Facebook Twitter E-mail
9. února 2018

Hlavní duo z The Killing opět pohromadě

Joel Kinnaman je aktuálně díky hlavní roli v Altered Carbon velkou hvězdou. Nicméně bylo oznámeno, že herec se v potenciální druhé řadě tohoto sci-fi seriálu již neobjeví. Každopádně ho nečeká žádné prodlení, jelikož získal další hlavní roli. A co víc, po boku mu bude stát herečka Mireille Enos, se kterou čtyři roky společně zářili v kriminálce The Killing. Oba se objeví v chystaném dramatu od Amazonu s názvem Hanna, který je seriálovou adaptací stejnojmenného filmu z roku 2011.

Scénáře k adaptaci se chopí David Farr, který má na svědomí i zmíněný film. Seriál má naplánován začátek produkce již na březen a bude se natáčet v Maďarsku, na Slovensku, ve Španělsku a Velké Británii.

Hanna sleduje příběh mimořádné mladé dívky, která musí utíkat před CIA agentkou, zatímco se snaží zjistit, kdo skutečně je. Ve filmu je hrdinka dcerou bývalého vládního agenta, který ji vychoval jako vraždící stroj, a ona nyní využije všechny své dovednosti k tomu, aby se pokusila s otcem znovu setkat.

Enos ztvární Marissu, zmíněnou agentku, jejíž kariéra je na vzestupu, nicméně ona stále musí skrývat temné tajemství. Když se znovu na scéně objeví Hanna a její otec, hrozí jí, že tajemství bude odhaleno. Kinnaman ztvární Erika, otce Hanny, kterou vychovával posledních 15 let v osamělých lesích na severu Polska a naučil ji každou metodu přežití, jen aby ji udržel v bezpečí. Nicméně jeho dospívající dcera nyní začne toužit po svobodě a chce se vzepřít svému přísnému životu, který pro ni vytvořil.

Roli Hanny získala Esme Creed-Miles.

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

AdaW
před 101 týdny
Hezký, tak to se těším. :)
Jenny17
před 101 týdny
Dobré zprávy a 2 řada je jasná u seriálu Altered Carbon, tak super.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY