Facebook Twitter E-mail
31. ledna 2018

Novinka pod lupou: Waco (Paramount Network)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Waco
Žánr: Drama / Minisérie
Stanice: Paramount Network
Premiéra: 24. 1. 2018
Vysílání: středa ve 22:00
Délka pilotu: 47 minut
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrce: John Erick Dowdle, Drew Dowdle
Herci: Taylor Kitsch, Michael Shannon, Melissa Benoist, Julia Garner, John Leguizamo, Andrea Riseborough, Shea Whigham, Rory Culkin, Paul Sparks a další

Ve zkratce

Děj se odehrává na texaském ranči, který je základnou stoupenců sekty Davidiánů. V čele této sekty stojí David Koresh, který zahájil apokalypsu nevěřícího světa. Vše začne řešit FBI, což vede ke konfliktu s fatálními následky.

Jedná se o šestidílnou minisérii vycházející ze skutečných událostí.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

gabik.029

Na Waco jsem byla zvědavá už od objednávky seriálu, ale zároveň jsem neměla vysoká očekávání, jelikož bývají tyto minisérie většinou roztahané a mají pomalý rozjezd. Nemůžu říct, že by byl pilot plný akce, spíše děj plyne pozvolna, ale není nudný a mě osobně upoutal.

Už samotná zápletka (která je založena na skutečných událostech) mě zaujala. Sekty jsou veřejnosti vždy prezentovány jako zlo, jejich vůdce je zločinec a jeho ovečky jsou oběti. Na Waco se mi ale líbilo, že nás příběh bere „do zákulisí“, vidíme jednotlivé členy i Koreshe a jejich interakce. Nějak jsem očekávala, že z Koreshe skutečně udělají záporáka, který lidem vymývá mozky a drží je zavřené v domě proti jejich vůli, ale zatím ho vůbec nevykreslují jako fanatika, kterým byl. Rozhodně se těším až ho budeme blíže poznávat.

Líbí se mi, že je příběh popisován ze strany Davidiánů i ze strany policie. Kdo o incidentu ve Waco slyšel, tak ví, čím seriál vyvrcholí. Proto jsem ráda, že zatím ani jednu ze stran neoznačují jako ty „dobré“ nebo ty „zlé“, ale snaží se je zobrazit věrohodně, k čemuž scenáristům pomáhají knihy, o které se při psaní opírají.

Velkým plusem je pro mě i obsazení, ve kterém se to hemží jednou známou tváří vedle druhé. Taylor Kitsch dodává Koreshovi neskutečné charisma, díky kterému je vskutku uvěřitelné, že dokáže přesvědčit desítky lidí, aby se k němu přidaly. Zatím však bohužel nedostaly ostatní postavy moc prostoru, za což může i rozdělení děje mezi Davidiány a FBI. Více mě ale zajímají hlavní události na ranči, takže mě vedlejší zápletka FBI a ATF (která je ale důležitá pro vykreslení celkové situace) až tak nebavila.

Celkově jsem po nevelkém očekávání mile překvapena a jsem zvědavá na vývoj postav i příběhu.

+ založen na skutečných událostech
+ nezaujatost ve vyprávění
+ obsazení

- pomalejší tempo
- málo prostoru pro vedlejší postavy

Moje hodnocení pilotu: 70 %
ragelly

Další z očekávaných seriálů. Paramount zatím nemáme moc v hledáčku, takže nejde moc porovnávat, jaký styl seriálů se zde tvoří. Ale Waco vypadá solidně. I když si myslím, že kvalit dramat z Netflixu nedosahuje, ač se o to očividně snaží.

Vyprávění příběhu podle skutečných událostí je vždy riskantní. Na jednu stranu to s sebou přináší velký potenciál, míru zvědavosti ze strany nejen těch, co byli do dění zapojení, ale všech, kteří se o něm nějakým způsobem zajímali, sledovali to v televizi, četli o tom v novinách… Na druhou stranu je zde ale velké riziko toho, že vysoká očekávání nebudou naplněna a ze seriálu se stane nudná obyčejná kriminálka, což (jak jsem slyšela) se stalo i u Aquarius.

Waco svůj první díl koncipuje jako seznámení s postavami a s tím, o co tady půjde, než aby se něco úplně rozjíždělo. Samozřejmě největší lákadlo představuje samotný úvod pilotu, který je flashforwardem toho, jak to celé skončí, poté se přesouváme devět měsíců před tyto události, odkud příběh startuje. Po akčních prvních minutách se seriál přesune do pomalého, uvolněného a bohužel až moc rozvleklého a nudného tempa, kdy se jen mluví, usmívá, miluje a nic se neděje. Naštěstí to zachraňuje policejní linka, i když upřímně nevím, jestli byla v pilotu nutná, protože pokud jsem nic nepřehlédla, ten případ, který se tam řešil, s hlavním hrdinou nijak nesouvisel, měl pouze ukázat, v jakých trablech agentura je a proč se rozhodla jít po hlavním hrdinovi.

Uznávám ale, že herecky je seriál zvládnutý bravurně. Když jsem sledovala Friday Night Lights, nikdy by mě nenapadlo, že tenhle mladý herec ztvárňující hrubého a často opilého týpka to jednou dotáhne na takové role jako True Detective nebo Waco. Kirch je opravdu bezchybný. Stylisté ho dokonale připodobnili skutečnému Koreshe vzhledově, ale je to jeho herecký výkon, který celou roli vytváří. Když bychom řekli, že na jeho postavě celá minisérie stojí, tak si troufám tvrdit, že stojí na pevných základech. Jen kdyby to vypravování bylo trošku svižnější a záživnější!

+ podle skutečné události
+ herecký výkon Taylora Kitsche
+ flashforward v úvodu

- zabijácky pomalé tempo

Moje hodnocení pilotu: 60 %
Pajky

Na můj radar se Waco dostalo hlavně díky tomu, že jsem začátkem roku viděl na youtube video s deseti nejočekávanějšími seriály roku a tenhle ze záplavy Netflixu vyčníval.

Není divu, obsazení vysloveně láká ke sledování. Taylor Kitsch si užívá roli Davida Koreshe a podobně je to s Michaelem Shannonem a jeho FBI vyšetřovatelem. I vedlejší role jsou však skvěle obsazené.

V první epizodě se může zdát, že se tempo vleče, ale třeba si uvědomit, že je to minisérie a člověk musí tenhle projekt brát jako celek a nehodnotit pouze první díl. Na druhou stranu podle mě skvěle představuje hlavní hráče a připravuje půdu pro další děj.

Příběh neznám, ale trailer předpokládá, že ho znají všichni a vyzradí i to, jak to dopadne. To mi však nebrání v tom, abych byl pořád zvědavý na to, jak se situace vyvine a dostane se tam, kam má. Jsem spokojený s tím, že je to minisérie podle skutečné události, takže ji určitě dokoukám do konce a nezabere mi ani moc času.

+ povedené obsazení
+ true story
+ minisérie

- slabší rozjezd
- je to třeba brát jako část příběhu

Moje hodnocení pilotu: 70 %
Seraphine313

Ještě před tím, než jsem si pustil pilot Waca, jsem měl na mysli dvě věci. Že to v podstatě bude stejný typ seriálu jako Aquarius – a ten dopadl nemastně neslaně, a že hlavní roli hraje Taylor Kitsch a ten upřímně… nepatří mezi hereckou elitu.

Podle očekávání to tedy Waco neměl jednoduché. Když k tomu přičtete, že jede na rebrandovaném Spiku (ted Paramount Network), což je vlastně sesterská stanice MTV… co asi budete čekat? Ale ono to ve finále není úplně zatraceníhodné.

Herci jsou obecně poměrně velký problém prvního dílu. Taylor Kitsch, představitel Davida Koreshe, není úplně špatný. Že by ale vyloženě zářil a táhl děj, to se říct nedá. Postrádá charisma a jeho roli vůdce kultu mu ani na konci moc nevěříte. Melissy Benoist si poměrně nevšimnete. Julie Garner ano. Herecká váha tedy nakonec padá na Roryho Culkina (kdyby někdo nevěděl, bratra Macalaye Culkina) a Paula Sparkse, jenže ti jsou… průměrní. Nejslibněji tedy vypadá herecký výkon na druhé straně barikády – Michaela Shannona, jenže ten se do děje ještě pořádně nedostal.

I když se seriál vysílá na stanici, která se mezi vyšší dramata teprve snaží probojovat, není toto šlápnutí vedle. Stylem natáčení by se seriál dal přirovnat třeba k Law & Order: True Crime. Až po zhlédnutí pilotu si uvědomíte, jak vlastně Aquarius, seriál s velmi podobnou tematikou, byl špatný. Chválím kameru, kulisy a vůbec celé prostředí scén. To je tak dobře vytvořeno, že to strhává dojem z celého seriálu o dost výš, než by jinak byl. Už od prvních chvil seriálu víte, že tvůrci chtějí vést drama kvalitně a věrně předloze a zaměřit se na důležité věci – na rozdíl od Aquaria, který byl více o osobních příbězích jednotlivých postav.

Jenže ono to má i protipól – Waco sice vypráví příběhy, co se odehrávaly (nebo mohly odehrávat na farmě Koreshů), ale selhává v tom základním – aby příběh zaujal, nebo aby příběh byl aspoň příběh. Sice předkládá jakousi vizi farmy a postupu úřadů, ale redukuje to na problém, který nenalezne pochopení ani u diváků a ani v příběhu samotném – v tom se násilné přepadení a zabrání farmy bude velmi těžko obhajovat, protože v něm seriál vidí v podstatě jen nějaký souboj dvou hlavních postav – jednu motivovanou náplní své práce, druhou motivovanou… čím? To je třeba otázka, která za celou dobu nebyla zodpovězena. A namísto toho, aby se třeba jako v American Crime Story uvedly všechny elementy na stůl, řeklo se pro a proti a směřovalo k nějakému vyvrcholení, Waco předkládá až nezdravě mírumilovné postavy, v jejichž soužití, snad až na problém „celibát pro všechny, takže vůdce má všechny ženy“, nevidí divák jediný zádrhel. Lehce si totiž pak Davida Koreshe připodobní třeba k… Robinu Hoodovi. Nebo jakémukoliv jinému lidovému hrdinovi.

Nemůžu říct, že bych byl úplně nadšený. Možná jsem čekal, že mě seriál překvapí ještě o trochu víc. Taylor Kitsch bohužel nesplnil svou roli tahouna a i když atmosféra sama o sobě je slušná, je pořád na seriálu co zlepšovat.

+ historická událost
+ Michael Shannon
+ snaha o kvalitní zpracování

± pilot je jen úvod

- Taylor Kitsch
- problém je redukován na souboj policie a Koreshe
- zbytečně moc dějových linek lidí, u kterých ani nebudete vědět, jak se jmenují

Moje hodnocení pilotu: 70 %

Plánujete dát šanci seriálu Waco? Nalákal vás popis děje, trailer nebo naše recenze? Jaké jsou vaše reakce, pokud už jste pilot viděli?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: The Deuce (HBO) (23. 9. 2017)
Novinka pod lupou: The Orville (Fox) (25. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Kafe a cigárko (Stream.cz) (25. 9. 2017)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Rex (Markíza) (26. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Back (Channel 4) (30. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Porters (Dave) (30. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Bad Move (ITV) (30. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Young Sheldon (CBS) (1. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Me, Myself & I (CBS) (4. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Ghosted (Fox) (4. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Tin Star (Sky Atlantic) (8. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Absentia (AXN) (9. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Greenhouse Academy (Netflix) (9. 10. 2017)
Novinka pod lupou: American Vandal (Netflix) (9. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Will & Grace (NBC) (10. 10. 2017)
Novinka pod lupou: P. K. Dick's Electric Dreams (Channel 4) (10. 10. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Doctor (ABC) (14. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Bad Blood (City) (15. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Star Trek: Discovery (CBS All Access) (17. 10. 2017)
Novinka pod lupou: The Mayor (ABC) (19. 10. 2017)
Novinka pod lupou: 9JKL (CBS) (20. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Ten Days in the Valley (ABC) (21. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Alias Grace (CBC, Netflix) (21. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Marvel's Inhumans (ABC) (22. 10. 2017)
Novinka pod lupou: White Famous (Showtime) (22. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Dáma a Král (Nova) (22. 10. 2017)
Novinka pod lupou: SEAL Team (CBS) (23. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Porridge (BBC) (23. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Law & Order: True Crime (NBC) (26. 10. 2017)
Novinka pod lupou: The Brave (NBC) (27. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Rellik (BBC) (30. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Ghost Wars (Syfy) (30. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Dear Murderer (TVNZ) (3. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Single Man (Playtvak) (3. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Taxikář (Playtvak) (4. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Liar (ITV) (4. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The End of the F***ing World (Channel 4) (4. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Wisdom of the Crowd (CBS) (6. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The Gifted (Fox) (6. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Kevin (Probably) Saves the World (ABC) (7. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Valor (The CW) (8. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Dynasty (The CW) (9. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Suburra (Netflix) (16. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Mindhunter (Netflix) (20. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Gunpowder (BBC) (21. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The Punisher (Netflix) (22. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Lore (Amazon) (24. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Bounty Hunters (Sky1) (24. 11. 2017)
Novinka pod lupou: No Activity (CBS All Access) (25. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Sea Oak (Amazon) (25. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Love You More (Amazon) (27. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The Climb (Amazon) (28. 11. 2017)
Novinka pod lupou: S.W.A.T. (CBS) (4. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Lifeline (YouTube Red) (4. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Loudermilk (Audience Network) (5. 12. 2017)
Novinka pod lupou: The Jellies (Adult Swim) (8. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Runaways (Hulu) (9. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Living the Dream (Sky1) (11. 12. 2017)
Novinka pod lupou: SMILF (Showtime) (11. 12. 2017)
Novinka pod lupou: She's Gotta Have It (Netflix) (12. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Krmelec u Muflona (Stream.cz) (12. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Godless (Netflix) (16. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Frankie Drake Mysteries (CBC) (21. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Sick Note (Sky1) (23. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Sisters (TEN) (25. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Future Man (Hulu) (26. 12. 2017)
Novinka pod lupou: There's... Johnny! (Hulu) (28. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Tarantula (TBS) (28. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Knightfall (History) (29. 12. 2017)
Novinka pod lupou: The Letdown (ABC) (30. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Dabing Street (Česká televize) (4. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Howards End (BBC One, Starz) (5. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Last Post (BBC) (6. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Happy! (Syfy) (6. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Extinct (BUYtv) (8. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Sunshine (SBS) (8. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Superstition (Syfy) (9. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Damnation (USA Network) (10. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Burden of Truth (CBC) (12. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Strike Back (Sky1) (12. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Long Road Home (National Geographic) (13. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Love, Lies and Records (BBC) (13. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Dark (Netflix) (15. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Counterpart (Starz) (15. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Bancroft (ITV) (16. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Chi (Showtime) (16. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Marie Terezie (Česká televize) (17. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Little Women (BBC) (18. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Miniaturist (BBC) (18. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Alone Together (Freeform) (19. 1. 2018)
Novinka pod lupou: McMafia (BBC) (19. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Oteckovia (Markíza) (20. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Romper Stomper (Stan) (20. 1. 2018)
Novinka pod lupou: LA to Vegas (Fox) (22. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Vlci (JOJ) (22. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Resident (Fox) (23. 1. 2018)
Novinka pod lupou: 9-1-1 (Fox) (23. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Black Lightning (The CW) (24. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Girlfriends (ITV) (25. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Grown-ish (Freeform) (26. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Derry Girls (Channel 4) (26. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Next of Kin (ITV) (27. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Shrink (Seeso) (27. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Vzteklina (Česká televize) (29. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Britannia (Sky Atlantic) (29. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Alienist (TNT) (29. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Kiri (Channel 4) (30. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Detektív Dušo (Markíza) (30. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Waco (Paramount Network) (právě čteš)
Novinka pod lupou: Craith (S4C) (1. 2. 2018)
Novinka pod lupou: The Paynes (OWN) (1. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Mosaic (HBO) (2. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Hard Sun (BBC One) (2. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Let's Get Physical (POP) (3. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Step Up: High Water (Youtube Red) (3. 2. 2018)
Novinka pod lupou: A.P. Bio (NBC) (5. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Altered Carbon (Netflix) (5. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Our Cartoon President (Showtime) (6. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Requiem (BBC) (7. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Crawford (CBC) (8. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Here and Now (HBO) (12. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Underbelly Files: Chopper (Nine) (12. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Collateral (BBC) (13. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Trauma (ITV) (13. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Bliss (Sky 1) (15. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Stargate Origins (Stargate Command) (19. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Everything Sucks! (Netflix) (19. 2. 2018)
Novinka pod lupou: The Young Offenders (BBC) (20. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Troy: Fall of a City (BBC) (20. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Inšpektor Max (RTVS) (21. 2. 2018)
Novinka pod lupou: This Close (Sundance) (22. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Final Space (TBS) (23. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Hold the Sunset (BBC) (26. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Living Biblically (CBS) (27. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Good Girls (NBC) (27. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Seven Seconds (Netflix) (1. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Caught (CBC) (3. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Little Dog (CBC) (3. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Action Team (ITV2) (6. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Milenky (Markíza) (8. 3. 2018)
Novinka pod lupou: The Looming Tower (Hulu) (10. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Life Sentence (The CW) (12. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Deception (ABC) (17. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Shakespeare & Hathaway (BBC) (20. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Rise (NBC) (20. 3. 2018)
Novinka pod lupou: For the People (ABC) (21. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Unsolved (USA Network) (22. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Harrow (ABC) (22. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Station 19 (ABC) (26. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Instinct (CBS) (27. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Save Me (Sky Atlantic) (30. 3. 2018)
Novinka pod lupou: The Detail (CTV) (31. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Kuchyňa (Markíza) (2. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Safe Harbour (SBS) (2. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Heathers (Paramount) (2. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Champions (NBC) (3. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Oath (Crackle) (3. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Youth and Consequences (Youtube Red) (4. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Siren (Freeform) (4. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Krypton (Syfy) (5. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Splitting Up Together (ABC) (6. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Roseanne (ABC) (7. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Terror (AMC) (9. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Alex, Inc. (ABC) (10. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Alexa and Katie (Netflix) (13. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Squinters (ABC) (16. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Trust (FX) (17. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Carter (AXN) (18. 4. 2018)
Novinka pod lupou: On My Block (Netflix) (20. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Lost in Space (Netflix) (21. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Edha (Netflix) (23. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Mechanism (Netflix) (24. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Barry (HBO) (26. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Come Home (BBC) (27. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Dangerous Book for Boys (Amazon) (28. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Vesničan (Playtvák) (4. 5. 2018)
Novinka pod lupou: The Rain (Netflix) (30. 5. 2018)
Novinka pod lupou: Constantine: City of Demons (CW Seed) (31. 5. 2018)
Novinka pod lupou: Reverie (NBC) (1. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Patrick Melrose (Showtime / Sky Atlantic) (2. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Condor (Audience Network) (15. 6. 2018)
Novinka pod lupou: American Woman (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Impulse (Youtube Red) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Dietland (AMC) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Mystery Road (ABC) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Cloak and Dagger (Freeform) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: The Crossing (ABC) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Strange Angel (CBS All Access) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Pose (FX) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Succession (HBO) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: The Hollow (Netflix) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Bulletproof (Sky One) (21. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Innocent (ITV) (21. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Yellowstone (Paramount Network) (21. 6. 2018)
Novinka pod lupou: All Night (Hulu) (22. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Take Two (ABC) (23. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Kadeřnictví (Stream.cz) (25. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Safe (Netflix) (27. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Picnic at Hanging Rock (Showcase) (2. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Sweetbitter (Starz) (4. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Vida (Starz) (4. 7. 2018)
Novinka pod lupou: High and Dry (Channel 4) (4. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Cobra Kai (Youtube Red) (9. 7. 2018)
Novinka pod lupou: The Split (BBC) (11. 7. 2018)
Novinka pod lupou: The Outpost (The CW) (11. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Metanol (Česká televize) (12. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Sharp Objects (HBO) (14. 7. 2018)
Novinka pod lupou: The Woman in White (BBC) (19. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Wannabe (BBC Three) (19. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Štafl (Stream.cz) (26. 7. 2018)
Novinka pod lupou: In Contempt (BET) (27. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Lee and Dean (Channel 4) (27. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Ordeal by Innocence (BBC) (30. 7. 2018)
Novinka pod lupou: In the Long Run (Sky One) (30. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Castle Rock (Hulu) (5. 8. 2018)
Novinka pod lupou: All About the Washingtons (Netflix) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Dead Lucky (SBS) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Bite Club (Nine) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Killing Eve (BBC America) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Bodyguard (BBC One) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Disenchantment (Netflix) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Kiss Me First (Channel 4) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Doomsday (Amazon) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Hang Ups (Channel 4) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Liza on Demand (Youtube Red) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Insatiable (Netflix) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Lodge 49 (AMC) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Love Is (OWN) (31. 8. 2018)
Novinka pod lupou: On the Edge (Channel 4) (31. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Jack Ryan (Amazon) (31. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Sideswiped (Youtube Red) (1. 9. 2018)
Novinka pod lupou: The Bletchley Circle: San Francisco (ITV) (3. 9. 2018)

Novinka pod lupou: The Last OG (TBS) (3. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Deep State (Fox) (3. 9. 2018)
Novinka pod lupou: City and the City (BBC Two) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: One Dollar (CBS All Access) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: The Innocents (Netflix) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Paradise PD (Netflix) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: 2017/2018 (5. 9. 2018)

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pajky
před 89 týdny
Moje první myšlenka byla, když se tě někdo zeptá na celibát, tak by ti mělo...
Caroline115
před 89 týdny
Já bych dala pilotu teda 80 %. Na seriál jsem se těšila a zatím mě nezklamal....
AdaW
před 89 týdny
Ha, Taylor Kitsch? Tak to asi vyzkouším, toho mám ráda! :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY