Facebook Twitter E-mail
29. srpna 2012

Tvůrce Shieldu a E. Murphy = seriál Policajt v Beverly Hills

Axel Foley se možná objeví na televizní obrazovce jako hrdina nového seriálu na motivy známých a úspěšných filmů z 80. let a to vše díky komu? Díky chlápkovi, který má na svědomí takovou pecku jako byl Policejní odznak (The Shield).

Tvůrce a výkonný producent seriálu The Shield, Shawn Ryan, se spojil s hvězdou filmů Policajt v Beverly Hills, Eddie Murphym, aby dali dohromady televizní adaptaci zmíněných detektivek.

Eddie Murphy pro magazín Rolling Stone uvedl, že už nehodlá točit další komedie pro děti a skutečně pracuje na novém detektivním seriálu. Společně s Ryanem začali televizním stanicím tento námět nabízet včera (28.8.), alespoň podle několika nezávislých zdrojů z televizního světa. Murphy, kterému je už 51 let, by měl převzít roli výkonného producenta a při několika příležitostech by se objevil i na obrazovce (včetně pilotu).

Televizní verze je popisována jako klasické policejní procedurální drama s několika komediálními prvky. Už minulý rok v říjnu pro Rolling Stone Murphy zmínil, že by si přál, aby se Policajt v Beverly Hills dostal na televizní obrazovky. Hlavním hrdinou by měl být syn Axela Foleyho a sám Axel by byl policejním šéfem v Detroitu. V tuto chvíli není ovšem jasné, jak moc se tento námět liší od toho, která společně s Ryanem momentálně nabízí televizním stanicím.

Sám Ryan s napětím očekává, jak dopadne premiéra seriálové novinky Last Resort, na které se také podílí. Na obrazovkách se poprvé objeví ve čtvrtek 27. září na ABC.

Jak se na tuto novinku díváte vy? Sledovali byste seriál podle slavných filmů s Eddie Murphym? My si to rozhodně představit umíme a někteří z nás z představy nové pořádné detektivky od Shawna Ryana slintají blahem :) Vy se vyjádřete v diskuzi!

Zdroj: TvGuide a další

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 271 týdny
já si myslím, že murphy se až moc dlouho pohyboval právě v komediích pro...
megawir
před 271 týdny
Spíš čekám, že bude konzultovat, ale hlavní kostru nechá na profíkovi. Alespoň...
megawir
před 271 týdny
CBS si objednala pilot ;-) Takže pro ty, co by chtěli seriál vidět...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY