13. 2. 2018

Wynonna Earp: Role matky obsazena

Wynonna Earp: Role matky obsazena

V polovině ledna začalo natáčení třetí série seriálu Wynonna Earp, a tak bylo potřeba obsadit jednu z klíčových rolí – matku Wynonny (Melanie Scrofano) a Waverly (Dominique Provost-Chalkley). Možná si ještě vzpomínáte na článek, ve kterém jsme vás informovali, že by tuto úlohu Emily Andras, tvůrkyně seriálu, nejradši svěřila herečce Lucy Lawless. Chvíli to dokonce vypadalo, že se nejedná o až tak nereálnou představu, ale vše nakonec dopadlo jinak.

Roli Michelle Earp získala herečka Megan Follows, kterou můžete znát jako Kateřinu Medicejskou ze seriálu Reign (Království), ve kterém účinkovala. „Megan Follows je velmi oblíbená a všestranná kanadská herečka a my jsme nadšení, že se k nám přidává v tak důležité roli. Svou prudkostí a nebojácností skvěle zapadne k našemu úžasnému obsazení,“ uvedla Andras.

Informace o třetí sérii jsou však prozatím střeženy pod pokličkou. Pod článkem naleznete alespoň premiérovou fotku, na které je zobrazena Michelle s Wynonnou. Ta se po porodu vrátí zpět ke svým starým kořenům v podobě whiskey a zbrklých rozhodnutí. Je nyní ještě více odhodlaná zničit Earpovic kletbu a hlavně jeho původce, Bulshara. Premiéra zatím oznámena nebyla, ale je očekávána někdy na jaře.


Těšíte se na třetí sérii? Co říkáte na novinku o obsazení? Jste zklamaní, že roli nezískala ‚Xena‘?

Kliknutím aktivuješ úžasnost! 
Gabik.029

Gabik.029

Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio.
Poslední komentáře1zobraz příspěvek
Pipa22

Pipa22

... tesim se :-)
před 105 týdny
Další články k tématu