Facebook Twitter E-mail
27. srpna 2012

Continuum obnoveno a další střípky

  • Stanice Showcase obnovila svou úspěšnou novinku Continuum pro druhou sérii. Navíc se objevily zprávy, že seriál vybrala do svého programu jedna z amerických stanic a plánuje jej vysílat od ledna 2013, oficiální slovo ovšem zatím nepadlo. Tou stanicí je nakonec Syfy, která právě finišuje smlouvy k vysílacím právům. Vzhledem k sci-fi nátuře seriálu se není čemu divit. Druhá série začne produkci někdy na začátku roku 2013.
  • Hart of Dixie: Ve druhé sérii se vrátí Wadova bývalka Tancy. Mircea Monroe bude účinkovat v několika epizodách a asi bude znamenat trable pro čerstvý páreček Wade + Zoe.
  • Parks and Recreation: Jon Glaser si zahraje městského radního.
  • Hannibal: Hettienne Park bude hrát Beverly, bystrou detektivku, která se specializuje na práci s nejrůznějšími vlákny.
  • The New Normal: NBC pobočka v Utahu KSL-TV odmítla seriál vysílat. Důvodem je obsah – dva gayové, kteří chtějí dítě a najmou si ženu, která jim ho odnosí. „Čas od času máme problém s obsahem, který se nám dostane do ruky. Dialogy jsou příliš hrubé a nevhodné. Scény jsou velmi explicitní a charakteristiky urážející,“ řekl výkonný ředitel KSL-TV **Jeff Simpson. Stejná věc se stala loni, kdy tato stanice odmítla vysílat The Playboy Club.
  • Reality hvězdička Nicole ‚Snooki‘ Polizzi porodila v neděli ráno syna. Otcem je její snoubenec **Jionni LaValle.
  • Sestry Aly Michalka a AJ Michalka získaly hlavní role v připravovaném pilotu stanice FOX. Zahrají si verze sebe samých – dvě sestry, které se přestěhují z domu do svého prvního bytu. Vše se ovšem začne komplikovat ve chvíli, kdy se k nim náhle nastěhuje jejich matka.
  • Olympijská vítězka McKayla Maroney minulý týden zavítala na natáčení HIMYM (Jak jsem poznal vaši matku), seznámila se s herci a ukázala jim své medaile. Dočkala se nadšených tweetů od Alyson HanniganNeila Patricka Harrise. V seriálu se ovšem šestnáctiletá gymnastka neobjeví.
  • Nová česká televizní stanice Fanda začala v pátek vysílat v DVB-T, tedy v pozemním digitálním vysílání (Multiplex 4).
Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Odyssea
před 268 týdny
hm, tak to je fakt krize! Když už ani v Praze na Jížáku ne..
Maarti
před 268 týdny
Ale nee, ta Wadova bejvalka je divná :(
ševča
před 268 týdny
to nemá jiný důvod, než že jsou hlavní postavy homosexuálové, takže já jim...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY