30. 1. 2018

Seriálové osudy: Suits

Seriálové osudy: Suits

Kabelovka USA Network dnes oficiálně prodloužila svůj právnický seriál Suits (Kravaťáci) pro osmou sezónu. Zároveň bylo oficiálně potvrzeno, že herci Patrick J. Adams a Meghan Markle se již v nové řadě nevrátí. Nicméně v dalších epizodách se objeví Gabriel Macht, Sarah Rafferty, Rick Hoffman, ke kterým se přidá Dulé Hill, jenž byl povýšen mezi stálé postavy.

Druhá polovina sedmé řady se začne vysílat 28. března a finále bude odvysíláno 25. dubna – právě tato epizoda bude sloužit jako rozloučení s Mikem a Rachel, kteří by se měli v tomto finále vzít. Navíc v těchto epizodách uvidíme také první pohled na potenciální spin-off s Ginou Torres v hlavní roli.

I když Adams odchází, není vyloučeno, že Mikea Rosse v seriálu ještě někdy v budoucnu uvidíme. Torres se také po svém odchodu několikrát objevila v hostující roli.


Další díly seriálu
Líbilo se? Tak to dej vědět světu! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře14zobraz všech 14 příspěvků
Pajky

Pajky

Když špatné zprávy, tak hromadně :D
před 107 týdny
Destinytte

Destinytte

To bude divný. Doufám, že tomu daj max tu jednu sérii a konec.
před 107 týdny
Moni Peace

Moni Peace

No neviem či je to dobrý ťah pokračovať po ich odchode, zároveň však súhlasím s tým, že odkedy Mike...
před 107 týdny
Další články k tématu