6. 2. 2018

Seriálové osudy: Once Upon a Time

Seriálové osudy: Once Upon a Time

Stanice ABC dnes vyřkla ortel nad svým pohádkovým seriálem Once Upon a Time (Bylo, nebylo). Bylo oznámeno, že aktuální sedmá série bude pro seriál poslední. Drama je zrušeno, v další sezóně se s ním již nesetkáme. Zpráva přichází v době, kdy má seriál pauzu; s novými epizodami se na obrazovky vrátí 2. března a finále bude odvysíláno v květnu.

Once si po konci šesté série prošel velkou proměnou před kamerou, za kamerou i příběhově, a také se přesunul z nedělních večerů na obecně málo sledovaný pátek. Během lednové novinářské konference TCA uvedla ředitelka stanice Channing Dungey, že je „docela optimistická“ ohledně osmé řady, ale jak vidíme, nakonec z prodloužení seš­lo.

„Když jsme poprvé slyšeli prezentaci Adama a Eddyho, když nám Once představili, věděli jsme, že máme v rukou něco mimořádně speciálního,“ uvedla Dungey. „Posledních sedm let nás uchvátili svou kreativitou a vášní k převyprávění těch nejznámějších pohádek a vytvořili velký mezinárodní hit. Loučení bude hořkosladké, ale Once Upon a Time bude navždy součástí dědictví naší stanice a my se nemůžeme dočkat, až si fanoušci užijí tuto epickou poslední kapitolu.“

Další díly seriálu
Copak asi dělají tyto tlačítka? 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře21zobraz všech 21 příspěvků
Kyra01

Kyra01

Síce to už dávno nie je to čo to bývalo, ale aj tak mi OUAT bude chýbať.
před 130 týdny
darbak

darbak

7. řadu jsem nesledoval a nehodlám ani začít: za mě nastal už konec při finále 6. epizody. To byl super...
před 130 týdny
WillowPurple

WillowPurple

Za ukončení jsem ráda, jen mi přijde, že to mělo přijít dřív (asi tak před aktuální sérii). Protože aktuální...
před 130 týdny
Další články k tématu