Facebook Twitter E-mail
21. srpna 2012

Kancl se po devíti letech uzavře!

Sezóna 2012/2013 bude osudnou pro seriálového veterána The Office (Kancl).

Komedie stanice NBC v minulé sezóně klesla na nejnižší sledovanost v celé své historii. Pravděpodobně to bylo zapříčiněno odchodem hlavního šéfa Steva Carella na konci osmé série. Fanoušci se vesměs shodovali na tom, že seriál má své nejlepší dny za sebou.

Producent seriálu Greg Daniels oznámil konec seriálu na dnešní konferenci. „Letošní rok bereme jako poslední šanci, abychom seriálu vytvořili artistické zakončení,“ řekl. „Toto bude pro The Office poslední sezóna a my plánujeme, že to bude velkolepá a vzrušující sezóna. Letos budou zodpovězeny všechny otázky. Dozvíme se, kdo stojí za dokumentářem… Nyní, když víme, že máme konec v dohlednu, můžeme věci začít uzavírat a začít také trošku kreativně riskovat.“

Bude vám Kancl chybět? Nebo souhlasíte s tím, že mu už dávno odzvonilo? Bavíte se ještě stále u tohoto seriálu s klasickým NBC humorem? Povídejte!

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Idrial
před 269 týdny
upřímně, dalo se to očekávat, bez steva už to nebylo ono
koczi.ok
před 269 týdny
To je dobře, Ricky Gervais a Stephen Merchant se smilovali :-D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY