24. 8. 2012

Kdo přežije v Revenge a Tessinou matkou bude...

Kdo přežije v Revenge a Tessinou matkou bude...

Po úmorném hledání se tvůrcům sitcomu Suburgatory podařilo najít tu správnou herečku pro roli matky Tessy. Onou vyvolenou se stala Malin Akerman. Alex, odcizená matka Tessy, se objeví jak v epizodě, kde se odehrává Díkuvzdání, tak v té vánoční. Alex popisována jako krásná, volnomyšlenkářská zpěvačka / textařka, která se se svou dcerou nikdy nesetkala. Konečně ale její touha vybudovat si s ní vztah převážila strach a stud a chce s ní strávit svátky bez toho, aby je pronásledovala špatná minulost.


Novince Ben and Kate se podařilo ukořistit herečku Lindsay Sloane (Weeds, Psych). Ta si střihne roli Louise, ex-přítelkyně Bena (Nat Faxon), která ho nečekaně vypátrá teď, když se vrátil do města.


Pokud jste si někdy říkali, jaké by to bylo, kdyby se Michael Vaughn a Chandler Bing setkali v jednom seriálu, tak nyní máte možnost! Michael Vartan se upsal k hostování v Matthew Perryho seriálu Go On. Zahraje si hokejistu, který se střetne s Perryho postavou. Ve stejné epizodě se objeví i opravdová hokejová hvězda Jeremy Roenick.


Třetí řada Hawaii Five-0 se nám rozrůstá o další hvězdy a to o Arielle Kebbel a Robbieho Amella. Ztvární pár, který po návštěvě doupěte věštce bude čelit devastujícím následkům.


Do chirurgů míří nová tvář a to v podobě Tessy Ferrer, která bude pravděpodobně hrát jednoho z nových internistů.


V seriálu 30 Rock se chystá návrat ztraceného syna. V závěrečné řadě se totiž vrátí Jackův asistent Jonathan (Maulik Pancholy) a objeví se ihned v premiérovém díle.


Robert Sean Leonard se objeví příští léto v seriálu Falling Skies a to hned v pěti epizodách jako Dr. Roger Kadar, vědec žijící v podzemí, který řídí rozvod elektřiny a dalším obyvatelům je znám pod jménem The Rat King (Krysí král).

Do nové řady byla také obsazena Gloria Reuben, která si zahraje vůdkyni lidí Marinu Perlatu, která bude úzce spolupracovat s Tomem Masonem (Noah Wyle).


Gus by měl v 7. řadě konečně najít tu pravou, ale asi to nebude mít jednoduché. Do seriálu Psych byla totiž obsazena Garcelle Beauvais jako Miranda, sebevědomá majitelka rádiové stanice, která nepokrytě flirtuje s Gusem, i když ví, že má závazky k jiné. A to k Rachel, kterou hraje Parminder Nagra. Beauvais se má na rozdíl od Nagry objevit pouze v jedné epizodě, ale není vyloučeno ani to, že se žádná z nich nestane budoucí paní Gusovou.


Po překvapivém konci 1. řady seriálu Revenge zůstala spousta věcí nedořešena a jedna z nich je ta, kdo si „vylosoval“ černého petra a zemřel. Christa B. Allen (Charlotte) při propagaci seriálu na akci stanice ABC prozradila, že přece předávkování prášky automaticky neznamená smrt. Prášky ale můžou na člověku vykonat své a navíc samotné setkání se smrtí může člověka změnit v mnoha směrech. Možná, je načase udělat humbuk ve stylu Graysonů. Charlotte byla minulou sezónu omezována a bylo s ní manipulováno. Teď se třeba konečně vzpamatuje, vezme život do vlastních rukou a kdo ví, možná i zosnuje vlastní verzi pomsty.

Tohle přeci nemůžeš ostatním zatajit. 
allyska

allyska

Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio.
Poslední komentáře12zobraz všech 12 příspěvků
ševča

ševča

taky že setkali. on hrál richardova syna a strávil s přáteli jedno díkůvzdání. no vždycky mě...
hodně dávno
Maarti

Maarti

Že bych snad začala sledovat Falling Skies..? Přece jen to lákavé obsazení
hodně dávno
Sleslikslicka

Sleslikslicka

Přesně, její matka byla sympatická tím, že tam NEBYLA. A nesnažila se vynahradit svému dítku co...
hodně dávno
Další články k tématu