Facebook Twitter E-mail
23. srpna 2012

Střípky: Oživne The Killing? Sexbomba v 90210 a další

  • Stanice Netflix a DriecTV projevily zájem o převzetí před měsícem zrušeného seriálu The Killing. Právě probíhají jednání, nic zatím není jisté.
  • Grimm: Kristina Anapau (True Blood /Pravá krev/) bude hostovat jako Megan, tichá sekretářka v kostele, která je ve skutečnosti ovčí stvoření. Má vztah s reverendem, který je ovšem vlkem v beránčím rouše, doslova.
  • 90210: Zpěvačka Nelly Furtado bude hostovat v jedné z epizod nové série. V seriálu si také zazpívá, zatím ovšem není jasné, který z jejích hitů to bude. Carmen Electra získala vedlejší roli jako Vesta, něco mezi Ditou Von Teese a Pussycat Doll. Poprvé se objeví ve sté epizodě seriálu.
  • The Mentalist (Mentalista): William Forsythe si zopakuje svou roli Rigsbyho otce. Samaire Armstrong se vrátí jako prostitutka/in­formantka Summer. Seriál také představí ve flashbacích Janovu dceru, kterou zabil Red John. Bude ji hrát dosud téměř neznámá Dove Cameron (Shameless).
  • Haven (Městečko Haven): Wrestlerová superstar Edge (Adam Copeland) si zopakuje roli Dwighta Hendricksona, obyvatele městečka, který sloužil jako Uklízeč. Objeví se ve více epizodách třetí série.
  • Portlandia: Chloe Sevigny (Big Love /Velká láska/) se přidává k obsazenstvu třetí série. Zahraje si Alexandru, která se nastěhuje k Fredovi a Carrie.
  • Sprague Grayden (24 /24 hodin/) získala hlavní roli v pilotu Low Winter Sun (AMC). Herečka ztvární Elenu, ženu člena kriminální komunity Damona (James Ransone).
  • Stanice Syfy chystá nový seriál. Půjde o remake sci-fi Blake's 7. Hlavními hrdiny jsou odpadlíci a kriminálníci, kteří utekli z planety, která je věznila, bojovali proti lidem i mimozemšťanům a nakonec se stali hrdiny. Pilot napíše Joe Pokaski (Heroes /Hrdinové/), režírovat bude Martin Campbell (Casino Royale).
  • Vanessa Marcil (90210) a Carmine Giovinazzo (CSI: NY /Kriminállka New York/) se rozvádějí.
Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
hodně dávno
Dle mého vkusu podprůměr, vůbec mi to nesedlo, každopádně na novou řadu se...
Pajky
hodně dávno
Jo absence titulku, to by pro mne bylo velké odrazení. Bez těch jsem bezmocný...
Frki
hodně dávno
Nelly Furtado v 90210? Proč to, holka jedna, dělá? :D To u mě trochu...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY