Facebook Twitter E-mail
29. srpna 2012

ABC objednalo pilot seriálu Josse Whedona a další střípky

  • Již před pár týdny jsme vás informovali, že Joss Whedon chystá pro stanici ABC nový seriál. ABC nyní oficiálně objednalo pilot pro projekt nazvaný S.H.I.E.L.D. (Strategic Hazard Intervention Espionage Logistics Directorate nebo také Strategic Homeland Intervention, Enforcement and Logistics Division). Šance na to, že se seriál dostane v sezóně 2013/2014 na obrazovky, se tedy zase o něco zvýšila.
  • Modern Family (Taková moderní rodinka): Platy dětských herců jsou již také urovnané. Rico Rodriguez (Manny), Nolan Gould (Luke), Ariel Winter (Alex) a Sarah Hyland (Haley) budou každý vydělávat 70 000 dolarů za epizodu. Tato částka je trojnásobek jejich dosavadního platu.
  • Cougar Town (Město žen): Alexandra Wentworth (Head Case) si v nové řadě zahraje romantickou známost pro Toma (Bob Clendenin).
  • The Middle (Průměrňákovi): Bailey Buntain (Bunheads) bude hostovat jako Jenna, prvačka, kterou se Sue (Eden Sher) rozhodne vzít pod svá ochranná křídla. Jenna ovšem nakonec nebude nikoho potřebovat, aby se stala populární.
  • Body of Proof (Tělo jako důkaz): Annie Wersching (24 /24 hodin/) bude hostovat v premiéře třetí řady. Zahraje si zdravotní sestřičku.
  • Producent SYTYCD (Umíte tančit?) a American Idol Nigel Lythgoe začíná pracovat na pilotovém projektu. Chce do seriálové podoby předělat úspěšný film Fame, příběh newyorských středoškolských umělců. Úspěch filmu dal již v osmdesátých letech vzniknout seriálu, který se udržel na obrazovkách pět sezón. Zatím ovšem nepadlo žádné rozhodnutí o tom, kdo by se v seriálu mohl objevit nebo kdy začne produkce.
  • Herec Scott Wilson (The Walking Dead /Živí mrtví/) byl v Georgii zatčen za řízení v opilosti. Washington Post informoval o tom, že místo klasického alkoholového testu chtěl dělat polohy z jógy.
Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

jelpetty
před 275 týdny
Tak jsem hodně zvědavá, jak nakonec S.H.I.E.L.D. bude vypadat :) Jinak, jak...
channina
před 275 týdny
Tak S.H.I.E.L.D. vypadá dobře, navíc je to Whedon, takže... A projektu Nigela...
Maarti
před 275 týdny
Jo, jo, jo..chceme tenhle seriál od Josse!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY