16. 1. 2018

Seriálové osudy: 9-1-1

Seriálové osudy: 9-1-1

Tak tu máme další nový hit sezóny! Po pouhých dvou odvysílaných epizodách stanice Fox oznámila, že své akcí nabité drama 9–1–1 prodlužuje pro druhou sezónu. Tvůrce Ryan Murphy si tak může připsat další zářez do série svých úspěchů.

Seriál s rychlým tempem vyprávění nám nabízí pohled na životy a kariéry prvních respondentů – policistů, záchranářů a hasičů – lidí, kteří pravidelně riskují své životy, aby zachránili ostatní.

„Odvážný koncept, výborné herecké obsazení a bezchybné provedení. Ryan, Brad a Tim znovu udeřili hřebíček na hlavičku,“ uvedli v oficiálním vyjádření ředitelé Fox TV Group Dana Walden a Gary Newman. „Ponořili se do známého světa procedurálek a přetvořili ho způsobem, jak to dokážou jen oni. Příběh pak ožil díky vysněnému týmu herců v čele s Angelou, Peterem a Connie. Jde o vypravování na nejvyšší úrovni a my jsme moc rádi, že si k němu fanoušci našli cestu. Těšíme se na další vzrušující sezónu 9–1–1.“

tipovačka 2017/2018 zde

NPL: 9–1–1 bude brzy :-)
Prodloužení není velkým překvapením. První díl přilákal k obrazovkám při součtu všech platforem přes 15 milionů diváků za první týden a stal se nejlepší premiérou stanice od začátku Empire v roce 2015. I ve druhém týdnu se mu vedlo skvěle, dokázal se vyrovnat Modern Family a společně se seriály dělily o první místo nejsledovanějších pořadů večera.
Další díly seriálu
Kdo dočetl až sem, musí zaručeně likovat! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře10zobraz všech 10 příspěvků
Nira

Nira

Nějak mi to tipování nejde :-)
před 134 týdny
milosh

milosh

Taky se mi v tipovačce nějak přestává dařit...
před 134 týdny
marvio

marvio

Mám za sebou první díl. Akce za akcí, sotva člověk stíhá dýchat. Tohle je zatím velké překvapení!
před 134 týdny
Další články k tématu