Facebook Twitter E-mail
12. února 2018

Jak který seriál dopadne? Naše předpovědi ohledně The CW

Jsme v polovině našich předpovědí! Pojďte se podívat, jak jsou na tom seriály stanice The CW!

Předpovědi ohledně osudů seriálů Velké pětky jsou již nedílnou součástí webu SerialZone. Seriály z pěti hlavních komerčních stanic v USA sledují tisíce z vás a většinu jistě zajímá, zda se nemusí stresovat ohledně toho, jestli náhodou nesledují posledních pár epizod daného seriálu vůbec.

Stejně jako v minulých letech, i letos vám nabídneme dvoje předpovědi. Nyní si můžete přečíst ty první, které přichází v polovině sezóny. Na druhé předpovědi se můžete těšit na jaře, před samotným květnovým rozhodováním. V té době si již odbydou svou premiéru také seriály, které si stanice schovávají pro midseason, a vy tak budete mít maximální přehled o tom, jak si kdo stojí.

Dnes se podíváme na stanici The CW. Seriály rozdělíme do sedmi skupin podle toho, jak velké šance na zrušení mají. Do první kategorie zařadíme již obnovené seriály, do poslední pak ty oficiálně zrušené. Na rozdíl od minulých ročníků stanice The CW prozatím nemá prodlouženo nic, natož aby se mohlo radovat 90 % seriálů tak, jak jsme na to touto dobou běžně zvyklí. Asi to bude boj až do konce sezóny.

V seznamu nenajdete pouze stálice a novinky, které si zatím neodbyly svou premiéru. U těchto opravdu nemá smysl tipovat, protože nejsou známá žádná čísla ratingů a sledovaností. U The CW do této kategorie patří The 100, iZombie, The Originals (ale seriál už je zrušený) a Life Sentence.

Tolik k úvodu a nyní už se můžeme ponořit do našich tipů a spekulací.

Stoprocentní jistoty

Stanice byla natolik prozíravá, že své seriály před touto kategorií prozatím uchránila.

Ještě si vydechněte

Šance na zrušení:
10 %

The Flash
Série: 4.

Krátký komentář: Superhrdinů je na CWčku možná až příliš, ale faktem zůstává, že stále táhnou nejvíc. Flash je již od své první série sebevědomě v jejich čele a nic se na tom nemění ani letos. Prodloužení je jisté.

Šance na zrušení:
15 %

Supernatural
Série: 13.

Krátký komentář: Už všichni moc dobře víme, že tento seriál nás všechny přežije a kluci dřív budou odkrývat šediny ve vlasech, než aby přestali lovit démony. Dokud oni budou chtít pokračovat, seriál bude pokračovat.

Není to tak jednoznačné

Šance na zrušení:
20 %

Black Lightning
Série: 1.

Krátký komentář: Trošku překvapení, ale Black Lightningovi se daří. Dost možná je to tím, že jede za silným Flashem, každopádně ratingy má hodně solidní a navíc zde máme menšiny, takže je jasné, že stanice si bude chtít tento superhrdinský kousek chvíli udržet. Ti, co tipovali prodloužení, budou mít bod.

Šance na zrušení:
25 %

Riverdale
Série: 2.

Krátký komentář: Seriál má prodloužení jisté. Loni na tom byl podstatně hůř, během léta ale získal streamovací službu s Netflixem a sledovanost druhé řady vyletěla nahoru. CWčko bude chtít na Riverdale vydělávat, navíc je zde šance, že zájem ještě poroste, jelikož jeho sesterská Sabrina dostala dvousezónní objednávku na Netflixu.

Šance na zrušení:
30 %

Supergirl
Série: 3.

Krátký komentář: Po přesunu Supergirl z CBS na CW byly obavy, jak si seriál povede. Už druhý rok ale dokazuje, že tento tah byl správný. Supergirl patří k těm více sledovaným seriálům stanice a pokud by některý ze superhrdinů měl skončit, tahle dívčina jako první z kola ven určitě nepůjde.

Ředitel stanice je na vážkách…

Šance na zrušení:
40 %

Arrow
Série: 6.

Krátký komentář: Začínají trable. Stanice je sice dost férová a nestává se často, aby své veterány rušila bez předchozího oznámení. Přesto se nějaké místo pro novinky v programu udělat musí. Arrow se pravděpodobně dočká prodloužení, ale dost možná s oznámením, že půjde o závěrečnou řadu.

Šance na zrušení:
45 %

Legends of Tomorrow
Série: 3.

Krátký komentář: Legendy jsou asi nejslabším superhrdinským článkem stanice. I když Arrow už klesá ještě níž, hraje mu do karet, že má delší historii s fanoušky. Přesto si myslím, že ani Legendy nebudou končit dřív, než bude oznámena závěrečná série. Musí se přece ještě udělat nějaký mega giga tera největší crossover, co kdy byl, který potenciálně může být finálovou epizodou celého seriálu (nebo i u Arrowa).

Na hrobníkově vrtkavé lopatě

Šance na zrušení:
70 %

Dynasty
Série: 1.

Krátký komentář: Tohle je zajímavá otázka. Máme tu dvě hodně protikladné a hodně silné strany mince. Jako největší nevýhodu lze říct určitě sledovanost, která je stejně tragická jako u Valoru nebo Crazy Ex. Na druhou stranu Dynastie má (stejně jako Riverdale) podepsanou streamovací smlouvu s Netflixem, takže stanice by zrušením přišla o výdělek a šanci na to, že se ve druhé řadě seriál dočká boostu ve sledovanosti právě díky letnímu streamování na Netflixu. Někde se ale místo v programu pro novinky udělat musí, no ne?

Šance na zrušení:
80 %

Jane the Virgin
Série: 4.

Krátký komentář: Páteční seriály se těžko hodnotí. Sledovanost je mizivá a seriál už nezískává ani nominace na Glóby, které ho držely při životě první dva roky. Je dost velká šance, že stanici dojde trpělivost a Jane skončí.

Šance na zrušení:
85 %

Crazy Ex-Girlfriend
Série: 3.

Krátký komentář: Je však ještě větší šance, že Jane ještě sezónu přežije, a místo ní skončí v seriálovém nebi Crazy Ex. Ani tento seriál se nedočkal nominace na Glóbus, jak tomu bylo v předchozích letech. Sledovanost je naprosto neexistující, takže když nepočítáme Valor a končící Originals, Crazy Ex je dalším žhavým adeptem na zrušení.

Oběma nohama v seriálovém hrobě

Šance na zrušení:
95 %

Valor
Série: 1.

Krátký komentář: Tady není co řešit. Seriál v tichosti doběhl svou první sérii, ke které nebyly objednány žádné díly navíc. Čekáme už pouze na oficiální potvrzení zrušení, které pravděpodobně přijde v květnu před Upfronts.

Naprosto určitě a neodvolatelně zrušené

Stanice byla natolik prozíravá, že své seriály před touto kategorií prozatím uchránila.

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

crazy fan
před 48 týdny
Tady mě zajímá jedině Supergirl a Black Lightning. Potíž je, že nevím, jestli...
majka147
před 48 týdny
Ak by zrušili Arow bolo by mi asi najviac smutno.. Možno už to stratilo svoje...
verca.sotek
před 48 týdny
Souhlasím. A taky jako jediný, který sleduju pravidelně. :D Takže bych...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY