
off
~Death Angel~ napsal(a):

..trofej za vyzvu 2017 nebude??

Stačí si přečíst tento článek.

avatar uživatele
~Đąrk ŞUÑ~
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
11. 1. 2018 / 13:51:31 (před 6 roky)
off
ragelly napsal(a):

Stačí si přečíst tento článek.

Dekuji a omlouvam se.. ja to cetla ale ne az do konce :D

≋🅳🅰🆁🅺🅽🅴🆂🆂 🅸🆂 🅼🆈 🅻🅸🅶🅷🆃≋
avatar uživatele
Ajka1993
Dlouholetý uživatel | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
11. 1. 2018 / 13:56:47 (před 6 roky)
off

Já teda jen 29 %, ze začátku jsem se do toho pustila, ale novinky loňského roku mě až tak nezaujaly. Kdybych se do toho pustila trochu více tak mám možná 50%, ale více ne. Letošní výzva je mnohem lepší, tak snad to dotáhnu do zdárných 100%. :)

avatar uživatele
Ferrari
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
11. 1. 2018 / 15:24:00 (před 6 roky)
off

Přesně to vystihlo to, co se stalo mě. Ze začátku jsem si říkala, to dám. Jenže přišel jeden pilot a koukala jsem na další díl a další. Omylem jsem našla dva super seriály, na které jsem se musela samozřejmě dívat, bohužel z roku 2016...Přišel prosinec a nevěděla jsem na co koukat dřív. 33% za celý rok dost bída, tenhle rok to vypadá zajímavě. :-)

avatar uživatele
Koldik
Dlouholetý uživatel | Cool level: 16 | Number 6
19. 1. 2018 / 11:38:24 (před 6 roky)
off

Casu bolo pomenej, ale dalo sa.

avatar uživatele
Briggan32
Dlouholetý uživatel | Cool level: 16 | Number 6
15. 2. 2018 / 14:19:01 (před 6 roky)
off

výzvu som splnil na 100% a trofej nejak stále nemám :/

avatar uživatele
~Đąrk ŞUÑ~
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
18. 2. 2018 / 14:55:48 (před 6 roky)
off
vladino32 napsal(a):

výzvu som splnil na 100% a trofej nejak stále nemám :/

Ja taky ne...

≋🅳🅰🆁🅺🅽🅴🆂🆂 🅸🆂 🅼🆈 🅻🅸🅶🅷🆃≋